Dodaj do ulubionych

SANATORIUM MILOŚCI

05.01.20, 21:08
21.15
-dzis-poznamy-nowych-kuracjuszy-

www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/sanatorium-milosci-dzis-poznamy-nowych-kuracjuszy-relacja-na-zywo-aa-zacQ-3nas-rmhr.html

--
''Szczęście to nie tylko co los nam daje... ,
ale tez wtedy, gdy nam szcęścia nIe odbiera""
Obserwuj wątek
          • czuk1 Re: SANATORIUM MILOŚCI 27.01.20, 08:09
            marii51 napisała: pa pa idę na kolejny odcinek....smile

Jestem teraz w sanatorium i widzę jak część pobytu (dot. parowania się i seksu) różni się od pokazanego w serialu.
            Pozdrawiam z Podkarpacia.smile

• marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 27.01.20, 19:37
              czuk1 napisał:

> marii51 napisała: pa pa idę na kolejny odcinek....smile
              >
              > Jestem teraz w sanatorium i widzę jak część pobytu (dot. parowania się i seksu)
              > różni się od pokazanego w serialu.
              > Pozdrawiam z Podkarpacia.smile
              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
              Jednak nagrywane odcinki to jakby nad tym panuje reżyser
              czuwa możliwe,że nawet wycuna niektóre obrazki z zycia w sanatorium milości
              --- wcoraj przyszlo mi do głpwy,że
              to za mała mozliwość jedna kobieta na jednego mężczyzne...
              podczas prob wybierania tak jakoś mi się zdaję ,że male są możliwości

~~~~~~~~~~~~~~~raz jedyny bylam w sanatorium dla mnie to był b trudny czas i moj organizm zle akceptował ten pobyt -chorowalam.. WSPÓŁLOKATORKI donosiły Mi jedzonko -
              Nie bywalam na tańcach .
              Zapemiętalam,że modne było powiedzenie..czas mija ,a ty nieczyjasmile
              Kilka par istniało a znawcy rozpoznawali ich po pózniejszym pojawianiu się tych par na posiłki ..
              A prawdopodobnie .....
              ---------dla chcącego nic trudnego PONOĆ smile

--
                • czuk1 Re: SANATORIUM MILOŚCI 28.01.20, 19:11
                  marii51 napisała:
                  > Mariusz ,zyczę zdrowotnego pobytu-- najdobrejszych zabigów
                  > tak trzymaj !!

Dziękuję Ci. Zdrowia dobrego życzę.

--
                  Oblicza się, że w obozach zagłady Niemcy zamordowali blisko 3 milionów Żydów. W Auschwitz-Birkenau ok. 960 tys., w Treblince ok. 900 tys., w Bełżcu ok. 500 tys., w Sobiborze ok. 250 tys., w Chełmnie nad Nerem ok. 150 tys., na Majdanku ok. 60 tys. ---- dane - Dzieje.pl
                  Liczba ofiar wg narodowości: Żydzi 1 mln *Polacy 70 -75 tys.* Cyganie 21 tys.
                  Jeńcy radzieccy 15 tys. *Inni 10-15 tys. Razem 1,1 mln - z danych Muzeum na terenie KL
                  Auschwitz-Birkenau.
                  • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI ,czy taki tytuł odcinków? 01.02.20, 10:16
                    czuk1 napisał:

> marii51 napisała:
                    > > Mariusz ,zyczę zdrowotnego pobytu-- najdobrejszych zabigów
                    > > tak trzymaj !!
                    >
                    > Dziękuję Ci. Zdrowia dobrego życzę.
                    >

OBY NAsZE ZDROWIE WSZYSTKICH JESCZE moxniej się postarało ..ku naszemu zadowoleniu...oby
                    i my postarajmy się o to zawalczyć...

jurezjszy odcinek

www.fakt.pl/kobieta/plotki/sanatorium-milosci-co-sie-wydarzy-w-5-odcinku-wiesia-zablysnie-opowiescia/fw6nvzm?utm_source=plista&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_plista_n_desktop_fakt#slajd-5
                    --
                    • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI niespodzianka 06.02.20, 14:47
                      ON obserwował kobiety
                      nawet notatki miał --porady od Wojtka -- jak zauważyć że kobieta okazuje zainteresowanie...

a Stenia mieszkająca po sąsiedzku od pierwszych dni
                      jesli wypowiadala się to malutko ..ale wciąz budująco z nadzieją własnie o tym partnerze...
                      i ..
                      www.pomponik.pl/plotki/news-pierwsze-zareczyny-w-sanatorium-milosci,nId,4311389
    • czuk1 Re: SANATORIUM MILOŚCI 20.01.20, 07:16
      Chyba kolejnych.... nikt nowy nie dojechał ?

--
      Fachowa opinia o zafałszowanym , deficytowym budżecie ...
      www.youtube.com/watch?v=WCeFxfEWQ2s
      - a Pinokio nadal czaruje....
      • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 20.01.20, 15:12
        czuk1 napisał:

> Chyba kolejnych.... nikt nowy nie dojechał ?
        >
        ``````````````` Mariusz ,czy NIE PRZEWIDZIALEŚ ? że mogę miec od nowych zawrót głowysmilesmilesmile

--
            • mobic Re: SANATORIUM MILOŚCI 06.02.20, 19:05
              Ja byłem 3 razy w sanatorium ale ani razu nie próbowałem kogoś tam poderwać i nie dałem się skusić. W Ciechocinku każdego dnia robiłem na nóżkach przeszło 10 km i przez cały mój pobyt schudłem 10 kg. Dziewczyna tylko by mi w tej mojej gimnastyce przeszkadzała. Jadę do Sanatorium po zdrowie a siedzenie w kawiarni to nie dla mnie.

--
              ----------------------------------------------------------
              Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
              Unikaj złośliwych uwag (Poradnik Życia)
              • czuk1 Re: SANATORIUM MILOŚCI 06.02.20, 21:39
                mobic napisał:
                > Ja byłem 3 razy w sanatorium ale ani razu nie próbowałem kogoś tam poderwać i nie dałem się skusić. W Ciechocinku każdego dnia robiłem na nóżkach przeszło 10 km i przez cały mój pobyt schudłem 10 kg. Dziewczyna tylko by mi w tej mojej gimnastyce przeszkadzała. Jadę do Sanatorium po zdrowie a siedzenie w kawiarni to nie dla mnie.
                Jesteś wzorcowym kuracjuszem. Nie dla wszystkich. Na turnusie zauważam, że skład osobowy to głównie ludzie chorzy i dla nich wszystkich najważniejsze są zabiegi rehabilitacyjne. Organizowane tam wycieczki piesze mają niską frekwencję . Powód główny - powszechnie zły stan zdrowia kuracjuszy.
                W tej sytuacji mobic - turysta i kuracjusz , jest dla mnie niedoścignionym wzorcem, nieosiągalnym też (wg mnie) przez większość kuracjuszy.

ps. po 54 lat nieprzerwanej pracy zawodowej, jestem pierwszy raz w sanatorium. Sta c mnie na krótkie spacery.
              • czuk1 Re: SANATORIUM MILOŚCI 06.02.20, 21:39
                mobic napisał:
                > Ja byłem 3 razy w sanatorium ale ani razu nie próbowałem kogoś tam poderwać i nie dałem się skusić. W Ciechocinku każdego dnia robiłem na nóżkach przeszło 10 km i przez cały mój pobyt schudłem 10 kg. Dziewczyna tylko by mi w tej mojej gimnastyce przeszkadzała. Jadę do Sanatorium po zdrowie a siedzenie w kawiarni to nie dla mnie.
                Jesteś wzorcowym kuracjuszem. Nie dla wszystkich. Na turnusie zauważam, że skład osobowy to głównie ludzie chorzy i dla nich wszystkich najważniejsze są zabiegi rehabilitacyjne. Organizowane tam wycieczki piesze mają niską frekwencję . Powód główny - powszechnie zły stan zdrowia kuracjuszy.
                W tej sytuacji mobic - turysta i kuracjusz , jest dla mnie niedoścignionym wzorcem, nieosiągalnym też (wg mnie) przez większość kuracjuszy.

ps. po 54 lat nieprzerwanej pracy zawodowej, jestem pierwszy raz w sanatorium. Sta c mnie na krótkie spacery.
                • mobic Re: SANATORIUM MILOŚCI 07.02.20, 09:18
                  To nie jest tak że jestem wzorcem bo nawet często nie przychodziłem na kolację a kto by tak chciał robić? Każdy na swój charakterek. Sanatorium to uważam za gimnastykę bo nikogo tam nie wyleczą. Jedni jadą dla miłości a inni dla gimnastyki.

--
                  Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
                  • mobic Re: SANATORIUM MILOŚCI 07.02.20, 10:50
                    Jeszcze dodam jedno bo zapomniałem wczesniej dodać.
                    Trzeba się nie lenić tak w sanatorium jak i w swym domku.

--
                    • mobic Re: SANATORIUM MILOŚCI 07.02.20, 12:45
                      Dziś i ja mam w sobie lenia. Na trzy sprawy do załatwienia na dzis to załatwię dwie a jedną to zostawię na poniedziałek.

--
                      • mobic Re: SANATORIUM MILOŚCI 09.02.20, 09:58
                        Mariusz opisz nam troszkę o tym Sanatorium o pobycie tam a może i jakieś tam zdjęcia nam przyślij. Jaki pokój dostałeś jedno osobowy czy dwu a może trzy osobowy? Mnie się wydaje, że najlepszy pokój to jednoosobowy tylko, że trudno go dostać. Jeśli trzech panów jest w jednym pokoju to troszkę jest nie tak, bo jeden chrapie głośno, drugi kicha a trzeci radio czy telewizor wykręca za głośno itp. Ja w Ciechocinku to nawet musiałem stół na stołówce zmienić, bo koło mnie siedział taki pan, że jak popatrzyłem na niego to nic nie mogłem jeść a tylko na wymioty mnie brało. Byłem trzy razy w sanatoriach i na żadne nie narzekałem. W Sanatorium Kołobrzeg-Podczele bardzo mi się tam spodobało i chciałbym zawsze tam wracać. Miałem tam duży basen do pływania typu olimpijskiego na chyba 4 metry głębokości ze skocznią i trybunami. Basen z ratownikiem był udostępniany dla wszystkich kuracjuszy, którzy chcieli sobie popływać raz dziennie nawet w święta był czynny. Oprócz tego, gdy się szło ścieżką nad morze to przyroda dzika po obuch stronach ścieżki stawy, jeziora, łabędzie, gęsi, kaczuszki z maluszkami. Pokój miałem trzy osobowy, ale panowie we wszystkim się zgadzali. Bardzo w tym sanatorium mi się podobało i żeby można było to bym sobie tam pobyt przedłużył o następne 3 tygodnie. Pytałem innych to nie mogli się doczekać wyjazdu do domu chcieli jak najprędzej wracać a i w Internecie na temat tego sanatorium znalazłem masę słów krytycznych. Tak to jest nie każdemu wszystko się podoba.

--
                        • pia.ed Re: SANATORIUM MILOŚCI 09.02.20, 13:10
                          BYLAM PRYWATNIE W SANATORIUM W CIECHOCINKU I MIALAM POKOJ JEDNOSOBOWY, ALE BYLA TEZ STARSZA PANI ZE SKIEROWANIEM I TEZ MIESZKALA W TAKIM POKOJU JAK JA.

Powiedziala, ze jesli sa wolne pokoje jednosobowe, to mozna doplacic na miejscu w hotelu i dostac taki pokoj.
                          Moj byl z lazienka, telewizorem i lodowka.
                          Bylam w w Ciechocinku, w Kolobrzegu i Swinoujsciu i zawsze mialam pokoj jednosobowy!
                          • pia.ed Re: SANATORIUM MILOŚCI 12.02.20, 02:46
                            Myslalam ze to dyskusja o serialu, a jest o prawdziwym sanatorium... wracamy wiec do tematu big_grin

www.fakt.pl/kobieta/plotki/wiesia-z-sanatorium-milosci-wyrzucila-meza-z-domu/y1h4zr3#slajd-6
                            • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 12.02.20, 11:42
                              . --juz miałam napisać , ,że ONA ZAPROSIŁA do domu na świeta
                              jednego z uczestników-,a on ją do siebie do miasta Łodzi

------ od początku serialu najbardziej jej zależało o zadbanie o siebie schudnąć!!!

ale obserwowała każdego pana --pewnego dnia powiedziała """ można zwariawać jak tylu panów ....
                              ----- kto wie? możliwe,że wcale to nie będzie niemożliwe, żeby byli parą
                              ---oczywiście wielkie zaskoczenie a ja im bym życzyła własnie--żeby to trwało
                              twórca serialu o Wiesi..www.fakt.pl/kobieta/plotki/tworca-sanatorium-milosci-wiesia-rzadzi-i-innym-nie-daje/65669np?utm_source=plista&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_plista_n_desktop_fakt

--- wiele wypowiedzi Wiesi jak to ona o sobie mówiła...

""mówię wprost bez upiększania -prawdę -to co myśle

--
                              • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 12.02.20, 18:53
                                tak .do poczytania..
                                www.fakt.pl/kobieta/plotki/sanatorium-milosci-pani-wiesia-zatrzesie-sanatorium/6d43jvl
                                --
                                • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 16.02.20, 17:41
                                  film.interia.pl/raporty/raport-sanatorium-milosci/newsy/news-iwona-mazurkiewicz-z-sanatorium-milosci-o-jej-wzgledy-zabieg,nId,4324463#iwa_source=worthsee
                                  --
                                  • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 25.02.20, 10:02
                                    mini cel Sanatorium milości
                                    dwie pary jakby juz istnieją zastanawia się jeszcze Barbara --ktorego z dwoch
                                    a nawet trzech...? wybrać ?
                                    --- nafajniejsze jest to,że najstarsi panowie
                                    wygadali sie,że woleliby o 20 l młodsząsmile a wagę żeby miały jak oni lub mniejsząsmile
                                    ps chyba bardziej im zależy na dlugotrwalej opiece ...w razie cosmile

--
                                    • czuk1 Re: SANATORIUM MILOŚCI 26.02.20, 06:30
                                      Miłości w takim myśleniu jest mało ….

--
                                      Ekonomiści jednego z największych banków inwestycyjnych świata - JP Morgan - przestrzegają przed dramatycznymi zmianami klimatu. "Coś się zmusi zmienić, jeśli nasz gatunek ma przetrwać" - czytamy w raporcie.
                                      • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 26.02.20, 10:58
                                        czuk1 napisał:

> Miłości w takim myśleniu jest mało ….
                                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Panowie (kilku ...zawiedli się 0ozekiwali na 50 +
                                        ---tylko jak siebie pooglądają jak wygląda ich kondycja ... są po zawałach udarze już ostrożność jest najbardziej wskazanasmile
                                        ---moja eściowa mówiła>>""komu tu świat gubić.... ""
                                        Nadal zastanawiam się,czy program Sanatorium miłości ""spełnia rolę
                                        kojarzenia par , czy jest dostateczna ilość kuracjuszy ,
                                        żeby miec więcej możliwości wyboru i przebywania ze sobą>?
                                        -- czy jest mozliwośc poznawania się ? ...
                                        W 1 edycjii więcej organizowano pomysłowych spotkań
                                        dla kuracjuszy, wieczorków tanecznych --- teraz zaniechano?
                                        ------Coś mi w organizacjii brakuje
                                        bo to ,że organizowane są całodniowe dwa,
                                        trzy zajęcia grupowe W ŚWIETLE KAMER ....
                                      • marii51 Re: SANATORIUM MILOŚCI 26.02.20, 16:45
                                        najwazniejsze to jednak jest ///na miłość nigdy nie jest zapóżno

a tak posluchamy może ...,)
                                        www.youtube.com/watch?v=_lGiyKrz9W8&feature=emb_rel_end
                                        --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka