Dodaj do ulubionych

internetowa ankieta

19.10.05, 22:21
witam wszystkich; prowadzę dla Urzędu Marszałkowskiego badanie nt.
wykorzystania internetu w
Wielkopolsce; poszukuję chętnych do odpowiedzi na kilka pytań; ankietę mogę
przesłać mailem lub przeprowadzić "wywiad telefoniczny"; z góy dziękuję za
każdy kontakt, gdyż potrzebuję ponad 1000 odpowiedzi z całej Wiekopolski;
chętnych proszę o kontakt: mail - mcyg@wp.pl; pozdrawiam - Magda


Obserwuj wątek
    • edavenpo Re: internetowa ankieta 20.10.05, 20:41
      Z calym szacunkiem, ale jak Urzad Marszalkowski chce przeprowadzac ankiete w sposob profesjonalny
      to powinien zainwestowac w uslugi firmy ktora zajmuje sie badaniami rynku lub zakupic liste osob lub
      liste z panelu internetowego odpowiadajaca wymaganiom ankiety a nie werbowac przypadkowo po
      forach internetowych.

      1000 ankiet to bardzo duzy projekt i jakos nie wyobrazam sobie zeby mozna bylo tylu ludzi zwerbowac
      w tak przypadkowy sposob.
      • kicior99 Re: internetowa ankieta 22.10.05, 15:22
        a skad urzad marszalkowski ma brac na to kase???
        • edavenpo Re: internetowa ankieta 22.10.05, 22:58

          Jak chce przeprowadzac ankiete z 1000 osobami i uzyskac wiarygodne wyniki to kasa powinna sie znalezc
          albo nie powinni sie w to bawic. Jestem w stanie wywnioskowac jaki rodzaj badan to ma byc,
          prawdopodobnie badanie segmentacyjne penetracji i uzytkowania danego produktu czy uslugi. Cos
          takiego powinno byc przeprowadzone profesjonalnie inaczej wyniki beda statystyczne niewazne i tyle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka