mallina 01.11.03, 03:54 Robert Fripp (Agrus) Dave Gahan,Dave Navarro,David Bowie (Trojca Nikki) Lou Reed, JJ Cale (Janek) John Lennon (Pizmak) Ian Curtis (Ilhan) Kerry King (Jasiek) George Harrison (Cze67) Jeff Buckley (Madee) Kate Bush (Vulture) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mallina Re: SWIECI ROCKA - spis 01.11.03, 03:57 mysle ze dopoki calosc nie zostanie zatwierdzona przez obecnego guru to mozna wnosic poprawki itp. no i niech Argus sie wypowie co do typowanych osob (czy trio i duet moga pozostac?) mi tam najbardziej podoba sie kandydatka Vulture))))) czekamy tez na wpisy Teddego, i Asa(i Munkego jak sie pojawi) Odpowiedz Link Zgłoś
jack9 Re: SWIECI ROCKA - spis 01.11.03, 09:46 mallina napisała: > czekamy tez na wpisy Teddego, i Asa(i Munkego jak sie pojawi) ...że niby na wpis miecia nie czekamy ...bo i tak wszystko jest jasne... Odpowiedz Link Zgłoś
argus1 Re: SWIECI ROCKA - spis 01.11.03, 11:40 Wiem, że zawężyłem nieco wybór może dla niektórych pisząc, że mają to być ludzie tylko z działki rockowej - ale,że tak kosmopolitycznie powiem, w jakimś tam stopniu wyznaję zasadę którą głosił mój swięty,że "Rock jest najbardziej otwartą formą muzyczną jaką mamy. Wszystko co chcesz może być rockiem". Można to i przemienić na "świętych muzyki" - to wtedy by i ktoś Bacha mógł dać itd... - dlatego myślę,żeby przy tym rocku zostać - bo na nim każdy z forum jakoś się zna, a o innych gatunkach muzycznych (oprócz jazzu i popu) to już chyba trochę ciężej. Co do Nikki - proponuję aby wybrać z jej trójki Davida Bowiego - gdyż jakby nie patrzeć był to kameleon - który sam miał co najmniej 3 wcielenia muzyczne i może robić za kilku. Co Ty Nikko na to? Miecia chyba rzeczywiście już można dopisać Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: SWIECI ROCKA - spis 01.11.03, 15:12 argus1 napisał: > Co do Nikki - proponuję aby wybrać z jej trójki Davida Bowiego - gdyż jakby nie patrzeć był to kameleon - który sam miał co najmniej 3 wcielenia muzyczne i > może robić za kilku. Co Ty Nikko na to? a podwojna propozycja Janka? > > Miecia chyba rzeczywiście już można dopisać ja to poczekalabym, bo moze Miecio nas jeszcze zaskoczyc Odpowiedz Link Zgłoś
nikka007 grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 03.11.03, 08:23 albo trzech albo żaden Odpowiedz Link Zgłoś
vulture no to dopisujemy 01.11.03, 12:37 Robert Fripp (Agrus) Dave Gahan,Dave Navarro,David Bowie (Trojca Nikki) Lou Reed, JJ Cale (Janek) John Lennon (Pizmak) Ian Curtis (Ilhan) Kerry King (Jasiek) George Harrison (Cze67) Jeff Buckley (Madee) Kate Bush (Vulture) David Bowie (Nikka) Dannii Minogue (Miecio) Odpowiedz Link Zgłoś
argus1 Re: SWIECI ROCKA - spis 01.11.03, 16:18 mallina napisała: > Robert Fripp (Agrus) O widzę,że kolejna dusza już mnie Agrusem ochrzciła Wiem,że to trudny wyraz, na dodatek nie po polsku i z mitologii. Powinno być chyba -Agrest. A co do Janka- Jeden to Jeden - weźmy więc jednak Lou Reeda - choćby ze względu na świetne solowe albumy i niewyparzony rockowy cięty jęzor. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: SWIECI ROCKA - spis 01.11.03, 16:45 hmm ale wstyd( za szybko napisalam, sorry)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
janek0 Re: SWIECI ROCKA - spis 04.11.03, 18:36 argus1 napisał: > A co do Janka- Jeden to Jeden - weźmy więc jednak Lou > Reeda - choćby ze względu > na świetne solowe albumy i niewyparzony rockowy cięty > jęzor. O ! Patrzcie ! Zostanie taki jeden z drugim guru, i już uważa że się może rządzić ! ;-]] Mają być obaj razem, bo jak nie to ja się wypisuję z tego forum. (I zabieram zabawki) ;-]] Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: SWIECI ROCKA - spis 03.11.03, 08:46 nie wiem o co chodzi ale... Ronnie Van Zandt(Aric)) Odpowiedz Link Zgłoś
martolka Re: SWIECI ROCKA - spis 04.11.03, 14:09 też nie wiem o co chodzi, ale na wszelki wypadek zaklepię sobie: Nick Cave (Martolka) Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: SWIECI ROCKA - spis 04.11.03, 15:14 Jesli ja tez moge, to nie moze zabraknac Hendrixa! On naprawde jest swiety. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina wyjasnienie;-) 04.11.03, 16:26 typuja byli guru.. wszelkie wyjasnienia w watku Argusa) Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: wyjasnienie;-) 04.11.03, 16:28 Wlasnie, guru. Mallina, zastepco Guru, mam prosbe: czy moge miec swieta dwojce: czyli Joe Strummera i Johna Lennona? Bo Wnuska ma trojce, to Babcia moze miec dwojce, czyz nie? Odpowiedz Link Zgłoś