stokrotka.s 02.04.09, 20:07 czy ktos stosowal herbalifie??? gdzie mozna kupic herbalife w koszalinie?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia_stajuda Re: herbalife 08.04.09, 21:33 strata pieniedzy i czasu, nie polecam rozwiązan typu picie koktajli i nic wiecej, bo to nie uczy zasad racjonalnego odzywiania i do niczego nie prowadzi na dłuzsza mete Odpowiedz Link Zgłoś
issey_miyake Re: herbalife 08.04.09, 22:20 asia_stajuda napisała: > strata pieniedzy i czasu, nie polecam rozwiązan typu picie koktajli i nic wiece > j, bo to nie uczy zasad racjonalnego odzywiania i do niczego nie prowadzi na dł > uzsza mete A koktajle plus aerobic i zmiana nawyków żywienia na zdrowsze? Odpowiedz Link Zgłoś
asia_stajuda Re: herbalife 09.04.09, 17:36 koktajl mleko sojowe naturalne 1/2 szklanki + mały banan+1/2 szklanki truskawek mrozonych lub malin zamiast sniadania i kolacji oraz 3 normalne dobrze zbilansowane posiłki jak najbardziej, ale nie popieram chemii w proszku zamiast normalnych posiłków;] Odpowiedz Link Zgłoś
lwicunia Re: herbalife 02.10.09, 19:40 Jeśli chodzi o diety Herbalife mogę Wam zagwarantować, że nie ma w nich żadnej chemii - wszystkie składniki znajdujące się w koktajlach to naturalne ekstrakty z ziół i roślin. Produkty są również dopuszczone do użytku przez sportowców - medalistów- na Olimpiadzie. Firma współpracuje też z dietetykami - m.in. z Panią Agatą Lewandowską- aby dystrybutorzy mieli szeroką wiedzę na temat użytkowania produktu i prowadzenia klienta podczas całego programu. W wersji na odchudzanie (zazwyczaj - bo każdy ma dobierany program indywidualnie i w tym tkwi "magia" działania produktów) jemy 2 razy dziennie koktajl, plus normalny obiad i przekąski w międzyczasie. Jest to najzdrowsza metoda jaką znam jeśli chodzi o tematykę odchudzania. Sama jem te produkty - w wersji z 1 koktajlem jako zdrowy posiłek - i o wiele lepiej się czuję, mam mnóstwo energii - a przy okazji schudłam:) Na etykietach macie wypisany skład - same witaminy, minerały, oraz składniki odżywcze niezbędne dla prawidłowego odżywienia naszego organizmu. Tak więc Herbalife to nie chemia, a zbilansowana, zdrowa i bezpieczna dieta - bezpieczna dla każdego. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji, bądź jest zainteresowany produktami Herbalife - zapraszam do kontaktu: 600 953 070, Paulina Odpowiedz Link Zgłoś