bei 15.04.12, 11:21 Poszukuję LETNIEJ 200cm x 200cm w niższej cenie. Googlam, ale jak juz wchodzę do sklepu to wymiary sa inne...a jak juz raz znalazłam to rozowa-fuj! olaromanska.blox.pl/html www.dlaleszka.cba.pl/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bei Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 12:19 teoretycznie ma- ale na stronie w ofercie to już nie i osobiscie w krakowskiej sprawdzalam-nie ma www.ikea.com/pl/pl/search/?query=ko%C5%82dra+200+200-- olaromanska.blox.pl/html www.dlaleszka.cba.pl/ Odpowiedz Link
kfiatuszkowa Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 12:57 200x200? A nie 200x220? Takiej dwa na dwa nie widziałam jeszcze, my mamy dwa na dwa dwadzieścia, kupiona w jysku, nie jest żadna letnia, ale jest cienka, niebieska, seria się chyba blue montain nazywała, czy jakoś tak? A tak to nie wiem, może allegro? Odpowiedz Link
kfiatuszkowa Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 13:05 Kołdra na allegro 1 Kołdra na allegro 2 Z ciekawości weszłam na allegro i takie coś znalazłam Odpowiedz Link
olinka20 Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 15:19 Ja mam ikeowski 200X200 i nic mi nie wiadomo, ze ikea je wycofała ( bo musieliby wymienic cała posciel). Odpowiedz Link
beverly1985 Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 17:01 Ja mam z jyska 200x220. Na taką łatwiej dostac poszewki niz na 200x200 Odpowiedz Link
grave_digger Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 18:24 beverly - ile ta jyskowa kosztowała?? (muszę kupić taką w jysku właśnie) Odpowiedz Link
bei Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 20:46 Dzięki:0 Ja wpierw kupilam posciel (geetz), kupilam koldrę- taką srednią i okazala sie zbyt GORĄCA Niby jak zlapię w palce-to z grubosci 10 cm robi się nic, a po przykryciu tą koldrą zakrecamy kaloryfer, otwieramy okno. Nie idzie pod nia spac To juz migiem biegnę kupic letnią Odpowiedz Link
bei erratka 15.04.12, 20:48 posciel getzzz-- 200 x 200 - olaromanska.blox.pl/html www.dlaleszka.cba.pl/ Odpowiedz Link
opium74 Re: erratka 16.04.12, 10:13 Zdecydowanie IKEA. Ja mam taką składająca się z 2. jedna cieńsza, druga ciut grubsza i uzywam: - latem jedna warstwa cieńsza - jesienią i wiosną - jedna grubsza - zimą - dwie złączone. MYSA STRA wersja 200x200 kosztuje 179 - wypełnienie syntetyk - można prać w pralce i szuszyć w suszarce. Idealna jak dziecko zarzyga albo nas krew zaleje itp Odpowiedz Link
kasienia-0 Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 08:28 A dlaczego potrzebna ci kołdra 200x200, przeciez to nietypowy rozmiar i trzeba kombinować z poszewkami pózniej, chyba tylko w ikea sa takie badziewie. Ale wracają do tematu jak chcesz pożadną koldrę, dobrego gatuknu polecam z czystym sumieniem letnią z włóknami tencel, nie będziesz sie pociła pod nia, super oddaycha i leciutka, niemieckiego producenta, sprawdzony www.posciel.biz/p/355/1738/koldra-letnia-z-surowcow-odnawialnych-tencel--koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html albo całkowicie bawełniana i w środku i na zawnątrz, tez letnia www.posciel.biz/p/355/3385/-koldra-bawelniana-cotton-summernight-koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html lub taka www.posciel.biz/p/355/1741/koldra-letnia-bawelniana-wash-cotton--koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html Odpowiedz Link
opium74 Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 09:37 Reklama dzwignią handlu??? Mam kilk kompletów pościeli z IKEA i jakoś nie wydają mi się badziewne Odpowiedz Link
best-agulina Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 13:13 Popatrz w Jusku (nie wiem jak się pisze ) Czasami mają nie złe promocje na kołdry Odpowiedz Link
adams_katowice Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 14:42 i w Jysku też dostaniesz pościel z włóknami tencel, polecam, bo to włókno które pochłania nadmiar wilgoci Odpowiedz Link
bei Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 19:47 Jak to po co Bo mam poszwy 200 na 200- kupilam bo są ladne i dobre gatunkowo ,a koldrę dzieki Wam upolowalam w Ikea Jest lekkcia i cieniutka -tak jak chcialam Odpowiedz Link