Dodaj do ulubionych

Wczasy 2022

10.07.22, 19:28
Pusto na wczasach. Ludzie nie jedzą lodów bo za drogie 6 zł za kulkę a duży lód z 5 kułek ta 30 zł. Myślą że ile zaśpiewają to ludzie dadzą a tak nie jest bo drożyzna tylko odstrasza ludzi od wczasów. Pogody dobrej nad Polskim morzem nie ma i w dodatku drożyzna.
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Wczasy 2022 10.07.22, 21:04
      mobic
      a więcej mógł bys napisac, bo tylko o lodach ,ż edrogie...
      a waruki zamieszkania sposoby odżywiania wczasowiczów
      czy są dodatkowe miejsca gdzie kupiłbys świeża rybę albo inne rarytasy.
      dlaczego siódmy rok rzadżą i jestet wszystko coraz drozej?
      jak ty to widzisz ,,skąd takie podwyżki na wszzystko
      i dlaczgo zachęcano do kupywania młodym mieszkań za kredyty a teraz ??
      nie mają wziąć skad pieniiedzy na raty
      • mobic Re: Wczasy 2022 11.07.22, 19:53
        A o czym więcej mógłbym napisać? Jedzenie miałem bardzo dobre bo byłem na wczasach razem z jedzeniem zakwaterowany to nie chodziłem i nie zaglądałem innym w tależ. Drożdżówki kupowałem po 4,70 zł za sztukę a po przyjeździe na miejscu kupiłem po 1,99 za sztukę. Ryby to smarzone miałem 2 razy a śledziki każdego dnia. Na stołówce stał stół szwedzki.
        • mobic Re: Wczasy 2022 11.07.22, 21:10
          Piszesz Marysiu czy są miejsca gdzie kupiłbys świeża rybę? W Warszawie są bo jeszcze ani razu nie kupiłem ryby śmierdzącej a nad morzem jednego roku kupiłem, jednego roku widziałem jak jedna pani przyniosła rybę z reklamacją że kupiła śmierdzącą. Nad morzem ludzie wszystko zjedzą i myślą że mają świerzą prosto z morza.
          • pia.ed Re: Wczasy 2022 12.07.22, 10:30

https://www.pozytywniej.pl/upload/7f68a87587c90629804ef3dc957147df3401.png
            • marii51 Re: Wczasy 2022 12.07.22, 12:33
              o rany nie dośc że upaly nam mocne groża to jeszce cianota niemożebna a pia właściwie to może wyszloby nam na dobre poznałybysmy kogoś ja widząc z bliziutkasmile) a ty bys oceniła ...ile wart ?
              • marii51 Re: Wczasy 2022 12.07.22, 12:37
                mobic czyli szystko ok wcasy mialeś fajne, a lody i inne smaczki kupiszw swoim mieście KOCHANEJ WARSZAIE ==NIE MA TEGO ZLEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO, PS NADAL UWIELBIAM MOJ OBECNY DOMEK PO CO MI GDZIES TAM JECHAĆ A WŁĄSCIIE MOJE PLANY FINANSOWE SĄ INNE ZAKUPY==== moj domk .. 1 7kil od morza ..wieje ostry iatr odowy smieje sie że mam sanatorium uperow w moim domku co rusz mam klucz do wiekszych domow .. hulaj dusza zjazdy klsowe mołabym organizować ..nawet z namiotami lub takimi domkami przewożnymi np
                • pia.ed Re: Wczasy 2022 12.07.22, 19:31

Gdanska moj domk .. 1 7kil od morza
                  > ..wieje ostry iatr odowy smieje sie że mam sanatorium uperow w moim domku
                  > co rusz mam klucz do wiekszych domow .. hulaj dusza zjazdy klsowe mołabym
                  > organizować ..nawet z namiotami lub takimi domkami przewożnymi np

>

Przecie masz mieszkanie, a nie domek..., a synowie maja
                  domy do których masz klucze. Mobic nie napisal
                  w jakiej miejscowosci nadmorskiej przebywa (?). Jesli blisko
                  Gdanska, to moze sobie przdluzyc wczasy... u Ciebie, by
                  i odpoczacpo trudach mieszkania w drewnianym domku!
                  • marii51 Re: Wczasy 2022 12.07.22, 20:06
                    pia.ed aleś wykombinowała ohoho mobic z żona wypoczywał i juz wrócił do domu jak widać po wpisach postów wszedzie dobrze a w swoim domku naj naj ..wiadomo jak świat istnieje pia,ed dodała [io moze sobie przdluzyc wczasy... u Ciebie, by
                    i odpoczac po trudach mieszkania w drewnianym domku!=====PRZECIEŻ MIE WIEM DLACZEGO WYPOCYNEK MOBICA OCENIACH JAO TRUDNE ŻYCIE W DREWNIANYM DOMKU ON NA WCZASACH W SPECJALNIE POBUDOWANYCH DOMKACK MIESKAŁ WYGODNYCH I ŚIETNE MIAŁ WCZASY.....][/i] jak wiemy najlepiej jak sami sobie organizujemy swoj wypoczynek .. ani promem ani samochodem ani sa,opoltem piaed nie chcesz odwiedzić wyrzakłaś się całkowicie POLSKI TAK CI TAM W SZECJII CUDOWNIE I FAJNIE .. SOBIE ŻYJESZ I OK >wink
                    • pia.ed Re: Wczasy 2022 13.07.22, 23:50
                      Mobic niemal co roku jezdzi na wczasy, ale nigdy nie wspomnial o zonie!!! Nie uwazam, aby drewniany domek byl
                      wygodnym miejscem w upalne dnie i noce sad
                      • marii51 Re: Wczasy 2022 14.07.22, 01:54
                        e tam wydziwywyjesz pia.ed mówię ci takie domki są super do wypoczunku w jakim zamieszkał nasz kolega z foum z żoną do sanatorium może raczej i sam ............ale na wczasy wyjeżdżął zawsze z żoną więc w takich domkach to www.google.com/maps/place/Neptun/@54.536898,16.554215,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipPqYFWoPxjXVvtLQH4ZSyyyJ5Lx-Epvz2-38XNN!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPqYFWoPxjXVvtLQH4ZSyyyJ5Lx-Epvz2-38XNN%3Dw151-h86-k-no!7i2592!8i1472!4m12!1m5!2m4!1sJaros%C5%82awiec+domki+wczasowe!5m1!11e1!6e3!3m5!1s0x46fe31d6aab32f8b:0x624f38a30c173595!5m2!4m1!1i2!15sChtKYXJvc8WCYXdpZWMgZG9ta2kgd2N6YXNvd2VaHSIbamFyb3PFgmF3aWVjIGRvbWtpIHdjemFzb3dlkgETY2FiaW5fcmVudGFsX2FnZW5jeZoBI0NoWkRTVWhOTUc5blMwVkpRMEZuU1VRNGJscDFkRWgzRUFF
                        • marii51 Re: Wczasy 2022 14.07.22, 21:36
                          MOBIC Wwww.fakt.pl/pieniadze/konsument/paragony-grozy-ceny-nad-polskim-morzem-wprawiaja-w-oslupienie/swckz2x jASTARNI DROŻYZNA JESZCE WIĘKSZA
                        • pia.ed Re: Wczasy 2022 15.07.22, 17:39
                          Czy ZAUWAZYLAS, ze wkleilas zupelnie INNY rodzaj domkow? To sa domki rodzinne,
                          do wynajecia, pietrowe, z kuchnia i balkonem. Mobic mial mniejszy domek parterowy.
                          A w ogole czy kiedykolwiek mieszkalas w malym drewnianym domku, ze tak sie
                          entuzjastycznie wypowiadasz?
                          Ja z koniecznosci mieszkalam kilka dni podczas "deszczowego lipca", z malym Patrikiem,
                          ktory po raz pierwszy w swoim zyciu dostal biegunki i doslownie przelewal mi sie przez rece...
                          bo sie zatrul u mojego ojca, kiedy przechowywalam otwarty sloiczek z jedzeniem w lodowce
                          z temperatura14 C, co moj ojciec uwazal za normalne!
                          W drewnianym domku na campingu oboje marznelismy i nie bylo nawet mozliwosci wysuszenia
                          czegos, to bylo pieklo na ziemi... sad

• pia.ed Wczasy nad Baltykiem... ryby 16.07.22, 23:56

businessinsider.com.pl/finanse/nie-daj-sie-nabrac-na-rybe-z-baltyku-ekspertka-wymienia-trzy-gatunki/1q03g8t

Jakie polskie ryby zjemy nad Bałtykiem?
                            Prof. Beata Więcaszek z katedry Hydrobiologii, Ichtiologii i Biotechnologii Rozrodu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie wskazuje, że prosto z morza w smażalniach mogą znaleźć się wyłącznie flądry, okonie, sandacze.
                            — Inne ryby prawdopodobnie pochodzą z innego akwenu. Ryby są importowane
                            głównie z terenu Morza Północnego czy Atlantyku.

• marii51 Re: Wczasy 2022 19.07.22, 11:50
                            PIA Mobic mial mniejszy domek parterowy.------? A SKĄD WIESZ??_
                            A w ogole czy kiedykolwiek mieszkalas w malym drewnianym domku, ze tak sie
                            entuzjastycznie wypowiadasz?
                            ----
                            A WIEM WIEM URODZILAM SIĘ W DOMKU Z DREWNA I TAM MIESZKALAM
                            ORAZ DREWNIANE DOMKI NAD JEZIOREM dADAJ NA WCZASY .
                            . MOJA RODZINKA DOSTAWALA DOMEK 4 POKOJOWY Z KUCHNIĄ ORAZ
                            DUŻYM TARASEM najfajniejsze bylo to,że domek wśód drzewek sosnowych wyżśżych od domku
                            pia,, ten pobyt z malym Patrikim to mialas w POLSCE, CZY W SZWECJII..
                            BO NIE WIEM DLACZEGO TAK MIALAS ZIMNO? A MOZE JESIENIA>??
                            • marii51 Re: Wczasy 2022 19.07.22, 11:52
                              możemy kupic sobie domek
                              w Jarosławiu najnowsze ale nie w takim mieszkał Mobic innym
                              domkiekoarchitektura.pl/?gclid=CjwKCAjwrNmWBhA4EiwAHbjEQKFtw9TtjBV6YzjBYcLQMfRpZN902OaG60_mwf4h7BtnSJbCcLDpjxoCp6YQAvD_BwE
    • marii51 Re: Wczasy 2022 13.07.22, 06:41
      zameldował się chciał nas ubrac u zostaił bez sukienek.... cieplutko można nie zakładac sukienek oszcedzamy.. na wydatkach
    • a74-7 Re: Wczasy 2022 15.07.22, 15:20
      Jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma .....
      https://i.postimg.cc/BbGJKzG1/C3-EC9-D01-A18-C-4087-9-B33-EDB9-A24466-B2-1-201-a.jpg

https://i.postimg.cc/Y9zsdDWF/D999-A0-AB-AB85-4-EBD-9-C6-F-A5-F6-B0-BF6-CDA-1-201-a.jpg
      Z godzinnym dojazdem .
      • marii51 Re: Wczasy 2022 15.07.22, 15:32
        a74-7
        Re: Wczasy 2022Jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma ..
        .
        ..więc fajniutkiego wypoczywanka doslownie taka metoda ma sens i.......
        po co wydawać dużo..jak można o wiele mniej i ietnie wypoczywać
    • a74-7 Re: Wczasy 2022 15.07.22, 17:11
      A dziekuje , miasto za plecami nic, a nic mi nie przeszkadza smile
      Ja z mieszczuchow jestem , nigdy na bezludna plaze bym sie nie wybrala ....wink
      Ale ceny poszybowaly w gore , u nas tez ; wiec to chyba dzieje sie wszedzie ,nie tylko PiS winny...big_grin
      • mobic Re: Wczasy 2022 19.07.22, 07:38

Drożyzna w kultowych miejscach, czyli kogo stać na wjazd na Kasprowy

Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/kraj/news-drozyzna-w-kultowych-miejscach-czyli-kogo-stac-na-wjazd-na-k,nId,6158827#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
        • mobic Wczasy Tomasza Grodzkiego 19.07.22, 07:50

Zagraniczne delegacje lotnicze marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego z PO pochłonęły ponad ćwierć miliona złotych. Najdroższa okazała się głośna podróż do Miami z lutego 2022 r., którą opisała Interia.

Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/autor/jakub-szczepanski/news-ponad-cwierc-miliona-na-delegacje-grodzkiego-pis-rekomenduje,nId,6164087#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
          • marii51 Re: Wczasy Tomasza Grodzkiego 19.07.22, 08:39
            GRODZKI taki organizator dobry?

10 osob delegacii i jest juz ta kwota, ale nie ćwierć
            milion?a dopiero 113 tysiey pierwszy raz na 7 lat !!
            mobic skąd wziąleśc cwierc miliona?słynne jest powiedzenie
            BEATY SZYDŁO ..
            .NAM SIĘ TA KWOTA NALEŻĄŁĄ ...=KACZUNSKI KAZAŁ ZWOCIĆ ,,
            ALE NIKT NIE WIDZIŁ DOWODÓW NA TO ŻE ZWRÓCILI,,,
            GDY ŁADNE SUMKI KANCELARIA PREMIERA nagrody sobie przyznala ..
            nie dowiemy się ile delegacje pisu wydawały,,bo utajnione jest wszystko !!.... pssmile
            • marii51 Re: Wczasy Tomasza Grodzkiego 19.07.22, 10:02
              w zamieszczonym linku są podane cele wyjazdow Grodzkiego z ekipą swoją
              bardzo pomyslnie sprawy ważne dla POLSKI OMAWiA wyczuł= zareagował
              jako Marszalek Senatu ma uprawnienia i sytuację,
              że rzad jedynie w marcu wspomniała p Moskwa ,że węgiel bedzie .==nie wyjasniła skąd? ..
              oraz mimo drożyzny nagłej inflacjii stóp procentowych za gaz prąd i węgiel
              minster gospodarki lub od zagranicznych spraw porozumień ===
              wcale nie walczą ,żeby sprowadzac --szukac sposobu ,
              żeby miec zapas węgla np wiekszośc właścicieli ogłasza
              ze do knca pazdiernika tylko mają zapas !!!!! WĘFLA NA SKŁADZIE !!
              a ZIMA? CZYM OGRZAC? MIESZKANIA?
              tych srodków,, mamy za chwilkę koniec np gazu ,a i z prądem nie lepiej !!!j
              edyne co,to plynie węgiel z Ameryki .. już ustawa jedna odpodła jak sprzedawać węgiel ten sprowadzony ...
              bo rzad wymyslił,że włąscicielom skladowisk płaci pomoc 1000 zł i sprzedawca dla indywid gospodarstw spezda za 1000za i
              tak wlasciciel ma stracić na tym ukladzie 500zł ..więc nie zgodzili się na taki układ z panstwem
              a wystarczylo nie likwidowac
              !!!za PO POSTAWIONYCH WIATRAKÓW !!!milibysmy nadmorski wiatrakowy prąd!!
              • marii51 Re: Wczasy Tomasza Grodzkiego 19.07.22, 10:12
                mobic wystarczyło zobaczyc jak było gdy MARSALKIEM BYŁ kARCZEWSKI Z PIS,,,, tvn24.pl/polska/stanislaw
                -karczewski-o-lotach-z-udzialem-jego-rodziny-ra959334-2283574
                ALBO TU
                tvn24.pl/polska/wykaz-lotow-marszalka-stanislawa-karczewskiego-na-stronach-senatu-ra959292-2283457

NASTĘPNA SPRAWA od początku Powolania Grodzkiego na Marszałka Senatu

z rozpatzry,ze pis PReGRAŁ W TEJ ROLI,,,,
                ZAATAKOWANO NA WSZELKIE SPOSOBY grodzkiego jakolekarza
                dlaczego? fałszywych autorow oskarżęń wyszukiwano..
                przeciW GRODZKIEMU ŻEBY GO POZBAIĆ medycznych zdolnosci ==to spcjlista od serca i płuc !!!
                A TAK CHĘTNIE PRACOWAŁ
                BĘDĄC mARSZAŁKIEM kARCZEWSKI
                A mowił,do strajkujących medykow że on pracuje dla IDEII CZYLI ZA DARMO..
                PRAWDZA ZA DARMO !!!!
                www.termedia.pl/mz/Karczewski-zarobil-400-tys-zl-za-dyzury-w-szpitalu-a-byl-na-bezplatnym-urlopie,36296.html
        • marii51 Re: Wczasy 2022 19.07.22, 16:24
          mobic napisał:

> Drożyzna w kultowych mięjscach,

i mamy kolejne oszczedzanie

zakupono 89 nowiutkich limuzyn =rzad stac
          • marii51 Re: Wczasy 2022 19.07.22, 16:34
            marii51 napisała:

> mobic napisał:
            >
            > > Drożyzna w kultowych mięjscach,

> i mamy kolejne oszczedzanie
            >
            > zakupono 89 nowiutkich limuzyn =rzad stac Inflacja, rekordowe rachunki za gaz/prąd/paliwo-a władza zamawia nowe limuzyny! Wynajem 89 aut za 12,342 mln zł (140 tys zł każde-za 36 miesięcy - wynajem w cenie nowego auta… ktoś tu zrobi interes życia). A Wy zagryzajcie zęby, zbierajcie chrust i pamiętajcie - można jeść mniej!

- napisała na Twitterze wzburzona posłanka KO Magdalena Łośko.
            Więcej: www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Kraj-pograza-sie-w-DROZYZNIE-I-KRYZYSIE-a-PiS-ZAMAWIA-LIMUZYNY-19-07-2022?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=CampaignName
            • mobic Re: Wczasy 2022 19.07.22, 20:20
              Marysia nie o wczasach a o polityce zaraz i zaraz wywyższa Grockiego i usprawiedliwia go. Taka jest PLATFORMA.
              • marii51 Re: Wczasy 2022 20.07.22, 09:08
                mobic napisał:

> Marysia nie o wczasach a o polityce zaraz i zaraz wywyższa Grockiego i usprawie
                > dliwia go. Taka jest PLATFORMA.
                >

mobic pomylił forum? mylal? że na BEZ GRNIC wpisuje się =tam mozna wyzywać ludzi
                • mobic Re: Wczasy 2022 20.07.22, 10:19
                  A kogo ja wyzywałem i kiedy?
                  • marii51 Re: Wczasy 2022 20.07.22, 15:48
                    mobic napisał:

> A kogo ja wyzywałem i kiedy?
                    >
                    a jak odpowiadales nazywając nas tu platformiarzami to nie jest?

a ja skromna kobietka nie wybierająca żadnej prti na schwal, a jedynie popierający niektore ich pomysły i to wszystko i na kawkę z kaą opcją mogę się wybrać.. tv1 nie marnuje czasu ..nonstop narzeka na opcję opozycji T .... ale cóż tak to trwa
              • marii51 Re: Wczasy 2022 20.07.22, 15:31
                mobic napisał:

> Marysia nie o wczasach a o polityce zaraz i zaraz wywyższa Grockiego i usprawie
                > dliwia go. Taka jest PLATFORMA.
                >

CZYLI JA TO PLATFORMA .. WCALE NIE ZGADLEŚ !!
                ps sorrki sam wypominasz Grodkiemu to można innych tez zauważyc jak pieniedzmi nieswoimi bo naszymi -wszystkicjh i tych za granicy tam pracują a tu do POLSKI WPŁACAJĄ
                OD 6 LAT TRWONIĄ NA SWOJE WIDZIMISIE JUZ NIEPAMIĘTASZ?
                mobixc--
                • mobic Re: Wczasy 2022 20.07.22, 16:38
                  Co Platforma robi to się wypowiadają gazety a nie ja. A ja to tylko lubię czytać gazety i przekazuję dalej. Cicho siedzieć i tylko popierać platformę i Grodzkiego i innych?
                  • marii51 Re: Wczasy 2022 zmieniły formę w klikanie ... :) 20.07.22, 17:34
                    mobic napisał:

> Co Platforma robi to się wypowiadają gazety a nie ja. A ja to tylko lubię czyta
                    > ć gazety i przekazuję dalej. Cicho siedzieć i tylko popierać platformę i Grodzk
                    > iego i innych?

>
                    na forum jak wpisujesz to i może ktoś wkroczy do dyskusjii ,
                    a mogę omijac =jakbym nie zgadzala się z Twoją opinią na dany temat czegoś lub kogoś i ominąc i nic nie odpowiedzieć
                    Dokładnie wiemy jak w POLSCE SPOŁECZEŃSTWO JESt TPODZIELONE jak tv1 publiczna dla jednej partii tylko służąca..za pieniądze podatnikow wszystkich!!!
                    JAK NiGDY DOTĄ,D ale te podzialy to baza do sondazy ,kto za kim jest np
                    ps my juz wczasy mamy na stałe wpisane ,
                    a wpłacono mi z bylej pracy na dopłatę do wczasów pod gruszą...
                    a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51
                    • marii51 Re: Wczasy 2022 PAD na wczasch 20.07.22, 19:09
                      https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-RAHj-fuBQ-U39e_prezydent-duda-szaleje-na-skuterze-664x442.jpgmarii51 napisała:

Andrzej Duda szaPrezydent Andrzej Duda w końcu znalazł chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków! Wybrał się w jedno ze swoich ulubionych miejsc, gdzie wypoczywa w czasie lata, czyli do Juraty. Został tam przyłapany, jak szaleje na skuterze wodnym. Co za wyczyny! Można pozazdrościć tego, jak prezydent świetnie radzi sobie na skuterze.leje na skuterze! Został przyłapany w Juracie www.se.pl/wiadomosci/lekkie/andrzej-duda-szaleje-na-skuterze-zpstal-przylapany-w-juracie-aa-fmZ5-ANJN-xf8L.html
                      • marii51 Re: Wczasy 2022 Pawlomicz mimo ochrony SOP 20.07.22, 19:15
                        NIESTETY POLITYCY https://pbs.twimg.com/media/FXuPrhYUEAAGFzN?format=jpg&name=small

Krystyna Pawłowicz wybrała się na wakacje. Podczas urlopu nad Bałtykiem o jej bezpieczeństwo dbali funkcjonariusze SOP. Sędzia TK podzieliła się, że w trakcie odpoczynku doszło do nieprzyjemnych sytuacji. Zdradziła, że “tylko dzięki obecności funkcjonariuszy udało jej się uniknąć fizycznego ataku”
                        Jej ZDJĘCIA https://pbs.twimg.com/media/FXuPrhYUEAAGFzN?format=jpg&name=small I PODPIS
                        Krystyna Pawłowicz

Follow
                        Polskie wybrzeże jest najpiękniejsze na świecie…
                        Władysławowo - Jastrzębia Góra
                        • marii51 Re: Wczasy 2022 Pawlomicz mimo ochrony SOP 21.07.22, 11:05
                          ci wielcy bogacze nad Bałtykiem
                          Wspólne spacery, na obiad smażona rybka, potem nieodłączne cygaro i przejażdżka hulajnogą - tak wakacje spędza prezes Narodowego Banku Polskiego. Adam Glapiński wypoczywa nad Bałtykiem razem z żoną Katarzyną. Na zdjęciach jest wprost nie do poznania.
                          • a74-7 Re: Wczasy 2022 Pawlomicz mimo ochrony SOP 21.07.22, 12:58
                            Moze to warto przeczytac ?znalazlam przy poszukiwaniu zdjec pana Glapinskiego smile
                            Napedzanie wlasnej gospodarki ma sens. Glapinski pokazuje dobra drogesmile
                            No i trzeba troche rozejrzec sie dookola ,co dzieje sie w swiecie .....
                            wyborcza.biz/biznes/7,177151,20772923,baltyk-przezyl-oblezenie-rekordowy-sezon-nad-polskim-morzem.html?disableRedirects=true
                            • marii51 Re: Wczasy 2022 Pawlomicz mimo ochrony SOP 21.07.22, 17:15
                              CO mogło wpłynąc natak pomyslne przybycie turystów nad mozre Bałtyk?
                              czytając calutki artyk pomyslalam tak ....
                              // w cerwcu bylo już cieplej zmiana klimatu----
                              /// od czwerwca mozna bylo zaplanować o wiele taniej nawet i na lipiec
                              //// seniorzy skorzyastali z 13 nastki
                              ////. a jeszcze ..na samą mysl,że POLACY DALI OGROMNĄ POMOC DLA PRZYBYWAJĄCYCH Ukraińców .. więc Turysci tez zamiast jechać za granice pozostawali w POLSCE .. I ZJECHALI DO Polski
                              //// KILKU ale
                              • marii51 Re: Wczasy 2022 Pawlomicz mimo ochrony SOP 21.07.22, 17:29
                                ///// dlatego szef Glapiński przebrał się w stare ciuchy czapkę ,jak pospolity niby turysta jesli chciał beZ ochrony na molo się znależć ...
                                i byloby jak bylo ,gdyby jego żona nie wpadła w wir zabierania glosu
                                a jej rady .. lotto graJ kredyt weżcie ,,z ZNÓW BATALIA NA glapinskiego.... coś doszukano się....www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/glapi%C5%84skiemu-mo%C5%BCe-grozi%C4%87-trybuna%C5%82-stanu-psl-ujawnia-spos%C3%B3b-na-legalne-usuni%C4%99cie-prezesa-nbp/ar-AAZOGP0?rc=1&ocid=winp1taskbar&cvid=959fe7c4dd8249a79cb7aae9026d6b9a
                      • marii51 Re: Wczasy 2022 PAD na wczasch 23.07.22, 14:04
                        Andrzej Duda po gorącym okresie w pełnieniu swojej funkcji postanowił nieco odpocząć i wybrał się do Juraty. To właśnie w tym nadmorskim mieście znajduje się letnia rezydencja Prezydenta RP. Na 150 hektarowej działce są aż dwie luksusowe wille, kort tenisowy, sauna, a także basen czy siłownia. Duda może się tu także cieszyć prywatnym pomostem oraz lądowiskiem dla helikopterów.

Andrzej Duda szaleje na skuterze wodnym
                        Andrzej Duda został niedawno przyłapany przez fotoreporterów podczas jazdy na skuterze wodnym. Okazuje się, że 50-latek uwielbia wodne szaleństwa. Na zdjęciach fotografów można zobaczyć, że głowa państwa była doskonale przygotowana do tego typu rozrywek. Okulary przeciwsłoneczne, kombinezon oraz kamizelka z pewnością zapewniły odpowiednią ochronę.

Prezydent nie szalał sam. Okazuje się, że o jego bezpieczeństwo dbali funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy patrolowali teren wodny. Z kolei na lądzie obecni byli ochroniarze 50-latka.

Czytaj więcej na pomponik.pl/plotki/news-andrzej-duda-szaleje-na-skuterze-wodnym-prezydent-w-formie,nId,6174977?fbclid=IwAR2u0uPB2Ok4hReYtfPNlh2ew5dhrGIq4IQNTqa0qWuPEsjuaLJ1qHi2fzA#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
    • a74-7 Re: Wczasy 2022 03.08.22, 16:11
      Inny rodzaj wakacji wink
      https://i.postimg.cc/kMSHJC8H/53258-CC3-9-AA8-44-BC-8-F0-F-A1-FBA6-AA352-B.jpg
      • marii51 Re: Wczasy 2022 03.08.22, 19:58
        CUDOWNIE
        • a74-7 Re: Wczasy 2022 03.08.22, 20:23
          A to bylo z cyklu - wakacje w miescie big_grin
          • marii51 Re: Wczasy 2022 04.08.22, 07:23
            Jesli miasto uroki wody posiada i >>ala ??plażowe tereny nadbrzezne
            to można wsoaniale bliziutko domu jeszcze.. wypoczynek wspaniały-
            -moja rzeka Łyna w dawnym od 1965 r
            takie warunki umożliwiała od kilkudziesięciu lat powstał spływ kajakowy ,
            przybywał ze studentami zanim Papieżem został -JAN PAWEŁ II
            • marii51 ak się natrudziłam w domu i na tarasie 06.08.22, 11:39
              odpoczywam na wczasach w komputerzesmilesmile naoglądam napatrzę sie nqcieszę oczy ..pomarZe prozmyslam ..
              www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/travel/cudowny-%C5%9Bwiat-zapieraj%C4%85ce-dech-w-piersiach-widoki-z-r%C3%B3%C5%BCnych-miejsc-naszej-planety/ss-AAL4Guo?ocid=ems.msn.dl.MonongahelaForestUS#interstitial=2 i już mi lepiej ps jedni w grecjo na krecie.. inni w LONDYNIE A MI DOBZRE W DOMKU..PÓKI CO...
              • marii51 Re: ak się natrudziłam w domu i na tarasie 07.08.22, 13:34
                marii51 napisała:

> odpoczywam na wczasach w komputerzesmilesmile naoglądam napatrzę sie nqcieszę oczy
                > ..pomarZe prozmyslam ..
                > www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/travel/cudowny-%C5%9Bwiat-zapieraj%C4%85ce-dech-w-piersiach-widoki-z-r%C3%B3%C5%BCnych-miejsc-naszej-planety/ss-AAL4Guo?ocid=ems.msn.dl.MonongahelaForestUS#interstitial=2 i już mi lepiej ps jedni w grecjo na krecie.. inni w LONDYNIE A MI DOBZRE W DOMKU..PÓKI CO...
                >
                >
                >
                c d www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/podroze/niezwyk%C5%82e-pla%C5%BCe/ss-BB1aNqPp?ocid=ems.msn.dl.MonastirTunisia#image=2

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka