Dodaj do ulubionych

Dafnis i Chloe

12.07.03, 22:27
Słuchał ktoś może w Dwójce "Dafnis i Chloe" w wykonaniu Letniej Akademii
Muzyki Dawnej, albo (zazdroszczę!) był na tym koncercie? Jak wam się
podobało? Jestem pod wrażeniem - zaskoczył mnie poziom. Super! Odważnie się
zmierzyli z muzyką francuską i nie ma się czego wstydzić.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka