buzka25 16.02.12, 08:14 pijta i jedzta co chcecie, zdjec wklejac nie umiem wiec moze ktoras z was zastawi stól?, starzeje sie dzis, wiec sie upije dzis a co, narazie ide pomachac łopata do sniegu, bo zasypie nas hehe Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiaiwona_1 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 08:38 znaczy się będziesz teraz buzka26? Wszystkiego najlepszego Odpowiedz Link
ez-aw Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:12 To pomagam Wszystkiego najlepszego. Odpowiedz Link
buzka25 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:20 niestety nie buzka26 lecz buzka30 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Odpowiedz Link
kwintesencja_patologii Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:28 Łooojtam, 30... toż to piękne lata Zdrówka, szczęścia, piniendzorów!!! Odpowiedz Link
olinka20 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 09:32 Sto lat, Kasy i zdrowia, bo to najwazniejsze! Odpowiedz Link
paskudek1 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:06 phi, to ty młoda jesteś, wszystkiego naj. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy na zdrówko Odpowiedz Link
bruni76 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:12 Najlepszego! Dzieci są jak pierdy - znieść można tylko własne Odpowiedz Link
moniq1979 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:35 wszystkiego naj naj...spełnienia marzeń ja poproszę grzybki..... Odpowiedz Link
fajnyrobal Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:36 zdrowia scynścia pomyślności! Odpowiedz Link
opium74 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:37 Dla takiej gówniary to tylko: Wszystkiego dobrego! Odpowiedz Link
anna_sla Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:49 ale znaczy ile teraz masz?? Ej babki nie ukrywajcie swego wieku. Pierwszym krokiem do pełni szczęścia jest akceptacja Wszystkiego najlepszego Odpowiedz Link
bruni76 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 10:53 anna_sla napisała: > ale znaczy ile teraz masz?? Ej no! Czytacie laski ze zrozumieniem? asiaiwona_1 napisała: > znaczy się będziesz teraz buzka26? buzka25 napisała: > niestety nie buzka26 lecz buzka30 Odpowiedz Link
anna_sla Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 11:41 czytamy, ale nie wszystko czasem czasu brak Odpowiedz Link
mamanadii10 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 14:02 wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
esofik Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 19:58 wszystkiego najlepszego dziecioku ps. razem mogłybyśmy już nową, późniejszą emeryturę pobierać Odpowiedz Link
doral2 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 22:35 30?? mów mi ciociu zdrowia babo, zdrowia Odpowiedz Link
akasya Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.02.12, 23:48 Wszystkiego najlepszego!!! Szczęścia, zdrowia i góóóóóóóóóory kasy Odpowiedz Link
buzka25 Re: STAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.02.12, 08:13 dzieku babulce za zyczonka, ale z tym zdrowiem to kazda, i chyba rpzesadziłyscie, bo mieę chyba jelitowka dopadła wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Odpowiedz Link