IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.03, 20:14
Co sądzicie o Alizee? Tak się pytam z ciekawości, bo właśnie Alizee leci w
radiu, a początek piosenki "J'ai Pas Vingt Ans" przypomina mi "Disarm"
Smashing Pumpkins.
Obserwuj wątek
    • Gość: Vulture Re: Alizee IP: *.chomiczowka.net.pl 14.11.03, 20:16
      Pierwszą płytę tej pani robiła Mylene Farmer, megagwiazda francuskiego popu,
      popularna głównie w ojczystym kraju (bo śpiewa właściwie tylko po francusku, z
      drobnymi wyjątkami). Brzmiało to jak płyta Farmer z głosem nastolatki - M.F. ma
      bardzo rozpoznawalny styl (mimo że to tylko pop) i chyba chciała "zrobić" płytę
      nastolatce, bo sama już jest za stara na śpiewanie o lolitkach w pończoszkach.

      Drugiej płyty Alizee Mylene Farmer już nie robiła. I starczy.
      • ihopeyouwilllikeme Re: Alizee 14.11.03, 20:17
        Jest ładna, ale nie umie śpiewać smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka