Dodaj do ulubionych

mniam, mniam

04.11.03, 10:31
pączki wiedeńskie rulez!!!
Obserwuj wątek
    • aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:18
      burżuj wink
      • pizmak31 Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:27
        aislinn napisała:

        > burżuj wink
        Wlasnie, sie bys podzielil jednym.
        • aric Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:33
          Się bym, ale miałem tylo 90 groszy na jednego.sad((
          • aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:36
            Rety, jak tam tanio w mieście uć.... No ale co Ty, całego zjadłeś? Nic nie
            zostawiłeś? Nie można być takim zachłannym !!! smile))
            A ja właśnie dziś podliczyłam że na pieczywo wydaję miesiecznie 60 złotych.
            Chyba przestawie się na łódzkie pączki tongue_outPP
            • gregkor Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:39
              Jęzeli ais wydajesz około 60 zł na chleb...to ciekawe ile ja wydaje misięcznie
              na piwo?...cholera musze się zastanowić..ale pewnie jakieś 150 zł?
              • aric Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:52
                My z zoną wydajemu miedzy 20 a 30 złotych, uwgledniając chleb długi - 1.20,
                bułki z przedziałkiem 0.30, chleb tostowy 1.60.
                Przeprowadźcie się do Lodzi tu jest wszystko tanie. Ais, do pracy bedziesz
                jeździc krócej.smile
              • aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 11:57
                Gregkor, no więc ja właśnie doszłam do wniosku że następnym razem posiedzę i
                popatrzę jak pijecie, też będzie miło. A chleba tyle zjadam, bo nie mam czasu
                gotować sobie obiadów, nawet nie mam czasu nic na ten obiad kupić, więc jem
                dużo kanapek...więc się nie sugeruj tongue_outPP
                • aric Re: mniam, mniam 04.11.03, 12:01
                  A co do piwa to ostatnio mniej spijam, zima tylo w łikendysad czaem w tygodniu.
                  Ale ok 50 miesięcznie wychodzi, wspólnie z zoną. Co daje ok 100-120 zeta. No i
                  fajki, na te idzie tez ok 100.sad
                  Ale fajki trzeba bedzie rzucic w pizdu jak zdrożeje. Za to od maja wóda
                  tanieje, a akcyza na alkohole importowane zpada do zera. Kurwa, Jasiek
                  Wędrowniczek po 20 zeta, chyba zmienię nałóg.smile
                  • aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 12:08
                    Ech, właśnie, fajki...ja sobie postanowiłam że jeśli J.Z.M.P. wink, to rzucę
                    palenie, ale nie wiem czy mam szansę na to "jesli", więc chyba rzucę z biedy....
                    • foxy21 Re: mniam, mniam 04.11.03, 15:27
                      Na moim osiedlu jakas firma zaproponawala dostawe pieczywa
                      (do wyboru, do koloru) i mleko pod drzwi.
                      Taka przyjemnosc kosztuje 9 pln za m-c + cena buleksmile
                      • aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 15:47
                        hahaha jeszcze czego smile
                        • foxy21 Re: mniam, mniam 04.11.03, 16:01
                          Teraz wystarczy tylko miec kase.
                          Wszyscy juz nas we wszystkim wyreczaja,
                          jedzenie na telefon, bulki rano na klamce,
                          pani do sprzatania, opiekunka do dzieci itp.
                          • aislinn Re: mniam, mniam 04.11.03, 16:16
                            ...nawet dziecko za ciebie może urodzic inna kobieta... ech, życie ...
                            • janek0 Re: mniam, mniam 04.11.03, 18:34
                              aislinn napisała:

                              > ...nawet dziecko za ciebie może urodzic inna kobieta...
                              > ech, życie ...

                              tylko niestety dostarczone bułki trzeba przeżuć
                              samodzielnie.

                              hmm.

                              może otwiera się nisza rynkowa ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka