Artykuły na interii mnie doprawdy rozwalają...

Tu o złośliwych komentarzach panów w stronę pań-kierowców
To o pindraczeniu się mnie rozwaliło

Te chłopy to serio daremne są, ja myślałam, że już dawno nie ma wojny płci przy używaniu samochodów, a jednak