Dodaj do ulubionych

wypierdzielam

09.07.03, 17:15
Ekhm, to znaczy, wyjeżdżam. Z fanami i fankami Madonny i stękających
hiphopowców. Sądzę, że Stefan Enger będzie rządził (kupiłem - suuuuper).
3majcie za mnie wielkie palce u stóp.
Obserwuj wątek
    • mallina Re: wypierdzielam 10.07.03, 00:21
      powodzeniasmile
      a poczta doszla?*G

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka