15.03.10, 00:13
aha ?
"Wiele osób błędnie kojarzy pentagram jako symbol wszelkiego zła,
czarnych mszy i składania ofiar. Pierwotne i właściwe znaczenie tego
symbolu jest jednak zupełnie inne. (...) "


www.pentagram.pl/pentagram/pl/pentagram_firma_i_znak
Obserwuj wątek
    • joladon Re: Pentagram 15.03.10, 06:47
      Pewien polski radiesteta uważa, że "pentagram uruchomiony mentalnie siłą woli,
      odpycha wszystkich agresorów broniąc przed ich napaścią. Pozwala wyczuć osoby
      negatywne oraz te które mogą nam zaszkodzić. Bronią integralności ciała
      fizycznego, strzegąc przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego.
      Stwarza barierę energetyczną przed radiestezyjną emancją zieleni ujemnej,co
      znacząco wpływa na wzmocnienie odporności. Odbija od nas negatywne myśli."
      • marii51 Re: Pentagram 15.03.10, 09:41
        joladon-zaznaczone tłustym drukiem- poddaje mi do poszukiwań - o co chodzi?
        jeśli jeszcze cos posiadasz n/t temat ujawnij.. b proszę

        bo ja o pengramie - "inaczej" jw rozpoczęłam -a okazuje się ,że to co proponujesz jest też ciekawe}chciałam poszukać odpowiedzi
        Pewien polski radiesteta uważa, że "pentagram uruchomiony mentalnie siłą woli,
        > odpycha wszystkich agresorów broniąc przed ich napaścią. Pozwala wyczuć osoby
        > negatywne oraz te które mogą nam zaszkodzić. Bronią integralności ciała
        > fizycznego, strzegąc przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego.
        > Stwarza barierę energetyczną przed radiestezyjną emancją zieleni ujemnej,co
        > znacząco wpływa na wzmocnienie odporności. Odbija od nas negatywne myśli."
        • marii51 Re: Pentagram- kolory 15.03.10, 09:47
          hermetis.streemo.pl/Community/25064,Blog_Wpis,Emanacja_kolorow_pasma_widzialnego_i_niewidzialnego_.html

          nie znam się-na radistezjii absolutnie, ale poczytałam dla przykładu...
          a nadal szukam konkretów do emancji koloru zielonego
          • marii51 Re: Pentagram- kolory 15.03.10, 10:07
            ach to bioenergoterapia- wg egipskich-hmmm-
            moja koleżanka jest bioenergoterapętką
            możecie wierzyć lub nie- ona odkryła guzek wielkości zielonego groszku 9 lat
            przed mammografią-nawet nic nie wzięłam do głowy ,gdy mnie o tym informowała-
            równo 9 lat zdjęcie i lekarz określił ,że miałam guzek od 9 lat- jednak-
            diagnoza koleżanki była słuszna-ona śmiała się,ze mnie- że nie wierzyłam jej-
            mówiła, że ona ten guzek sprowokowałaby ,żeby znikł..?
            to miała zrobić podczas
            kilku wyznaczonych przez nią wizyt-
            --widocznie ma jednak czasem sens takiego leczenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka