Dodaj do ulubionych

czym wyczyścić ramy okienne ??

15.04.09, 11:20
nie zabijajcie za to pytanie po świętach smile Remontujemy dom coby się
wprowadzić do niego jak najszybciej i jak najniższym wkładem finansowym. Okna
są plasik biały więc na razie nie będziemy ich zmieniac. Tylko nie mogę ich
doczyścić, bo mają takie jakby zacieki wewnątrz. Niczym ruszyć tego nie mogę
a widać to z daleka. Czym to umyć ???
Obserwuj wątek
    • agama77 Re: czym wyczyścić ramy okienne ?? 15.04.09, 11:34

      białe mleczko Cif. do ram okiennych idealne.
      • to_wlasnie_cala_ja Re: czym wyczyścić ramy okienne ?? 15.04.09, 11:37
        niestety mleczko cif nie działa, przerobiłam już wszelkie specyfiki chemiczne.
        To wygląda tak jakby te zacieki nie były na powierzchni tylko w środku ramy no
        nie wiem jak to okreslić, a kasy nie mam żeby te okna wymieniac a też bym
        chciała zeby to jakos wyglądało
        • opium74 Re: czym wyczyścić ramy okienne ?? 15.04.09, 11:45
          kiedyś Amway miał takie cholerstwo zoom sie chyba nazywało - wszystko wyżerał smile
          teraz reklamuja tez jakis preparat do mebli ogrodowych - vanish?? jakis rozowy
          mi sie kojarzy.
          Jak nic ie zadziała a szlag Cie trafia od patrzenia zawsze możesz pomalowac
          farba akrylowa i wałeczkiem wink
          ja mam tak w jednym pokoju i nie ma problemu
    • karra-mia Re: czym wyczyścić ramy okienne ?? 15.04.09, 13:18
      Domestos, Brudpur - dwa płyny które dosłownie wyżerają brud
    • aniuta75 Re: czym wyczyścić ramy okienne ?? 15.04.09, 14:30
      Może octem...?
    • gacusia1 MrClean 15.04.09, 15:50
      W PL to chyba Mr Muscle ale nie wiem czy jest w Pl.<br />
      www.mrclean.com/en_US/products/eraser.shtml
    • to_wlasnie_cala_ja Re: czym wyczyścić ramy okienne ?? 15.04.09, 17:37
      poszło rozpuszczalnikiem że tez na to nie wpadłam wczesniej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka