Dodaj do ulubionych

laski stawiam

19.02.10, 21:51
od tak se bez okazji.ciderka truskawkowego 4% i gruszkowego i tu uwaga:
gruszkowy 7% maz mi nie uwieży jak mu powiem ,ze takie mocne piwo nie piwo na
półce znalałam hee he he.napijta sie ze mna co?
Obserwuj wątek
    • annabetka Re: laski stawiam 19.02.10, 21:57
      Fajny tytułbig_grin Już myślałam ,że to wkurw na męża spowodował taki wstępbig_grinbig_grin
    • ez-aw Re: laski stawiam 19.02.10, 21:59
      Piątek wieczór, to się chętnie napiję smile
      Dziś dzień był pełen napięć i emocji - jest za co pić big_grin
      Zdrówko.
      • mearuless Re: laski stawiam 19.02.10, 22:19
        ja podziekuje, mam zly dzien.
        oststnio kupilam sobie 2 piwa i maz juz zaczal cos dziewczynom przebakiwac o
        moim problemie.

        nie chce zeby dziewczynki cos zlego o mnie pomyslaly, tym bardziej ze te 2 piwa
        zdarzaja mi sie raz na sto lat.

        ale po co ktos ma wmawiac mi problemy.

        tak mam chujowy nastroj, i tak tak pierdole to wszystko!


        -
        "Żyj tak, aby twoim bliskim zrobiło się nudno, gdy umrzesz"
    • stillgrey Re: laski stawiam 19.02.10, 22:22
      tytul dosc dwuznacznybig_grin
      • bryanowa-1 Re: laski stawiam 19.02.10, 22:50
        no tera dopiero sczaiłam he he he laski to wy dziołchy a stawiam znaczy ze
        czestuje alko no ,matko kochana ze tez wam z polskiego na nasze trza wszystko
        tłumaczyctongue_out
    • leoncja_uk Re: laski stawiam 19.02.10, 22:47
      no to zdrowie!
      ja stawiam o to:
      https://www.beeradvice.com.au/wp-content/beer-image.jpg
    • nutka07 Re: laski stawiam 19.02.10, 22:48
      Fachowo nazywa sie to bukkake.

      Ale jestes perwersyjna tongue_out
    • semida Re: laski stawiam 19.02.10, 22:51
      Hmm,mawiasz ze laski stawiasz?smile
      Chętnie się napiję bo dzis zdalam ostatni egz na 4plusbig_grin
      Jeszcze tylko za tydzien jedna poprawka i będę miala polmetek do licencjatasmile
      • nutka07 Semida 19.02.10, 23:12
        Semida napisz mi jak sie odchudzalas, ze tyle chudlas miesiecznie wink
        Napisalam w poprzedim watku ale juz zlecial.
    • pulcino3 Re: laski stawiam 19.02.10, 23:34
      to ja dorzucam fragolino truskawkowe
      PYCHA!

      https://images.google.pl/imgres?imgurl=http://img.alibaba.com/photo/101438738/Fragolino_Sparkling_Wine_Strawberry_Aroma.jpg&imgrefurl=http://www.alibaba.com/product/teknoservicesrl-101438738-100628891/Fragolino_Sparkling_Wine_Strawberry_Aroma.html&usg=__-cURTWX7Ca5cjAvH3e2Rnqyld5c=&h=966&w=283&sz=33&hl=pl&start=2&um=1&itbs=1&tbnid=f5WRgfwJnYqOlM:&tbnh=148&tbnw=43&prev=/images%3Fq%3Dfragolino%2Bfoto%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1
      • pulcino3 Re: laski stawiam 19.02.10, 23:35
        img.alibaba.com/photo/101438738/Fragolino_Sparkling_Wine_Strawberry_Aroma.jpg" border="0" alt="https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:f5WRgfwJnYqOlM:img.alibaba.com/photo/101438738/Fragolino_Sparkling_Wine_Strawberry_Aroma.jpg">
        NO!
    • ba_warka Re: laski stawiam 20.02.10, 19:34
      big_grin dziwne,że się panowie z forum mężczyźni jeszcze nie zlecieliwinkbig_grin
    • facet_l Re: laski stawiam 20.02.10, 20:04
      Eeeeeeeeeee zainteresowany mocno tematem wchodzę a tu o pseudo
      alkoholach sadsad
    • prigi Re: laski stawiam 20.02.10, 20:07
      jak brak przecinka zmienia sens zamierzonego zdaniasmile
    • przeciwcialo Re: laski stawiam 20.02.10, 20:18
      Ja zostanę przy swieżutkiej jeszcze ciepłej szarlotce. Mniam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka