mcyg
19.10.05, 22:21
witam wszystkich; prowadzę dla Urzędu Marszałkowskiego badanie nt.
wykorzystania internetu w
Wielkopolsce; poszukuję chętnych do odpowiedzi na kilka pytań; ankietę mogę
przesłać mailem lub przeprowadzić "wywiad telefoniczny"; z góy dziękuję za
każdy kontakt, gdyż potrzebuję ponad 1000 odpowiedzi z całej Wiekopolski;
chętnych proszę o kontakt: mail - mcyg@wp.pl; pozdrawiam - Magda