Dodaj do ulubionych

pomocy- koldra:)!

15.04.12, 11:21

Poszukuję LETNIEJ 200cm x 200cm w niższej cenie.
Googlam, ale jak juz wchodzę do sklepu to wymiary sa innesad...a jak juz raz znalazłam to rozowa-fuj!



olaromanska.blox.pl/html

www.dlaleszka.cba.pl/
Obserwuj wątek
    • tamara30 Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 11:41
      200x200 ma ikea
      • bei Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 12:19
        teoretycznie ma- ale na stronie w ofercie to już nie i osobiscie w krakowskiej sprawdzalam-nie masad


        www.ikea.com/pl/pl/search/?query=ko%C5%82dra+200+200--
        olaromanska.blox.pl/html

        www.dlaleszka.cba.pl/
    • kfiatuszkowa Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 12:57
      200x200? A nie 200x220? Takiej dwa na dwa nie widziałam jeszcze, my mamy dwa na dwa dwadzieścia, kupiona w jysku, nie jest żadna letnia, ale jest cienka, niebieska, seria się chyba blue montain nazywała, czy jakoś tak? A tak to nie wiem, może allegro?
      • kfiatuszkowa Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 13:05
        Kołdra na allegro 1
        Kołdra na allegro 2
        Z ciekawości weszłam na allegro i takie coś znalazłam smile
    • olinka20 Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 15:19
      Ja mam ikeowski 200X200 i nic mi nie wiadomo, ze ikea je wycofała ( bo musieliby wymienic cała posciel).
    • beverly1985 Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 17:01
      Ja mam z jyska 200x220. Na taką łatwiej dostac poszewki niz na 200x200 wink
      • grave_digger Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 18:24
        beverly - ile ta jyskowa kosztowała?? (muszę kupić taką w jysku właśnie)
        • bei Re: pomocy- koldra:)! 15.04.12, 20:46
          Dzięki:0

          Ja wpierw kupilam posciel (geetz), kupilam koldrę- taką srednią i okazala sie zbyt GORĄCAsad
          Niby jak zlapię w palce-to z grubosci 10 cm robi się nic, a po przykryciu tą koldrą zakrecamy kaloryfer, otwieramy okno. Nie idzie pod nia spacsad
          To juz migiem biegnę kupic letniąsmile
          • bei erratka 15.04.12, 20:48

            posciel getzzz-smile- 200 x 200

            -
            olaromanska.blox.pl/html

            www.dlaleszka.cba.pl/
            • opium74 Re: erratka 16.04.12, 10:13
              Zdecydowanie IKEA. Ja mam taką składająca się z 2. jedna cieńsza, druga ciut grubsza i uzywam:
              - latem jedna warstwa cieńsza
              - jesienią i wiosną - jedna grubsza
              - zimą - dwie złączone.
              MYSA STRA
              wersja 200x200 kosztuje 179 - wypełnienie syntetyk - można prać w pralce i szuszyć w suszarce. Idealna jak dziecko zarzyga albo nas krew zaleje itp big_grin
    • kasienia-0 Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 08:28
      A dlaczego potrzebna ci kołdra 200x200, przeciez to nietypowy rozmiar i trzeba kombinować z poszewkami pózniej, chyba tylko w ikea sa takie badziewie.
      Ale wracają do tematu jak chcesz pożadną koldrę, dobrego gatuknu polecam z czystym sumieniem letnią z włóknami tencel, nie będziesz sie pociła pod nia, super oddaycha i leciutka, niemieckiego producenta, sprawdzony
      www.posciel.biz/p/355/1738/koldra-letnia-z-surowcow-odnawialnych-tencel--koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html
      albo całkowicie bawełniana i w środku i na zawnątrz, tez letnia
      www.posciel.biz/p/355/3385/-koldra-bawelniana-cotton-summernight-koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html
      lub taka
      www.posciel.biz/p/355/1741/koldra-letnia-bawelniana-wash-cotton--koldry-naturalne-koldry-i-poduszki.html
      • opium74 Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 09:37
        Reklama dzwignią handlu???
        Mam kilk kompletów pościeli z IKEA i jakoś nie wydają mi się badziewne big_grin
        • best-agulina Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 13:13
          Popatrz w Jusku (nie wiem jak się piszesmile ) Czasami mają nie złe promocje na kołdry
          • adams_katowice Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 14:42
            i w Jysku też dostaniesz pościel z włóknami tencel, polecam, bo to włókno które pochłania nadmiar wilgoci
        • bei Re: pomocy- koldra:)! 14.06.12, 19:47

          Jak to po cosmile
          Bo mam poszwy 200 na 200- kupilam bo są ladne i dobre gatunkowo ,a koldrę dzieki Wam upolowalam w Ikeasmile
          Jest lekkcia i cieniutka -tak jak chcialamsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka