aric 04.11.03, 10:31 pączki wiedeńskie rulez!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pizmak31 Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:27 aislinn napisała: > burżuj Wlasnie, sie bys podzielil jednym. Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:33 Się bym, ale miałem tylo 90 groszy na jednego.(( Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:36 Rety, jak tam tanio w mieście uć.... No ale co Ty, całego zjadłeś? Nic nie zostawiłeś? Nie można być takim zachłannym !!! )) A ja właśnie dziś podliczyłam że na pieczywo wydaję miesiecznie 60 złotych. Chyba przestawie się na łódzkie pączki PP Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:39 Jęzeli ais wydajesz około 60 zł na chleb...to ciekawe ile ja wydaje misięcznie na piwo?...cholera musze się zastanowić..ale pewnie jakieś 150 zł? Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:52 My z zoną wydajemu miedzy 20 a 30 złotych, uwgledniając chleb długi - 1.20, bułki z przedziałkiem 0.30, chleb tostowy 1.60. Przeprowadźcie się do Lodzi tu jest wszystko tanie. Ais, do pracy bedziesz jeździc krócej. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:57 Gregkor, no więc ja właśnie doszłam do wniosku że następnym razem posiedzę i popatrzę jak pijecie, też będzie miło. A chleba tyle zjadam, bo nie mam czasu gotować sobie obiadów, nawet nie mam czasu nic na ten obiad kupić, więc jem dużo kanapek...więc się nie sugeruj PP Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: mniam, mniam 04.11.03, 12:01 A co do piwa to ostatnio mniej spijam, zima tylo w łikendy czaem w tygodniu. Ale ok 50 miesięcznie wychodzi, wspólnie z zoną. Co daje ok 100-120 zeta. No i fajki, na te idzie tez ok 100. Ale fajki trzeba bedzie rzucic w pizdu jak zdrożeje. Za to od maja wóda tanieje, a akcyza na alkohole importowane zpada do zera. Kurwa, Jasiek Wędrowniczek po 20 zeta, chyba zmienię nałóg. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 12:08 Ech, właśnie, fajki...ja sobie postanowiłam że jeśli J.Z.M.P. , to rzucę palenie, ale nie wiem czy mam szansę na to "jesli", więc chyba rzucę z biedy.... Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: mniam, mniam 04.11.03, 15:27 Na moim osiedlu jakas firma zaproponawala dostawe pieczywa (do wyboru, do koloru) i mleko pod drzwi. Taka przyjemnosc kosztuje 9 pln za m-c + cena bulek Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: mniam, mniam 04.11.03, 16:01 Teraz wystarczy tylko miec kase. Wszyscy juz nas we wszystkim wyreczaja, jedzenie na telefon, bulki rano na klamce, pani do sprzatania, opiekunka do dzieci itp. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 16:16 ...nawet dziecko za ciebie może urodzic inna kobieta... ech, życie ... Odpowiedz Link Zgłoś
janek0 Re: mniam, mniam 04.11.03, 18:34 aislinn napisała: > ...nawet dziecko za ciebie może urodzic inna kobieta... > ech, życie ... tylko niestety dostarczone bułki trzeba przeżuć samodzielnie. hmm. może otwiera się nisza rynkowa ? Odpowiedz Link Zgłoś