socka2 05.02.11, 16:23 Babowa znam z forum, wiec zycze Jej co tam tylko sobie wymarzy!!! buziaki Babo jedna! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga9001 Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 16:53 Babo sto lat Kurcze jakbym wiedziała, że Ty masz dzisiaj imieniny to bym nie nawaliła Odpowiedz Link
zales239 Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 17:24 Babowa/Agata sto lat i szczęśliwości buziaki Odpowiedz Link
babowa Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 19:46 socius , no wzruszyłam sie dzieki wielkie i wszystkim pozostałym imienniczkom tez dobrych chwil zycze Odpowiedz Link
cura_domestica Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 20:49 Ja też Agata więc się podłączam do podziękowań ;P , dla Amoreski szczególnie , a Babowej życzę tego samego co sobie , bo nie tylko imię mamy wspólne Ty wiesz Babolcu o czy piszę Odpowiedz Link
socka2 Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 21:13 Babowa, ty sie nie wzruszaj, tylko wpisuj do tel, ze w lipcu masz mi zyczenia zlozyc buziaki dla calej trojeczki! Odpowiedz Link