Dodaj do ulubionych

Nie che mi sie..zyc

08.02.10, 10:38
No mam dzis taki dzien.chyba watki depresyjne sa w moim wydaniu w
granicach jakiejs tam normy. Ale dzis mam taki dzien.

Nie chce mi sie zyc. Nie mam koncepcji.Ale wiem czego potzrebuje
swietego spokoju.Najchetniej wyszlabym z domu i wrocila za mc dwa.
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 10:40
      To pójdźmy razem co? Łeb mnie napierdziela już drugi dzień i potrzebuję ciszyyy
      i spokojuuuu a tu ni huhu uncertain.
      • adkam77 Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 10:46
        Nie wiem może dzisiaj taki dzień. Ja także albo bym przespałą albo
        wzieła i poszła sobie gdzieś i wszystko zostawiła. Tylko ostatnio
        coraz cześciej się tak czuje. Chyba ta zima mnie dobija. Trzymaj się
        i życze lepszego nastroju.
    • mathiola Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 10:43
      chcesz to pójdę z tobą ale 2 m-ce to chyba za mało będzie wink
    • attiya Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 10:44
      za dwa m-cę?
      to jeszcze nieźle bo jakbyś chciała wrócić za rok albo wcale?
      • kama_msz Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 10:54
        idę z wami, ok?
    • bernimy Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 11:12
      Eee tam, Ci co w deprsji nie mówią o depresji.
      Będzie dobrze, tylko słoneczko i ocieplenie musi przyjśc a to już
      niedługo smile
      • edycja_kopiuj_wklej Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 11:14
        nie wiem ile u ciebie niedlugo, ale u mnie na pasku firefoxowym pisze, ze snieg
        pada az do konca tygodnia. Dopiero mamy pierwsza polwe lutego. sad
        • bernimy Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 11:27
          U mnie "niedługo" robi się od stycznia, bo jakby nie patrzeć, w
          listopadzie to nawet nie ma co wspominać o wiośnie a w lutym to już
          tuż tuż smile Tak sobie wmawiam skutecznie, bo tak jest!!!!!
          A co za tym przemawia?
          1. blizej niż dalej, kwestia tygodni a nie miesięcy;
          2. zdecydowanie dłuższe dni i coraz dłuższe;
          3. słońce (o ile świeci) to świeci wyżej i cieplej smile

          Dodam tylko, że jestem życiowym pesymichą!
    • ez-aw Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 11:15
      To zima tak wpływa.
      Mi się dziś nie chce wychodzić z łóżka sad
    • zuzia36 Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 11:35
      co do wiosny to mój dziec urodził sie 3 marca i było wtedy ciepło. Na pierwszy
      spacer wyszłam juz bez płaszcza wiec juz niedługo smile
      • doral2 Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 13:04
        ale zanim dokądkolwiek się wybierzecie, to wypijmy rozchodniaczka. albo dwa.
        na rozgrzewkę ofkors, no bo o suchym pysku i na zimno to się kiepsko idzie wink
    • karra-mia Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 13:38
      taki dzien chyba...
      też mnie wkurza wszystko, pies mi się plącze, syn doprowadza do
      szału, gadka męża męczy...
      ehhh wiosny
    • facet_l Re: Nie che mi sie..zyc 08.02.10, 13:55
      chyba ta pogoda taka dobijająca, bo mnie też już od wczoraj szlag trafia,
      krwotoki z nosa jakieś głupie, dziś mam ochotę strzelić sobie w łeb sad
      byle do wiosny...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka