Dodaj do ulubionych

Całuski od Ga!

21.10.02, 16:16
Wróciłam z wakacji i przepraszam za usterki! Dzięki za pamięć. Od razu się
wygadam że nie było mnie długo bo wydawałam się za mąż we Włoszech - długo
ale skutecznie. I nie za Włocha co najważniejsze! Postaram się już bywać na
forum w normalnym trybie- choć czasem pewnie króciutko, bo jakoś nic roboty
nie ubyło z mojego biurka - nikt nie chciał ogniska rozpalić:)) Jeszcze raz
całuski!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 21.10.02, 16:29
      A nie mówiłem że od netu jej nie ocieli ale znalazła sobie faceta :)))))

Ga jestem zazdrosny ale z całego serca życzę Tobie i twojemu wybrańcowi
      szczęścia, zdrowia i długiego pożycia małżeńskiego Niech Wam się daży w życiu i
      w dzieciach. Tylko jak bedzie Cię jeszcze znowu od nas odciągał to Go zostaw ;)
      bo nikt oprócz nas nie będzie wierniejszy.

A ta wogóle to wiemy napewno że nie jest włochem a czy jest polakiem? :))))
      • Gość: szczeciniak Re: Całuski od Ga! IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 22.10.02, 00:22
        z calego serca gratuluje i zycze duzo szczescia na nowej drodze zycia.pozdr.
    • Gość: +/- Re: Całuski od Ga! IP: *.*.*.* 22.10.02, 01:26
      ------------\\^^//-----------
      -------------(@ @)------------
      -------o00o---(_)---o00o------

:-)))))) :-))))))
    • gosia-s Re: Całuski od Ga! 22.10.02, 08:31
      Wow, jak się cieszę, że wróciłaś!!! No to moje gratulacje, samych szczęśliwych
      chwil, corocznych fajnych wakacji i żebyś zawsze pamiętała o starym dobrym
      Świnoujściu!
      • ga Re: Całuski od Ga! 22.10.02, 11:49
        dzięki, dzięki! Jest Świnoujszczaninem, oczywiście!!!
        • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 22.10.02, 21:53
          No to ziomek :)))A już myślałem że jakaś inna niż polska nacja :))))
          • gosia-s Re: Całuski od Ga! 23.10.02, 10:28
            Gość portalu: Muminek napisał(a):

> No to ziomek :)))A już myślałem że jakaś inna niż polska nacja :))))

A może Ga wraca do Ś-cia? ;)
            • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 23.10.02, 16:25
              Ale chyba z mężem :))))))
              • gosia-s Re: Całuski od Ga! 24.10.02, 09:06

> Ale chyba z mężem :))))))

No przecież, że nie bez!!!
                • ga Re: Całuski od Ga! 24.10.02, 16:33
                  Gdyby to od męża zależało, to już by było po przeprowadzce, a tak - musi
                  jeszcze trochę poczekać!
                  • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 24.10.02, 21:15
                    No tera wychodzi z Was prawdziwe małżeństwo :))))
                    Wszystko zależy od Was a nie tylko od jednej strony, jak mniemam :)))))
                  • gosia-s Re: Całuski od Ga! 25.10.02, 09:04
                    No cóż, ja to jeszcze jakieś pół roku muszę poczekać. No, może trochę dłużej.
                    • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 25.10.02, 09:29
                      No!!!! Gosiu!!!!! Zauważyłem że w łykendy nie ma Cię na forum!!!!!!
                      Czyżby coś się szykowało w Twoim życiu??? Jakieś głębokie zmiany ??? :))))))
                      • gosia-s Re: Całuski od Ga! 25.10.02, 15:17
                        Muminku, póki co, moja łylendowa nieobecność na forum wiąże się jedynie z
                        końcem lata i wyjątkową złośliwością jesiennej aury - budzę się w sobotni
                        ranek, a tu deszcz bębni mi w szyby... no i tak do niedzieli wieczór.
                        • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 25.10.02, 15:47
                          No nie powiesz mi że sama przez dwa dni słuchasz stukania kropel deszczu o
                          szyby!? Dziewczyno jesień jest piękna a wiesz jak fajnie tańczy się w deszczu,
                          a jak się pije ciepłe piwo po przemoczeniu a jeszcze lepiej jak się przy nim
                          siedzi w ciepłej kawiarence internetowej i nie tylko :)))))
                          • gosia-s Re: Całuski od Ga! 25.10.02, 15:50
                            Problem w tym, że kawiarenki internetowe może i ciepłe, ale z reguły
                            jazgotliwe. brrrrrrrrrr
                            • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 25.10.02, 16:03
                              No tak ale pifko niekoniecznie musisz sączyć w tak jazgotliwej kawiarence, a
                              może wolisz słuchać szumu deszczu wpatrzona w płaczace okna? :)))))
                              • gosia-s Re: Całuski od Ga! 28.10.02, 09:34

> No tak ale pifko niekoniecznie musisz sączyć w tak jazgotliwej kawiarence, a
                                > może wolisz słuchać szumu deszczu wpatrzona w płaczace okna? :)))))

Pewnie, że wolę. Za moim płaczącym oknem rośnie lipa - teraz gubi liście i
                                gibie się na wietrze. Czasami szum deszczu zakłóci ryk samolotu, hałasu z ulocy
                                na szczęście nie mam. :)))
                                • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 28.10.02, 10:11
                                  No to po dzisiejszym dniu nie bedzie miała juz co gubić. No i oczywiście
                                  dzisiaj się naszarpie z wiatrem za całą jesień. No ale siedzenie w domu i
                                  patrzenie w zapłakane szyby to chyba nie dla Ciebie dziewczyno.
                                  Trzeba żyć nawet jesienią,
                                  Kiedy juz drzewa się nie zielenią,
                                  Kiedy już nie ma kwiatów kolorowych,
                                  I kiedy lato już mamy z głowy. :))))
                                • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 28.10.02, 10:12
                                  No to po dzisiejszym dniu nie bedzie miała juz co gubić. No i oczywiście
                                  dzisiaj się naszarpie z wiatrem za całą jesień. No ale siedzenie w domu i
                                  patrzenie w zapłakane szyby to chyba nie dla Ciebie dziewczyno.
                                  Trzeba żyć nawet jesienią,
                                  Kiedy juz drzewa się nie zielenią,
                                  Kiedy już nie ma kwiatów kolorowych,
                                  I kiedy lato już mamy z głowy. :))))
                                  • gosia-s Re: Całuski od Ga! 29.10.02, 08:53

> No to po dzisiejszym dniu nie bedzie miała juz co gubić. No i oczywiście
                                    > dzisiaj się naszarpie z wiatrem za całą jesień. No ale siedzenie w domu i
                                    > patrzenie w zapłakane szyby to chyba nie dla Ciebie dziewczyno.
                                    > Trzeba żyć nawet jesienią,
                                    > Kiedy juz drzewa się nie zielenią,
                                    > Kiedy już nie ma kwiatów kolorowych,
                                    > I kiedy lato już mamy z głowy. :))))

Lipka jeszcze ma co gubić a mnie ostatnio rozkłada, więc siłą rzeczy po pracy
                                    jestem skazana na siedzenie w domu... :(((((
                                    • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 29.10.02, 17:47
                                      No !!!! Jeszcze tego by brakowało żebyś się rozchorowała i poszła na
                                      zwolnienie, a ja tu sam zostane :(((((
                                      • gosia-s Re: Całuski od Ga! 30.10.02, 09:36

> No !!!! Jeszcze tego by brakowało żebyś się rozchorowała i poszła na
                                        > zwolnienie, a ja tu sam zostane :(((((

Nie zostaniesz sam, jest jeszcze Ga, która obiecała, że wróciła i paru innych
                                        forumowiczów. :)))))
                                        • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 30.10.02, 19:55
                                          Ale tych kilku innych nie pojawia się jak Ciebie nie ma :)))))
                                          A ga nie ma czasu musi podawać kapcie mężowi i o niego dbać :))))
                                          • gosia-s Re: Całuski od Ga! 31.10.02, 09:13
                                            Ja się stąd nie ruszam! :))))) A Ga pewnie zapędzili do galopu po urlopie, no
                                            cóż, bądźmy wyrozumiali i czekajmy. :)))))
                                            • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 20:18
                                              No to zaczynam jej współczuć, wiem co to są zaległości :(((((
                                              • gosia-s Re: Całuski od Ga! 04.11.02, 08:45

> No to zaczynam jej współczuć, wiem co to są zaległości :(((((

Odpukać. :)))))
                                                • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 19:58
                                                  Puk! Puk! :)))
                                                  Ale znów nam się Ga długo nie odzywa :))))
                                                  Chyba obowiązki żony nie pozwalaja jej na bywanie w necie :)))
                                                  Może byśmy tak zaprosili jej męża? :)))))
                                                  • gosia-s Re: Całuski od Ga! 05.11.02, 09:12

> Puk! Puk! :)))
                                                    > Ale znów nam się Ga długo nie odzywa :))))
                                                    > Chyba obowiązki żony nie pozwalaja jej na bywanie w necie :)))
                                                    > Może byśmy tak zaprosili jej męża? :)))))

Jestem za! :))))))))))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 06.11.02, 15:43
                                                    No i jak się okazało,
                                                    zaproszenie poskutkowało :)))))
                                                  • gosia-s Re: Całuski od Ga! 06.11.02, 15:49

> No i jak się okazało,
                                                    > zaproszenie poskutkowało :)))))

Na Ga tak, ale jej man to nas chyba unika...
                                                  • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 07.11.02, 07:18
                                                    To początek, może czyta ale się lekko krępuje tak od razu chwalić swoją żonę ;))))
                                                    może jeszcze nie zasłużyła;)))))
                                                    Włuczy się bez przerwy po budowach, utapla się w błocie podłogi zbrudzi i za co
                                                    ma ją chwalić jak musi biedny sprzatać ;)))))))
                                                  • gosia-s Re: Całuski od Ga! 07.11.02, 09:40
                                                    Zasłużyła, zasłużyła. Choćby dlatego, że mimo, że ją biedną po błocie
                                                    przegonią, w papierach zakopią a i tak znajdzie dla nas czas. :)))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 07.11.02, 20:08
                                                    No to mamy kobiecą solidarność :)))))
                                                  • gosia-s Re: Całuski od Ga! 08.11.02, 08:48
                                                    No, musi być! Kobieta to wcale nie słaba płeć, siła w zjednoczeniu! :))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 08.11.02, 16:00
                                                    A kto ważył się powiedzieć że kobieta to słaba płeć?
                                                    Eskimosi wierzą że kobietę stworzono z natrwrdszej kosci wieloryba :))))
                                                  • Gość: gosia-s Re: Całuski od Ga! IP: *.ipartners.pl / 217.153.28.* 14.11.02, 19:21
                                                    Ale bez mężczyzny nie miałaby tej mocy. :))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 20:25
                                                    No może nie całkiem tak, raczej powiedziałbym że nie można bez mężczyzny by
                                                    było jej do kogo porównać :)))))
                                                  • gosia-s Re: Całuski od Ga! 16.11.02, 15:23
                                                    I vice versa. :)))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Całuski od Ga! IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 17.11.02, 15:22
                                                    Ledwo wróciła a juz ma ostatnie słowo :))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka