Dodaj do ulubionych

Tymczasem...

11.03.10, 18:45
https://statichg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268212999_by_griszkos_500.jpg

huehuehue

podkurwiam te co zimy mają dość, tak olinka? tongue_out
Obserwuj wątek
    • olinka20 Re: Tymczasem... 11.03.10, 18:50
      Grave, ale jak Cie dorwę...
      https://www.atochuj.pl/wp-content/uploads/2010/01/foch.jpg
      • grave_digger Re: olinko 11.03.10, 18:53
        no doooooobra
        to pozwól, że się wytłumaczę tym demotem tongue_out

        https://statichg.demotywatory.pl/uploads/201002/1268320348_by_ostrosiostro_500.jpg
        • olinka20 Grave 11.03.10, 19:01
          Dzięki, za szybkie wieczorne odchudzanie.
          Dzisiaj to juz nic nie zjem...
          Fu.
        • czarna.porzeczka Re: olinko 12.03.10, 01:34
          DZIZAS! Ohyda!
    • agik82 Re: Tymczasem... 11.03.10, 18:51
      a ić ty maupo!;D
      • doral2 Re: Tymczasem... 11.03.10, 18:53
        phi, mnie tam nie podkurwisz, akurat największe, styczniowe mrozy na plaży w
        ciepłych krajach przesiedziałam tongue_out
        • grave_digger Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:00
          chwalipięta tongue_out
    • mme_marsupilami Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:05
      Zadna z Was mnie nawet lekko nie zirytowala big_grin Podziwiam juz kwitnace magnolie, mimoza mnie przyprawila o katar stulecia, i pojawily sie stokrotki big_grin Jesli ktoras krew jeszcze nie zalala, to posylam promyczki slonca:
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ij/xd/byhj/bfOv2hipKuqbG4cswB.jpg
      • doral2 Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:23
        nooooooooooooooooooooooo, z tą mimozą to żeś pojechała po bandzie uncertain

        katar masz za karę tongue_out
        • mme_marsupilami Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:38
          Nie za kare, katar byl w promocji z mimoza big_grin
          • doral2 Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:44
            mylisz się tongue_out
            • mme_marsupilami Re: Tymczasem... 11.03.10, 20:04
              Mowisz? Wole jednak promocyjny gil alergiczny niz darmochowy gil-sopel pod nosem big_grin big_grin big_grin
              • migotka-2 Re: Tymczasem... 11.03.10, 22:36
                Ale jędze! Wrrrrrrrrrrrrrrrrr
                • pina_colada88 Re: Tymczasem... 11.03.10, 22:39
                  Nienawidzę Was!11
                  U mnie śnieg dzisiaj padał.
                  A ja się w adidasach wybrałam...
                  Zaskoczył mnie skurczybyk- bo jak wychodziłam to nie padało.
                  • czarna.porzeczka GRAVE 12.03.10, 01:33
                    Skad Ty masz ciagle inny tekst o sataniscie w sygnaturce?
                    Zawsze je medytuje, a ciagle sa inne ( bombastyczne)
                    • grave_digger Re: GRAVE 12.03.10, 13:36
                      czarna porzeczko - bosz, ale mój ś.p. dziadek zajebiste dżemy robił z czarnych
                      porzeczek - w sygnaturce wbiłam zmienny znaczek o taki <*> i oddzieliłam nim
                      wszystkie texty. one się pojawiają zamiennie wtedy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka