Dodaj do ulubionych

Wskazówki

IP: *.elk.sdi.tpnet.pl 23.09.03, 22:37
Doszły mnie słuchy że z zegara na wieży dużego kościoła zginęły
wskazówki.Wiem że to niewiarygodne,dlatego pytam,czy ktoś coś o tym wie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Spec Re: Wskazówki IP: *.cable.mindspring.com 24.09.03, 02:06
      Gość portalu: Pit napisał(a):

      > Doszły mnie słuchy że z zegara na wieży dużego kościoła
      zginęły
      > wskazówki.Wiem że to niewiarygodne,dlatego pytam,czy
      ktoś coś o tym wie?

      wiekszosc ludzi tu na forum nie mieszka w Elku i w
      sprawie takich informacji polega raczej na ludziach z
      Elku jak Ty...
      • Gość: Lapusz Re: Wskazówki IP: *.crowley.pl 24.09.03, 08:11
        A to nie był elektronik z melodyjkami?
        • mobb Re: Wskazówki 25.09.03, 11:00
          na własne oczy widziałem, wskazówek nie ma.
          A wiem że w ostatnich latach zegar działał i wskazówki się przemieszczały,
          chociaż z dokładnością bywało różnie.
          Może proboszcz je zdjął do jakiegoś wyważenia, albo cuś - zgineły z obu stron
          wieży.

          Manio jako jedyny w tym towarzystwie żyjący na rodzimej ziemi rodowity
          Ełczanin,mógłby może udać się do proboszcza po wskazówki - gdzie są te
          wskazówki ?
          • ralston Re: Wskazówki 25.09.03, 11:11
            A może odpadły wtedy kiedy kościół lądował na dnie stawu? Pamiętacie jeszcze tę
            niedokończoną historię?
          • Gość: manio Re: Wskazówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.03, 22:06
            mobb napisał:

            > na własne oczy widziałem, wskazówek nie ma.
            > A wiem że w ostatnich latach zegar działał i wskazówki się przemieszczały,
            > chociaż z dokładnością bywało różnie.
            > Może proboszcz je zdjął do jakiegoś wyważenia, albo cuś - zgineły z obu stron
            > wieży.
            >
            > Manio jako jedyny w tym towarzystwie żyjący na rodzimej ziemi rodowity
            > Ełczanin,mógłby może udać się do proboszcza po wskazówki - gdzie są te
            > wskazówki ?

            pytałem dzisiaj proboszcza - stwierdził że osobiście zdjął wskazówkii wysłał je
            do NY aby jeden z forumowuczów dokładnie je odkurzył. Ciekawe czy odeśle.
            Czekam z niecierpliwością na olśniewające efekty.

            • mobb Re: Wskazówki 26.09.03, 11:31
              sugerujesz manio że wskazówki ma BA ?
    • luego Re: Wskazówki 25.09.03, 12:06
      Zajrzalam, bo bylam ciekawa, jakie cenne wskazowki ma dla mnie Pit.. :))
      Rzecz jasna, nic nie wiem na temat wskazowek z zegara!
      Lue
    • Gość: hans Re: Wskazówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.03, 22:54
      cale zamieszanie wyszlo tylko i wylacznie z nierzetelnosci dziennikarzy z
      olsztynskiej.
      wskazowki sa cale i zdrowe
      mam je w swoim budziku
      pozdrawiam
      • Gość: Adam Re: Wskazówki IP: *.proxy.aol.com 26.09.03, 18:46
        Hans teraz na pewno nie bedziesz spoznial sie do pracy majac takie wskazowki w
        budziku:)

        Adam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka