25.01.07, 17:31
proszę o opinie o dr. Zasadzińskim oraz o dr.Domańskiej-Szamrej. Niewiem
gdzie zapisać dziecko.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka