04.09.09, 19:24
chcę teściowej w prezencie wyszyć obraz\pieknego Jezusa. Proszę o
wzór. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • harpatkaa Re: jezus 04.09.09, 22:16
      Ale jaki Jezus by Cie najbardziej interesowal? Wzorow w tym temacie jest jak
      mrowek. Mozesz zajrzec to mojego fotosika, tam cos mam smile
    • martaku1 Re: jezus 05.09.09, 09:46
      zapraszam na mojego chomika, może tam coś wybierzesz.
    • gosiek18pl Re: jezus 05.09.09, 10:37
      W moim chomiku też jest.
    • ewelinka_32 Re: jezus 07.09.09, 22:29
      Zobacz tutaj www.haft.waw.pl/infusions/pro_download_panel/download.php?catid=7
      --
      Strona Ewelinki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka