drzejms-buond 28.09.09, 10:53 za przeproszeniem, na druciku, czasem korci żeby, dla równowagi, złapać się tego drugiego drucika obok www.youtube.com/watch?v=8glGI5ts2eI Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drzejms-buond Re: jako ten wróbelek 28.09.09, 12:22 całkiem spokojnie wypijam drugą kawę i nagle odkrywam że bardzo chętnie zamieniłbym moja ulubioną rozpuszczalską Gevalię na inną, dowolnie parzoną PO TURECKU. Nie wiem czemu po turecku, skoro taki sposób parzenia uskutecznia się tylko nad Wisłą? Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: jako ten wróbelek 28.09.09, 12:56 i to jest to nie parzona to nie kawa Odpowiedz Link
trusiaa Re: jako ten wróbelek 28.09.09, 12:56 Panie Buondzie, jeżeli jest się na druciku, to próba siadu skrzyżnego, zwanego tureckim, tylko w celu zaparzenia kawy wydaje się pomysłem karkołomnym. Odpowiedz Link
drzejms-buond Re: jako ten wróbelek 28.09.09, 17:24 www.youtube.com/watch?v=PmcFF66PePI ;-] znikam... Odpowiedz Link
tropem_misia1 wróbelek 01.10.09, 10:40 a wiecie ,że nie mogę zobaczyć wróbelków w Krakowie. Martwi mnie to. W tym roku nie widziałam ani jednego (: Odpowiedz Link
nu-nua Re: wróbelek 01.10.09, 20:50 Gołębie przyczyną coraz mniejszej populacji wróblowatych.Pisałam o tym na forum. Odpowiedz Link