Dodaj do ulubionych

Agatom 100 lat

05.02.11, 16:23
Babowa znam z forum, wiec zycze Jej co tam tylko sobie wymarzy!!! buziaki Babo jedna!
Obserwuj wątek
    • aga9001 Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 16:53
      Babo sto lat smile Kurcze jakbym wiedziała, że Ty masz dzisiaj imieniny to bym nie nawaliła sad
      • zales239 Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 17:24
        Babowa/Agata sto lat i szczęśliwości
        buziakismile
        • doral2 Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 18:08
          sto lat i pomyślności smile
    • ez-aw Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 18:07
      Najlepsze życzenia dla Agat smile
    • babowa Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 19:46
      socius , nosmile
      wzruszyłam sietongue_out
      dzieki wielkie

      i wszystkim pozostałym imienniczkom tez dobrych chwil zyczesmile
      • grave_digger Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 20:25
        sto lat agaty i babowa big_grin!!
        • cura_domestica Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 20:49
          Ja też Agata więc się podłączam do podziękowań ;P , dla Amoreski szczególnie smile , a Babowej życzę tego samego co sobie , bo nie tylko imię mamy wspólne tongue_out Ty wiesz Babolcu o czy piszękiss
          • socka2 Re: Agatom 100 lat 05.02.11, 21:13
            Babowa, ty sie nie wzruszaj, tylko wpisuj do tel, ze w lipcu masz mi zyczenia zlozyc wink

            buziaki dla calej trojeczki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka