vulture 09.07.03, 17:15 Ekhm, to znaczy, wyjeżdżam. Z fanami i fankami Madonny i stękających hiphopowców. Sądzę, że Stefan Enger będzie rządził (kupiłem - suuuuper). 3majcie za mnie wielkie palce u stóp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj