grave_digger 11.03.10, 18:45 huehuehue podkurwiam te co zimy mają dość, tak olinka? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grave_digger Re: olinko 11.03.10, 18:53 no doooooobra to pozwól, że się wytłumaczę tym demotem Odpowiedz Link
olinka20 Grave 11.03.10, 19:01 Dzięki, za szybkie wieczorne odchudzanie. Dzisiaj to juz nic nie zjem... Fu. Odpowiedz Link
doral2 Re: Tymczasem... 11.03.10, 18:53 phi, mnie tam nie podkurwisz, akurat największe, styczniowe mrozy na plaży w ciepłych krajach przesiedziałam Odpowiedz Link
mme_marsupilami Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:05 Zadna z Was mnie nawet lekko nie zirytowala Podziwiam juz kwitnace magnolie, mimoza mnie przyprawila o katar stulecia, i pojawily sie stokrotki Jesli ktoras krew jeszcze nie zalala, to posylam promyczki slonca: Odpowiedz Link
doral2 Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:23 nooooooooooooooooooooooo, z tą mimozą to żeś pojechała po bandzie katar masz za karę Odpowiedz Link
mme_marsupilami Re: Tymczasem... 11.03.10, 19:38 Nie za kare, katar byl w promocji z mimoza Odpowiedz Link
mme_marsupilami Re: Tymczasem... 11.03.10, 20:04 Mowisz? Wole jednak promocyjny gil alergiczny niz darmochowy gil-sopel pod nosem Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: Tymczasem... 11.03.10, 22:39 Nienawidzę Was!11 U mnie śnieg dzisiaj padał. A ja się w adidasach wybrałam... Zaskoczył mnie skurczybyk- bo jak wychodziłam to nie padało. Odpowiedz Link
czarna.porzeczka GRAVE 12.03.10, 01:33 Skad Ty masz ciagle inny tekst o sataniscie w sygnaturce? Zawsze je medytuje, a ciagle sa inne ( bombastyczne) Odpowiedz Link
grave_digger Re: GRAVE 12.03.10, 13:36 czarna porzeczko - bosz, ale mój ś.p. dziadek zajebiste dżemy robił z czarnych porzeczek - w sygnaturce wbiłam zmienny znaczek o taki <*> i oddzieliłam nim wszystkie texty. one się pojawiają zamiennie wtedy. Odpowiedz Link