Dodaj do ulubionych

Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie

29.03.09, 17:23

https://akkadia.w.interia.pl/www/images/dalmatynczyk.gif
Opuszcie mi pliz gdzie łon.
Obserwuj wątek
    • alesio23 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:30
      Wyobraź sobie, że miałam ten obrazek dzisaj własnie na zajęciach!!
      ja też go nie widziałam ale kobieta od psycho mi wytłumaczyła.
      Z tyłu w lewym rogu jest taki klombik. na środku takie jakby
      skrzyżowanie. Pies stoi tyłem do patrzącego, ma schulony łeb,
      prawie przy ziemi.
    • czarnataka Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:30
      Mniej więcej po środku jest taka czarna plamka i to jest łeb,
      później w prawą stronę ciągnie się tułów i nóżki itd.mogę Ci
      zaznaczyć jak chcesz i na mejla wysłaćsmile
      • jodi20l Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:33
        poproszę jaśniej bo ja kuźwa dalej nie widzę, ajki klombik? jakim
        tyłem?
        • jodi20l Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:35
          dobra tyłem to chyba go widze bardziej z prawej jak dupę mi wypina,
          ale znając życie to mi się uroiło :p
      • ololla Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:33
        Ja pierdziu! Żadnego dalmatyńczyka tam nie widzę!!!!
        Ale Ja to głupia bywam więc nie dziwotasmile
        • alesio23 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:35
          on jest mniej więcej z prawj strony i faktycznie ta czarna plamka
          to łeb.
    • insomnia0 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:34
      no widze - tyłem idzie , łeb przy ziemi..jakby wachał droge... smile
    • deela Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:35
      na srodku po prawej
      lezy i spi smile
    • deodyma Re: a ja widze:) 29.03.09, 17:36

      • schiraz Re: a ja widze:) 29.03.09, 17:40
        On nie śpismile) On idzie z łbem przy ziemi, jest tyłem do oglądającego.
        • deela Re: a ja widze:) 29.03.09, 17:46
          w dupie
          lezy i spi
          • insomnia0 Re: a ja widze:) 29.03.09, 17:48
            nieeeeeeeeewink
          • deela Re: a ja widze:) 29.03.09, 17:50
            http://i42.tinypic.com/w7btvq.jpg
            • emigrantka34 Re: a ja widze:) 29.03.09, 17:54

              doookladnie !!!!!!
    • dlania Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:39
      Dziewczyny, ja żadnego pyska nie widze, ani nóżek. Narysujcie pliz, czarnatakawink
      • marta_i_koty Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:42
        Ja też nie widzę. Kompletnie nic - za to panterę na pierwszym planie zobaczyłam,
        hehehe
    • czarnataka Mata:P 29.03.09, 17:41
      https://yfrog.com/5v59350842j
      • czarnataka Re: Mata:P 29.03.09, 17:42
        no ja pierdziele, macie samego linka bo ja jak zwykle cos
        spieprzyłamtongue_out

        yfrog.com/5v59350842j
        • aniazm Re: Mata:P 29.03.09, 17:45
          kochana, zarąbiste, hau, hau tongue_out

          a widziałam pieska i bez podpowiedzismile
          no właśnie, widzicie takie ukryte rzeczy na obrazkach? ja dość dobrze, skromnie
          się przyznam smile
          • czarnataka :P 29.03.09, 17:47
            Hau hau miało utwierdzić wasze mózgi, że to napewno pies a nie bóbr
            npsmile
            • dlania Re: :P 29.03.09, 17:50
              Uf, dzięki! Tę dupe to nawet widziałam, ale łba ni chujawink
              • czarnataka Re: :P 29.03.09, 18:02
                Nawet zaznaczyłam gdzie ma odbytbig_grin
        • schiraz Re: Mata:P 29.03.09, 18:24
          Uff, ja widziałam właśnie tego, choć zwątpiłam jak mi Deela napisała że jest
          jeszcze jeden, może ich tam w ogóle jest całe stado w różnych konfiguracjach i w
          zależności od tego, kto na ile jest normalny widzi różnychwink?
          • ololla Re: Mata:P 29.03.09, 18:36
            Nosz kurwa widzę! Teraz tak!
            Chyba czas przestać pićsmile
    • emigrantka34 widze 29.03.09, 17:51
      Widze
      po prawej od srodka, troche ku gorze (kierunek polnocny zachod)
      • emigrantka34 Re: widze 29.03.09, 17:53

        pies jest dupskiem do nas, nos ma przy ziemi i cos wacha w trawie
    • loola_kr Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:51
      ja nie widze... sad
      tylko profil faceta z wąsem na górze...
      • loola_kr Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:54
        zapytałam 8-letniej cóki: zobaczyła głowę dalmatyńczyka na środku ale
        stwierdziła, że raczej to leżący biały gepard...
    • denea Do trzech razy sztuka 29.03.09, 18:18
      ...najpierw zobaczyłam śpiącego przy klombie geparda czy insze kocię.
      Potem, fakt, dalmatyńczyka, przodem w moją stronę, srającego na
      chodnik !
      A potem tego, prawidłowego, węszącego.

      I co ? Na tej podstawie można określić, jakie mam zaburzenia ?
    • jowita771 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 18:21
      Widzę. Rzucił mi się w oczy zaraz po spojrzeniu na obrazek.
      • aga9001 Ja też widzę :) n/t 29.03.09, 18:43

    • insomnia0 nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:43
      www.witkowski.bitserwis.pl/rozne/coto_twarze.jpg
      • deela Re: nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:46
        ja jestem schizofreniczka smile
      • czarnataka Re: nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:46

        Mam jedenaściesmile)To chyba jednak i w niedziele mózg mi działatongue_out
        • marta_i_koty Re: nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:52
          Kota to bym zobaczyła, ale psa?wink
      • marta_i_koty Re: nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:54
        Zobaczyłam 10..
      • emigrantka34 to stare jest nt 29.03.09, 18:54

        • insomnia0 no wiem..ale nowe w tym watku;) 29.03.09, 18:59

      • mariolka55 schizofrenik paranoidalny jestem:D n/t 29.03.09, 19:56

      • denea 10, ale jedna to Lepper O_O Socjopatka ? nt 29.03.09, 21:51

    • insomnia0 i jeszcze jedno 29.03.09, 19:06
      co widzisz???
      www.bloblo.pl/image/6524/default/zludzenie_optyczne.jpg
      • patrice7 Re: i jeszcze jedno 29.03.09, 19:34
        widzesmile
        • dlania Re: i jeszcze jedno 29.03.09, 19:37
          Jak już w chrystologiczne rejony wchodzimy - to jedno z moich ulubionych złudzeńwink
          www.zludzenia.pl/home,6,9,jezus.html
          • dlania Tylko szybko trzeba mrugać 29.03.09, 19:38

            • mariolka55 Re: Tylko szybko trzeba mrugać 29.03.09, 20:00
              to jest zajebiste,tez moje ulubione
        • insomnia0 ale cowidzicie? 29.03.09, 20:32
          to nie twarz Chrystusa.. tylko na kolanach facet trzyma dziecko smile
          • dlania Re: ale cowidzicie? 29.03.09, 20:35
            Twarz dziecka jest okiem Chrystusa, prostewink
            • insomnia0 no to jeszcze jedno ćwiczenie "wirująca tancerka" 29.03.09, 20:43
              tancerka kreci sie raz w prawo raz w lewo..w zalezności której polkuli uzywacie
              smile super zabawa..
              • insomnia0 Re: no to jeszcze jedno ćwiczenie "wirująca tance 29.03.09, 20:44
                link )
                pl.wikipedia.org/wiki/Wiruj%C4%85ca_tancerka
            • denea Re: ale cowidzicie? 29.03.09, 21:56
              dlania napisała:

              > Twarz dziecka jest okiem Chrystusa, prostewink

              Aaachhh... no faktycznie !
              Niezłe smile
      • emigrantka34 Re: i jeszcze jedno 29.03.09, 23:24
        Jezusa Chrystusa -dozanalam objawienia
    • moninia2000 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 19:44
      Widze!Po prawej posrodku, ma spuszczony leb z lewej patrzac w nasza
      stronesmile
      Ale taki jakis niewydrzony...
      • moninia2000 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 19:45
        niewydaony mialo bycwink
        KUrkaraz leb w nasza, raz do ziemismile
        • marta_i_koty Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 20:06
          Ja tam widzę maskę z filmu "Krzyk"..
    • mama-maxa Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 20:42
      widzębig_grin stoi z prawej strony (jak na niego patrzę) tyłem, lekko
      bokiem i ma schylony łeb, coś wącha
      • cudko1 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 20:49
        dobra ale mnie zeschizowałyście, dalmatyńczyka zobaczyłam po
        licznych próbach i podpowiedziach, twarze to niezły odjazd -
        znalazłam 9 albo 10, na tej fotce zobaczyłam twarz chyba Jezusa??
    • mathiola Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 21:30
      Ja widzę czarownicę. Na miotle. Dalmatyńczyka nie widzę nawet po rozrysowaniu sad
    • mathiola Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 21:44
      O! Już widzę!! big_grin
    • denea Z całkiem innej beczki, ale też do wglądu 29.03.09, 21:59
      duuuchyyy...


      www.richardwiseman.com/hauntings2/experiments
      • dlania Re: Z całkiem innej beczki, ale też do wglądu 30.03.09, 17:07
        Brrrrr!
    • aniuta75 Widzę :) 29.03.09, 21:59

      • endi100 Re: Widzę :) 29.03.09, 23:22
        Noż kuźwa jego mać.... Wiecie co, żałuję że się w to wciągnęłam , bo
        się z chłopem skłóciłam o to w którą stronę obraca się tancerka. Ja
        widziałam że obraca sie w prawo, a on że w lewo. No i tak się
        zaczeliśmy kłócić, bo ten mi wpiera że ja na pewno widzę to co on
        tylko nie rozróżniam stron. A ja je kurwa rozróżniam....
        wrrrrrrrrrrrrr Się wściekłam normalnie
        • endi100 link 29.03.09, 23:23
          www.zludzenia.pl/home,6,24,obracajaca-sie-postac.html#showimage
    • mathiola z tą tancerką to bujda że o półkule chodzi 29.03.09, 23:31
      pl.wikipedia.org/wiki/Wiruj%C4%85ca_tancerka
      • dlania Re: z tą tancerką to bujda że o półkule chodzi 30.03.09, 17:10
        Mnie sie tancerka w prawo chyba z miesiąc obracała, pierdolona! (przypomnę że
        przeciętny czas potrzebny do jej skierowania w druga stronę to kilka minut). Az
        w końcu ja rozryzłam i teraz tańczy jak jej zagramwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka