tropem_misia1 Re: To może podnieść na duchu... 16.09.13, 20:18 bo mię się przypomniało,że śpimy godzinę dłużej ... Odpowiedz Link
czarek_sz Re: To może podnieść na duchu... 17.09.13, 13:23 Darimko bój się Boga. Że co ,że jesień ? daj spokój. Nie pierwsza ona w naszym życiu i nie ostatnia. A zdjątko cudowne. Śliczne zdjęcie. Pozytywne dla mnie - bardzo. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: To ja dla Was to: 17.09.13, 14:36 JESIEŃ IDZIE PRZEZ PARK Czerwone Gitary Odpowiedz Link