Gość: Krzysiek
IP: *.isko.net.pl / 10.0.2.*
28.12.03, 19:19
Kelis jest debeściarą na maxa! Uwielbiam jej muzyke, poprzednie
płyty były bardzo fajne i nie moge sie doczekac aż zdobędę
Tasty, bo milkshake tak mi sie podoba ze za kazdym razem wyrywa
mnie z pozycji siedzącej i musze sie troche przy tym pogibać!
Czarna muza to jest to!
cysi0@poczta.onet.pl