olinka20 17.02.13, 23:04 Łaze sobie po forach z nudów i uderzył mnie nowy błąd- Z kąd. To az boli jak to czytam!!! Was tez?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olinka20 Re: Z kąd 17.02.13, 23:16 Od razu przypomina mi sie moja mam sprawdzajaca dyktando chyba 10 latków. Po sprawdzeniu 20 prac pyta mnie ze zgrozą w oczach- Ola, jak sie pisze król Zwątpiła po kilkunastu krulach Odpowiedz Link
dorcia1234 Re: Z kąd 17.02.13, 23:19 ja zwątpiłam sprawdzając dyktando o Jerzym siedzącym na wieży i nie wierzącym, że widzi stado jeży ten kto to ułożył miał naprawdę masakryczne poczucie humoru. Pod koniec był to Jeży na wierzy co wieży w stado jerzy .... brrr. Do dzisiaj mnie ciarki przechodzą Odpowiedz Link
annabetka Re: Z kąd 17.02.13, 23:31 Uśmiałam się Jeżego siedzącego na wierzy i rze nie wieży w stado jerzy A poważnie ja kiedyś zjebkę na jakiś forum dostałam jak napisałam "skąd" a nie "Z kąd" ojjjjj się zdenerwowałam wtedy Odpowiedz Link
karykatura12 Re: Z kąd 18.02.13, 09:06 > ja zwątpiłam sprawdzając dyktando o Jerzym siedzącym na wieży i nie wierzącym, > że widzi stado jeży > ten kto to ułożył miał naprawdę masakryczne poczucie humoru. Pod koniec był to > Jeży na wierzy co wieży w stado jerzy .... brrr. Do dzisiaj mnie ciarki przecho > dzą co jak co ,ale durny ten nasz język i pisownia Odpowiedz Link
jolunia01 Re: Z kąd 18.02.13, 15:04 W czasach sprzed przeprowadzki, przekwalifikowania i zmiany pracy robiłam "karierę" pedagogiczną i kiedyś sprawdzając klasówki zwątpiłam w swoją wiedzę jak po raz - mniej więcej - dwudziesty przeczytałam o przyłączeniu "Pomoża" do Polski. Dopiero słownik ortograficzny przekonał mnie, że ani wiedza, ani oczy mi nie szwankują. Odpowiedz Link
tetika Re: Z kąd 18.02.13, 17:39 a mi sie bardzo podoba ile bledow moznaby zrobic piszac nazwe mojego zwierzatka "rzulf" Odpowiedz Link
amoreska Re: Z kąd 18.02.13, 17:45 O, tak, "rzułf" jest świetny, w podobnym tonie jeszcze "óżont" i "hożuf" Odpowiedz Link
malgosiek2 Re: Z kąd, jeszcze z kont i z kąt 17.02.13, 23:40 forum.gazeta.pl/forum/w,572,142593298,142593298,Potrzebna_pomoc.html Odpowiedz Link
prigi Re: Z kąd 18.02.13, 06:44 mój TOP najlepszych błędów: -IIkl. gimnazjum - musk -45letni chłop-zaóważyłem przy pierwszym wyrazie minąć musiała chwila zanim zrozumiałam co czytam Odpowiedz Link
doral2 Re: Z kąd 18.02.13, 19:53 morze bydź jeżdże fzhut suonica... do kurwicy doprowadza mnie, kiedy słyszę że ktoś nie ma kafelek w łazience Odpowiedz Link
tetika Re: Z kąd 18.02.13, 20:01 hihihi do strasznego wysilku umyslowego doprowadzacie moje szare komorki jak piszecie takie dziwne wyrazy Odpowiedz Link
karykatura12 Re: Z kąd 18.02.13, 09:04 hehe kiedyś w dzień dobry tvn ,taki oto rażący błąd się wyświetlił na ekranie dowód ,jaki mamy poziom nauczania teraz Odpowiedz Link
kwintesencja_patologii Re: Z kąd 18.02.13, 10:04 To już nie takie nowe Moje "hity" zaobserwowane na różnych forach to "po za tym" (to niesamowite, jak mnóstwo ludzi właśnie tak pisze!) i nieumiejętność odmieniania zaimka "ów" (np. "rozmawiałem z ów kobietą"). Serio serio Odpowiedz Link
melancho_lia Re: Z kąd 18.02.13, 11:21 Mnie zęby bolą od czytania że kogoś "szlak trafia". Odpowiedz Link
thegimel Re: Z kąd 18.02.13, 11:52 Szlak, przekuwanie uszu (na lemiesze chyba). I mania pisania o mężu, ojcu, matce etc. wielką literą. Nawet jak osoba opisywana jest odpadem atomowym. "Mój Mąż mi znów wczoraj przywalił. Mówi, że to przez moją Matkę jest taki nerwowy. Mam pytanie, czy powinnam z Nim zostać, czy też odejść od Niego do mojego Przyjaciela z dzieciństwa, który jest wspaniałym Człowiekiem". I tak dalej, w ten deseń. Odpowiedz Link
maja-02 Re: Z kąd 18.02.13, 21:56 ja kiedyś dostałam maila od naszego audytora finansowego - jeden z "wielkich" i znanych na świecie (tzn dostałam od pracownika tej firmy audytorskiej) w mailu było coś o księgowaniu na kątach i aż oczy przecierałam ze zdumienia Odpowiedz Link
doral2 Re: Z kąd 19.02.13, 17:50 mój dyrektor pisał onegdaj do mnie o mojej "ścieszce" kariery Odpowiedz Link
kfiatuszkowa Re: Z kąd 20.02.13, 21:55 Szef mojej siostry napisał kiedyś "rzułty"- coś potrzebował do drukarni w takim kolorze Odpowiedz Link
tetika Re: Z kąd 20.02.13, 21:57 dziewczyny dosc zeby mnie zaczynaja bolec jak to czytam Odpowiedz Link
czarneoczy wruk u bram 20.02.13, 22:37 miałam zagwozdkę o co chodziło poecie przy opisywaniu ściągniętego filmu miałam na studiach cudowną koleżankę, bardzo fajną, mądrą i uczynną ale jej notatki musiałam czytać na głos, żeby wiedzieć o co chodzi ortograficzne dno i kilo mułu Odpowiedz Link
jut-ra Re: Moze kruk to miał byc :D 21.02.13, 09:19 Mnie rusza nieustannie pisanie wykrzyknika "aha", jako: ACHA. Myślę wtedy odruchowo: "Jaka znowu Acha?" Odpowiedz Link