Dodaj do ulubionych

STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16.02.12, 08:14
pijta i jedzta co chcecie, zdjec wklejac nie umiem wiec moze ktoras z was zastawi stól?wink, starzeje sie dzis, wiec sie upije dzis a co, narazie ide pomachac łopata do sniegu, bo zasypie nas hehe
Obserwuj wątek
    • asiaiwona_1 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 08:38
      znaczy się będziesz teraz buzka26?

      Wszystkiego najlepszego smile
    • ez-aw Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:12
      To pomagam smile Wszystkiego najlepszego.

      https://www.we-dwoje.pl/p/a/22/22/6/22550/c3/c3_sylwestrowe_party_z_we_dwojepl.jpg
      • buzka25 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:20
        niestety nie buzka26 lecz buzka30 sadsad aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
        • kwintesencja_patologii Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:28
          Łooojtam, 30... toż to piękne lata smile Zdrówka, szczęścia, piniendzorów!!!
          • jk3377 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:30
            heheh 30..siksa jednawink
            sto lat!
            • olinka20 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:32
              Sto lat, Kasy i zdrowia, bo to najwazniejsze!
        • paskudek1 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:06
          phi, to ty młoda jesteś, wszystkiego naj. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy smile
          na zdrówko
          https://babskiswiat.net/files/winko_173.jpg
          • bruni76 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:12
            Najlepszego!

            https://1.bp.blogspot.com/_H_wnVW2E-sU/TJiqbJs6D5I/AAAAAAAAA98/hQgJbwLiQA4/s320/tort1.jpg


            Dzieci są jak pierdy - znieść można tylko własne tongue_out
    • moniq1979 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:35
      wszystkiego naj naj...spełnienia marzeń smile

      ja poproszę grzybki.....
    • fajnyrobal Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:36
      zdrowia scynścia pomyślności!
      • opium74 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:37
        Dla takiej gówniary to tylko:
        https://kaczuszka.co.uk/thumb/piccolo-bezalkoholowy-truskawkowy__5900533004177.jpg
        Wszystkiego dobrego!
    • anna_sla Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:49
      ale znaczy ile teraz masz?? Ej babki nie ukrywajcie swego wieku. Pierwszym krokiem do pełni szczęścia jest akceptacja wink

      Wszystkiego najlepszego
      • bruni76 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:53
        anna_sla napisała:

        > ale znaczy ile teraz masz??



        Ej no!
        Czytacie laski ze zrozumieniem? suspicious

        asiaiwona_1 napisała:

        > znaczy się będziesz teraz buzka26?



        buzka25 napisała:

        > niestety nie buzka26 lecz buzka30
        • anna_sla Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 11:41
          czytamy, ale nie wszystko big_grinbig_grin czasem czasu brak wink
      • buzka25 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:53
        30 mi stukła,
    • bryanowa-1 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 11:15
      100 latsmile najlepszegokiss
    • jowitka345 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 13:34
      najlepszego 100 lat kiss
    • mamanadii10 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 14:02
      wszystkiego najlepszego smile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • rudamarta4 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 19:41
        100 lat!!!
    • esofik Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 19:58
      wszystkiego najlepszego dziecioku big_grin

      ps. razem mogłybyśmy już nową, późniejszą emeryturę pobierać tongue_out
      • doral2 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 22:35
        30??

        mów mi ciociu wink

        zdrowia babo, zdrowia kiss
    • akasya Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 23:48
      Wszystkiego najlepszego!!! Szczęścia, zdrowia i góóóóóóóóóory kasy smile
      • buzka25 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.02.12, 08:13
        dzieku babulce za zyczonka, ale z tym zdrowiem to kazda, i chyba rpzesadziłyscie, bo mieę chyba jelitowka dopadła wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka