Dodaj do ulubionych

Kelis "Tasty"

IP: *.isko.net.pl / 10.0.2.* 28.12.03, 19:19
Kelis jest debeściarą na maxa! Uwielbiam jej muzyke, poprzednie
płyty były bardzo fajne i nie moge sie doczekac aż zdobędę
Tasty, bo milkshake tak mi sie podoba ze za kazdym razem wyrywa
mnie z pozycji siedzącej i musze sie troche przy tym pogibać!
Czarna muza to jest to!
cysi0@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysiek Kelis IP: *.isko.net.pl / 10.0.2.* 28.12.03, 19:28
      zapominałem, uwielbiam ją tez dzięki temu że nagrywa z jednym z
      moich ulubionych wykonawców czarnej muzyki. na nowej płycie są
      dwie piosenki: Glow i Attention z Raphaelem Saadiq, on tez jest
      debeściak...pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka