jazzfoxy 02.06.08, 12:50 Spójrzcie w program, już się cieszę, najbardziej chyba z koncertu Shepp'a. www.jazznastarowce.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kossace Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 02.06.08, 15:05 a jeszcze parę dni temu zawzięcie szukałem tegorocznego programu... W tym roku chciałbym posłuchać i zobaczyć Archie Shepp'a, Chico Freeman'a , Avishai Cohen'a i Marilyn Mazur. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 03.06.08, 12:25 Shepp i Freeman razem nagrali płytę, nie pamiętam tytułu. Kiedyś był tu ciekawy wątek, pewnie Jazzpunk i Pharoah też się ucieszą na ten koncert, tylko nie wiem czy jeszcze zaglądają na forum? Tu wklejam, pamiętacie tę dyskusję? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10967&w=49788982&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 02.06.08, 18:22 ciekawy program. na shepp'a się raczej nie wybiorę, bo planuję wtedy urlop. będę się starał pójść na dino saluzzi'ego. pozdr, p Odpowiedz Link Zgłoś
libra_a Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 05.07.08, 22:12 Jakie są Wasze wrażenia z dzisiejszego koncertu? PS. Jazzfoxy, po roku znów dziś zobaczyłam Pana Fotografa. I stał się cud! Ukłonił mi się, kiwnął głową, poczęstował najpiękniejszym uśmiechem spod wąsa i wymamrotał powitanie (nie słychać z kilku metrów). A potem jeszcze raz tak ślicznie się uśmiechnął. To jest ostatnia rzecz, której mogłam się spodziewać. Co za piękny wieczór! Przepraszam za tę euforię, ale to naprawdę jest euforia Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek_natolin Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 06.07.08, 08:34 Ciekawe, który to ten Pan Fotograf. Wczoraj pod sceną grasowała właściwie wyłącznie nowa gwardia fotografów. A sam koncert był taki sobie, na czwórkę z minusem według starej szkolnych skali ocen. Odpowiedz Link Zgłoś
libra_a Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 06.07.08, 08:58 Mam podobne zdanie. Myślałam, że coś przeoczyłam, w coś się nie wsłuchałam, ale skoro nie tylko ja mam takie wrażenia, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Po przeczytaniu, że Saluzzi uważany jest za następcę Piazzolli, spodziewałam się czegoś bardziej wyrazistego. Mam też niedosyt intrygujących dysonansów, czyli ogólnie rzecz ujmując - "piacolenia" A panów fotografów ze starej gwardii było wczoraj dwóch. W tym ON Słońce oświetlało mu białe włosięta, powodując wokół głowy złotą aureolkę. Spokojnie, nie zwariowałam To tylko skontrastowała się oświetlona głowa z ciemnym tłem proscenium. Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 06.07.08, 11:08 a mi się koncert podobał, może bez odlotów, ale na czwórkę z małym plusem na pewno. jak dla mnie, klimaty w sam raz na ciepły, lipcowy wieczór. w każdym razie było trochę osób z forum, bo miałem przyjemność spotkać koleżankę JF, a i Winoman się wybierał. może kiedyś uda się spotkać w większym gronie? za tydzień nie będzie mnie na rynku, wybieram dzień grecki w ramach wsjd. pozdrawiam, p Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 07.07.08, 14:11 u mnie też bez zachwytów, ani do zasłuchania, ani do potańczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 14.07.08, 16:55 był ktoś przedwczoraj? jeśli tak, to napiszcie jak było, ciekaw jestem. pozdr, p Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 20.07.08, 17:41 Podobno tydzień temu przeszła burza... Kto nie był wczoraj, niechaj nie żałuje. Mnie koncert wynudził, chyba pierwszy taki koncert. Jeśli ten pan śpiewa jak Al Jarreau, to ja jestem św.Teresa Czy ktoś da więcej jak 3 (poprawnie)? Za to już za kilka dni - król - Archie Sheep! Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 21.07.08, 17:55 jazzfoxy napisała: > Kto nie był wczoraj, niechaj nie żałuje. Mnie koncert wynudził... dzięki, już nie żałuję > Jeśli ten pan śpiewa jak Al Jarreau, to ja jestem św.Teresa która, bo kojarzę trzy? )) > Za to już za kilka dni - król - Archie Sheep! miłego słuchania, ja będę leniuchował nad morzem pozdr, p Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 27.07.08, 10:25 Koncert znakomity! Miałam przyjemność być na próbie mistrza, bo taka się odbyła i już wiedziałam, że będzie groźnie. Wspaniały zespół towarzyszący. Jazz i blues. Mnóstwo emocji i wzruszeń. Cóż, to jeden z lepszych koncertów, na jakim byłam. Kto był? Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 28.07.08, 10:20 Kto nie był, to tu krótka recenzja Marka Duszy: www.zw.com.pl/artykul/273169.html Odpowiedz Link Zgłoś
monica123 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 28.07.08, 18:26 Ja równieź byłam. Koncert świetny, nie wiem czy najlepszy,bo to mój pierwszy w tym roku, niemniej warto było. Naprawdę grali cudownie freejazzowo Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 17.08.08, 18:33 Czy ktoś był na tym koncercie? miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34861,5598191,Panienka_z_okienka_i_jazzowy_deszcz.html Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 17.08.08, 21:35 ja się wycofałem jak zobaczyłem, co się dzieje przy wejściu do klubu. trochę nie rozumiem, dlaczego przeniesiono koncert, bo w momencie kiedy to ogłoszono deszcz już ledwo padał. w każdym razie dzięki za link do recenzji. pozdr, p Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 22.08.08, 13:30 Już jutro - Avishai Cohen. Nie byłam na jego wcześniejszym koncercie, za to jutro się wybieram. Jakby co, to szukajcie mnie w pierwszym rzędzie Pewnie będą tłumy. Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 22.08.08, 15:02 a ja postanowiłem wspólnie z żoną i dwójką dzieci rzucić się w objęcia komercji i wybieram się na koncert staszka soyki. w związku z powyższym nie będzie mnie na rynku. ale za tydzień będę. miłego słuchania. pozdr, p Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 22.08.08, 15:30 Miłego koncertu Nie lubię Soyki. Odpowiedz Link Zgłoś
kossace Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 22.08.08, 22:52 za to ja będę z całą rodziną.., oby tylko nie lało.. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 24.08.08, 11:53 Ciekawa jestem Waszych wrażeń po wczorajszym koncercie. Koncert bardzo dobry, jeden z lepszych tego lata. Chwilami nawet melancholijny, choć muzycy pokazali co potrafią, zresztą publiczność była zachwycona. O ile ostatnia płyta "Gently Disturbed", nie należy do moich ulubionych, tak tu się obroniła. Granie na żywo to jest jednak to. Poza tym kontrabas, to jeden z moich ukochanych instrumentów. Słuchając muzyki, miałam w głowie EST i poezję Komunyaki. Za tydzień ostatni koncert i koniec lata. Marilyn Mazur. Cieszę się na jej koncert, ciakawa jestem jej zespołu. Miałam przyjemność być na koncercie Marilyn z Garbarkiem. PS Może za tydzień małe spotkanie przed lub po koncercie, tak nieśmiało zaproponuję? Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 24.08.08, 11:55 PS Pjetrek, jak koncert Soyki? PS Szukam Aury, ale chyba jej nie mam. W takim razie trzeba poszuakć Garbarka Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 25.08.08, 21:36 jazzfoxy napisała: > PS Pjetrek, jak koncert Soyki? koncert bardzo dobry. repertuar był przekrojowy od "cudu niepamięci" i "tolerancji", przez sonety szekspira, utwory z "novej" i "tryptyku rzymskiego", aż po utwory z najnowszego albumu zapowiadanego na wiosnę. soyka jak zwykle porwał publiczność, były wspólne śpiewy, gorące oklaski, a na koniec owacja na stojąco i potrójny bis. miałem miły wieczór muzyczny w towarzystwie żony i połowy dzieci. pozdr, p Odpowiedz Link Zgłoś
winoman Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 24.08.08, 12:00 > PS Może za tydzień małe spotkanie przed lub po koncercie, tak > nieśmiało zaproponuję? Niestety za tydzień też mnie nie będzie, nieplanowany wcześniej wyjazd Bardzo żałuję. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 25.08.08, 21:27 jazzfoxy napisała: > PS Może za tydzień małe spotkanie przed lub po koncercie, tak > nieśmiało zaproponuję? ja jestem za, na koncercie będę na 99%. pozdr, p Odpowiedz Link Zgłoś
winoman Re: XIV FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE 24.08.08, 11:39 Niestety nie mogłem pójść. Jak było? Odpowiedz Link Zgłoś