oreada 13.03.09, 11:19 dopiero niedawno po raz pierwszy o niej przeczytalam w Telegraph Magazine,a teraz pierwszy raz ja slysze i widze w motion picture dzieki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bette Re: Bat For Lashes - Daniel [teledysk] IP: *.chello.pl 14.03.09, 11:36 błagam niech przyjedzie do Polski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sally Re: Bat For Lashes - Daniel [teledysk] IP: *.centertel.pl 11.02.10, 14:06 Uwielbiam tą piosenkę. Z resztą Natashę także <3 Odpowiedz Link Zgłoś