Dodaj do ulubionych

V-fuga w panelach

IP: *.65.inds.pl 12.08.07, 07:48
czy ma ktoś może takie panele? jak one wyglądają po roku czy dwóch,
czy nie puchnie to łączenie? jak z utrzymaniem czystości takich
paneli?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka