Dodaj do ulubionych

Miała któraś z was nerwicę?

08.10.09, 10:27
jakie objawy temu towarzyszą?
Obserwuj wątek
    • zebra51 Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 10:37
      Miałam w ubiegłym roku. Ogólny niepokój, bruksizm, kłopoty ze
      snem, "łomotanie" serca, nieprzyjemny zapach potu.
    • bernimy Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 10:37
      Ja. Ale to mąż musi się wypowiedzieć big_grinbig_grinbig_grin

      A na poważnie to oprócz typowych objawów mogą być zaburzenia
      oddychania, kołatanie serca, ból w okolicy mostka, serca i dużo dużo
      innych...
    • lelieb Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 11:33
      Miała i ma.Nerwowość,niepokój,kołatanie serca,bóle
      głowy,osłabienie,duszniości,uczucie nagłego
      leku,niecierpliwość,smutek....jeszcze? Ja próbowałam psychoterapii,10tygodni.Czy
      pomogło? Czasem myślę,ze coś z tego wyniosłam,a czasem,że o dupę rozbić! Bywa
      lepiej,bywają i nawroty.A jak Ty się czujesz?Co się dzieje/ Pozdrawiam.
      • pyzunia2007 Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 12:23
        lelieb napisała:

        > Miała i ma.Nerwowość,niepokój,kołatanie serca,bóle
        > głowy,osłabienie,duszniości,uczucie nagłego
        > leku,niecierpliwość,smutek....jeszcze? Ja próbowałam
        psychoterapii,10tygodni.Cz
        > y
        > pomogło? Czasem myślę,ze coś z tego wyniosłam,a czasem,że o dupę
        rozbić! Bywa
        > lepiej,bywają i nawroty.A jak Ty się czujesz?Co się dzieje/
        Pozdrawiam.

        No właśnie, ze mną coś dzieję od zeszłego tygodnia,,huśtawka
        nastrojów,wczoraj pół dnia przeryczałam,bole w okolicy
        mostka,uczucie ściskania w klatce piersiowej,serce wali mi tak jakby
        chciało wyskoczyć,problemy z oddychaniem,lęki.Zaczęło się jak sie
        dowiedziałam że mąż musi wyjechać w deegację, a jak już wyjechał to
        się nasiliło
    • mathiola Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 11:37
      Nerwowość i nieumiejętność zapanowania nad zachowaniem, kołatanie serca,
      duszności, miękkie nogi, bóle głowy, brak koncentracji.
      • lelieb Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 11:40
        Dokładnie.Math.,zmagałaś się z tym?
        • mathiola Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 11:43
          taaaa.....
          • lelieb Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 11:46
            mhm..a przepraszam,że pytam,jak sie teraz czujesz?
            • mathiola Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 11:50
              Jak na huśtawce smile Ale odkąd mam świadomość tego co się ze mną dzieje, łatwiej
              mi nad sobą panować, nawet bez leków.
              • lelieb Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 12:15
                Czuję się podobnie.Ta psycholożka w pewnym sensie "ustawiła mi myślenie".Nie
                powiem,że to zawsze działa,ale czasem... Nigdy wcześniej nie miałam takich akcji
                i tym bardziej jest mi ciężko,bo zamiast być uśmiechniętą mamusia z
                reklamy-ciągle z czymś się zmagam,ciągle coś ciśnie.
        • dzidaa Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 11:44
          a jak z pamięcią drogie baby???pewnie gorsza
          • lelieb Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 12:13
            O tak! zauważyłam to u siebie już jakiś czas temu! a ty dzidaa tez masz takie
            atrakcje?
    • lelieb Re: pyzunia 08.10.09, 12:16
      Mam nadzieję,że nie zdominowałam Twojego posta.Pozdrawiam Cię.
      • mathiola lelieb 08.10.09, 12:22
        Nie, nie zdominowałaś. Na 12 odpowiedzi 6 jest twoich big_grin
        • pyzunia2007 Re: lelieb 08.10.09, 12:29
          jakoś przeżyję twoją dominacjęsmile
          • zales239 Re: lelieb 08.10.09, 12:54
            Leczę się teraz,ale ja od zawsze nerwus.
            Jakieś tabsy dostałam,ekg robiłam oczywiście git.
            Objawy takie jak wyżej-walenie serca na maksa,kłopoty ze snem,ucisk
            w klacie,arytmia serca,spadek nastroju,puls bardzo wysoko,ciśnienie
            też.
            Mam skierowanie do kardiologa,ale ja myślę,że to psyche raczej.
            • lelieb Re: przepraszam za zdominowanie:) 08.10.09, 13:13
              Ostatnio mam jakąś czarną serię.A powiedzcie,miała któraś przy tym zawroty głowy?
              • marina0706 Re: przepraszam za zdominowanie:) 08.10.09, 14:13
                ja miałam zawroty. a masz je raczej bedac w domu czy na zewnatrz?
                • pyzunia2007 Re: przepraszam za zdominowanie:) 08.10.09, 14:25
                  ja też miewam zawroty głowy,zwłaszcza na dworze i do razu wpadam w
                  panikę że zemdleje
                  • marina0706 Re: przepraszam za zdominowanie:) 08.10.09, 14:28
                    no to będzie nerwica z lękiem niestety czy lękowa, roznie to tam
                    nazywają. dane mi było doświadczyc, będziesz chciała to na priw
                    mozemy pogadac bo na maglu to.... niebardzo smile
                    • lelieb Re: przepraszam za zdominowanie:) 08.10.09, 14:32
                      a różnie,ale chyba w domu bardziej
                      • marina0706 Re: przepraszam za zdominowanie:) 08.10.09, 14:35
                        a badania Ci sercowe i inne wyszły dobrze?
                        • pyzunia2007 Re: przepraszam za zdominowanie:) 08.10.09, 14:41
                          marina0706 napisała:

                          > a badania Ci sercowe i inne wyszły dobrze?
                          jeżeli pytanie o serce było skierowane do mnie to napiszę tak,mam
                          tzw.częstoskurcz,jestem pod opieką kardiologa i z tego co mówił na
                          ostatniej wizycie to poza częstoskurczem jest ok ale jeszcze czekam
                          na odczyt holtera,po odczycie bede wiedziec na 100 procent czy ok
                    • lelieb Re: marina0706- poczta 08.10.09, 14:35

                      • pyzunia2007 Re: marina0706- poszło na priv 08.10.09, 14:37

                        • marina0706 laseczki poszło na priv 08.10.09, 14:51
                          krótkie info poszło. pozdrawam,trzymajcie sie! ide obiad robic
    • karra-mia Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 18:42
      no to jak se poczytałam, ja mamuncertain
      ło matko a wiecie co? nie bardzo wiem, gdzie szukać pomocy, a nawet
      jak wiem, to nie wiem, co potem... nieciekawie wokół mnie, nikt by
      nie zrozumiał, nikt nie rozumie zreszta
      • lelieb Re: Miała któraś z was nerwicę? 09.10.09, 11:51
        Bo to tak właśnie jest,że mało kto to rozumie i człowiek często np.ze wstydu nic
        z tym nie robi.Smutne to.
        • marina0706 Re: Miała któraś z was nerwicę? 09.10.09, 22:51
          a to akurat sie robi tak popularne ze faktycznie niedługo ędziemy w
          piaskownicach o takich problemach gadac. coraz więcej ma problemy
          przez styl życia jaki prowadzimy.
    • mama-dzwoni Re: Miała któraś z was nerwicę? 08.10.09, 21:56
      taaak, jak czytam np. wypociny deela mam nerwicę. Objawia się ona kołataniem
      palców u rąk i trzepotaniem lewego ucha.
      • demarta Re: Miała któraś z was nerwicę? 09.10.09, 22:55
        mama-dzwoni napisał:

        > taaak, jak czytam np. wypociny deela mam nerwicę. Objawia się ona
        kołataniem
        > palców u rąk i trzepotaniem lewego ucha.


        uuuuu, moja droga, koniecznie zbadaj prawe ucho, bo ewidentnie coś z
        nim niehalo! tongue_out
        • anyx27 Re: Miała któraś z was nerwicę? 10.10.09, 00:21
          i wy dziewczyny naprawdę wierzycie, jak lekarze wam wmawiaja, że to psycha
          siada? przeciez wiadomo, ze (prawie) każda nerwica ma podłoże organiczne i
          trzeba to sprawdzic. oczywiscie, nie mówie o sytuacjach, w których ktoś ma
          właśnie za sobą jakies ciężkie przezycia.
          • marina0706 Re: Miała któraś z was nerwicę? 10.10.09, 02:22
            Anyx po czym wnosisz? skąd masz takie wspaniałe info? oj...mnostwo
            ludzi by sie ucieszyło z tego co piszesz ale niestety tak nie jest

            portalwiedzy.onet.pl/56422,,,,nerwice,haslo.html
            • anyx27 Re: Miała któraś z was nerwicę? 21.10.09, 20:11
              marina0706 napisała:

              > Anyx po czym wnosisz? skąd masz takie wspaniałe info? oj...mnostwo
              > ludzi by sie ucieszyło z tego co piszesz ale niestety tak nie jest

              po doświadczeniach swoim i moich pacjentów.
    • semida Re: Miała któraś z was nerwicę? 21.10.09, 20:17
      Ja mam nerwicę natręctw więc chyba się nie kwalifikujęsmile
      • karolciaa23 Re: Miała któraś z was nerwicę? 21.10.09, 20:22
        ja mam dzisiaj nerwicę na (nie)męża więc też się nie kwalifikuję smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka