e.logan
08.02.10, 10:38
No mam dzis taki dzien.chyba watki depresyjne sa w moim wydaniu w
granicach jakiejs tam normy. Ale dzis mam taki dzien.
Nie chce mi sie zyc. Nie mam koncepcji.Ale wiem czego potzrebuje
swietego spokoju.Najchetniej wyszlabym z domu i wrocila za mc dwa.