bryanowa-1 19.02.10, 21:51 od tak se bez okazji.ciderka truskawkowego 4% i gruszkowego i tu uwaga: gruszkowy 7% maz mi nie uwieży jak mu powiem ,ze takie mocne piwo nie piwo na półce znalałam hee he he.napijta sie ze mna co? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annabetka Re: laski stawiam 19.02.10, 21:57 Fajny tytuł Już myślałam ,że to wkurw na męża spowodował taki wstęp Odpowiedz Link
ez-aw Re: laski stawiam 19.02.10, 21:59 Piątek wieczór, to się chętnie napiję Dziś dzień był pełen napięć i emocji - jest za co pić Zdrówko. Odpowiedz Link
mearuless Re: laski stawiam 19.02.10, 22:19 ja podziekuje, mam zly dzien. oststnio kupilam sobie 2 piwa i maz juz zaczal cos dziewczynom przebakiwac o moim problemie. nie chce zeby dziewczynki cos zlego o mnie pomyslaly, tym bardziej ze te 2 piwa zdarzaja mi sie raz na sto lat. ale po co ktos ma wmawiac mi problemy. tak mam chujowy nastroj, i tak tak pierdole to wszystko! - "Żyj tak, aby twoim bliskim zrobiło się nudno, gdy umrzesz" Odpowiedz Link
bryanowa-1 Re: laski stawiam 19.02.10, 22:50 no tera dopiero sczaiłam he he he laski to wy dziołchy a stawiam znaczy ze czestuje alko no ,matko kochana ze tez wam z polskiego na nasze trza wszystko tłumaczyc Odpowiedz Link
nutka07 Re: laski stawiam 19.02.10, 22:48 Fachowo nazywa sie to bukkake. Ale jestes perwersyjna Odpowiedz Link
semida Re: laski stawiam 19.02.10, 22:51 Hmm,mawiasz ze laski stawiasz? Chętnie się napiję bo dzis zdalam ostatni egz na 4plus Jeszcze tylko za tydzien jedna poprawka i będę miala polmetek do licencjata Odpowiedz Link
nutka07 Semida 19.02.10, 23:12 Semida napisz mi jak sie odchudzalas, ze tyle chudlas miesiecznie Napisalam w poprzedim watku ale juz zlecial. Odpowiedz Link
pulcino3 Re: laski stawiam 19.02.10, 23:34 to ja dorzucam fragolino truskawkowe PYCHA! Odpowiedz Link
pulcino3 Re: laski stawiam 19.02.10, 23:35 img.alibaba.com/photo/101438738/Fragolino_Sparkling_Wine_Strawberry_Aroma.jpg" border="0" alt="https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:f5WRgfwJnYqOlM:img.alibaba.com/photo/101438738/Fragolino_Sparkling_Wine_Strawberry_Aroma.jpg"> NO! Odpowiedz Link
ba_warka Re: laski stawiam 20.02.10, 19:34 dziwne,że się panowie z forum mężczyźni jeszcze nie zlecieli Odpowiedz Link
facet_l Re: laski stawiam 20.02.10, 20:04 Eeeeeeeeeee zainteresowany mocno tematem wchodzę a tu o pseudo alkoholach Odpowiedz Link
prigi Re: laski stawiam 20.02.10, 20:07 jak brak przecinka zmienia sens zamierzonego zdania Odpowiedz Link
przeciwcialo Re: laski stawiam 20.02.10, 20:18 Ja zostanę przy swieżutkiej jeszcze ciepłej szarlotce. Mniam. Odpowiedz Link