10.09.05, 00:10
zbliza sie 4 rocznica ataku na WTC, chce Was zachecic do obejrzenia filmu 911
IN PLANE SIGHT (ja sciagnelam go z emule) warto go zobaczyc, tylko ze zostaje
wielka zlosc i duzo pytan, ale polecam:)
Obserwuj wątek
    • ralston Re: 9/11 11.09.05, 21:38
      To już cztery lata minęły? Ale ten czas leci... A zdaje się jakby to niedawno
      było. Te przerażające transmisje w telewizji... Kiedy zobaczyłem pierwszą
      relację, myślałem, że to jakiś taki program, typu "political fiction". Ale
      niestety na wszystkich kanałach podawano to samo...
      • rojust Re: 9/11 11.09.05, 22:39
        dokladnie tak bylo, tragedia straszna, tylko widzisz to co mowili i pokazywali
        w tv nie bylo do konca prawda, jest wiele faktow swiadczacym o tym ze to nie
        samolot uderzajacy w WTC byl przyczyna wybuchu i zawalenia a takze ze to nie
        samolot uderzyl w Pentagon a byla to najprawdopodobnie bomba, tylko
        najdziwniejsze w tym jest to ze sami amerykanie nie chca w ogole o tym slyszec,
        chca wierzyc w to co mowi Bush. Naprawde zachecam do obejrzenia.
        • viki1976 Re: 9/11 11.09.05, 22:56
          Myślę, że samoloty spadły, tylko zestrzeliły je bomby. Mam przyjaciółkę w NY
          ona tam była i widziała i zna nadal "polskimi" nie przekłamanymi oczami tamta
          rzeczywistość. W zeszłym tygodniu się z nią widziałam, mówi, że USA to dziwny
          kraj...
          • ralston Re: 9/11 11.09.05, 22:58
            Jeszcze nie widziałem, żeby zestrzelone samoloty tak precyzyjnie trafiały w dwa
            stojące obok siebie wieżowce...
        • koks77 Re: 9/11 11.09.05, 23:03
          A o co chodzi z tymi zestrzeliwaniem samolotów i bombami? Jakieś teorie?, pytam,
          bo filmu nie oglądałem, mógłby kto uprzejmie zreferować?
          • ralston Re: 9/11 11.09.05, 23:15

Kiedyś oglądałem jakieś zdjęcia, które wykazywały, że w budynek Pentagonu nie
            mógł uderzyć samolot. Że dziura w ścianach była za mała jak na kaliber boeinga,
            itp. Pewnie tutaj też coś w tym stylu. Ale żeby kwestionować coś, co widziały
            miliony ludzi na całym świecie?
            • koks77 Re: 9/11 11.09.05, 23:37
              Pewnie, nie ma takich faktów, których nie można było podważyć... Są pono ludzie,
              którzy wierzą, że Ziemia jest płaska i opiera się na czterech prastarych
              krokodylach; nijak nie można ich przekonać, że jest inaczej...
        • horny7 Re: 9/11 12.09.05, 08:20
          rojust napisała:

> dokladnie tak bylo, tragedia straszna, tylko widzisz to co mowili i pokazywali
          > w tv nie bylo do konca prawda, jest wiele faktow swiadczacym o tym ze to nie
          > samolot uderzajacy w WTC byl przyczyna wybuchu i zawalenia a takze ze to nie
          > samolot uderzyl w Pentagon a byla to najprawdopodobnie bomba, tylko
          > najdziwniejsze w tym jest to ze sami amerykanie nie chca w ogole o tym slyszec,
          >
          > chca wierzyc w to co mowi Bush.

Tia... Tylko czekac az pojawi sie teoria (chyba, ze juz jest), ze to Amerykanie
          spreparowali te ataki, co by miec pretekst do atakow na Irak... Prosze, nie
          dajmy sie zwariowac pod wplywem filmow przyglupa M. Moora i tym podobnym.

&
    • koks77 Re: 9/11 12.09.05, 00:19
      OK, rozejrzałem się po necie i jest tego trochę:
      www.lepszyswiat.home.pl/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=22
      -to krótka zajawka (przeglądarka musi mieś zainstalowanego Flash`a)
      www.mininova.org/search/?search=loose+change
      www.mininova.org/search/?search=alex+jones+rise -to na bittorrenta
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka