Dodaj do ulubionych

SLUPSKI DEBIL KAREK

IP: *.enter.net 07.09.01, 21:13
Chlopcze jezeli masz tak duzo do powiedzenia na moj temat to moze umowimy sie
na CZACIE celem wytlumaczenia sobie paru spraw i wymienimy poglady na polace
cie problemy.
OSOBISCIE MYSLE IZ JESTES TCHORZEM I BEDZIESZ MIAL ZA MALO ODWAGI NA ROZMOWE
OCZYWISCIE ZASLANIAJAC SIE BRAKIEM ZAINTERESOWANIA MOJA OSOBA.Co do poruszonego
tematu to czy u Slupsku nie podpalono ucznia w szkole???A moze WY Slupszczanie
o tym nie chcecie wiedziec
Jestescie denni i zakompleksieni.Jak widzisz na forum Koszalina nikt nie
zajmuje sie Waszym Miastem.Kompleksy i tylko Wasze kompleksy przeszlosci.Co do
plci odmiennej to zycze tobie aby w twoim domu BYLO TYLE RADOSCI I
ZADOWOLENIA,niestety nie osiagniesz tego chamstwem w stosunku do innych.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka