nie zabijajcie za to pytanie po świętach

Remontujemy dom coby się
wprowadzić do niego jak najszybciej i jak najniższym wkładem finansowym. Okna
są plasik biały więc na razie nie będziemy ich zmieniac. Tylko nie mogę ich
doczyścić, bo mają takie jakby zacieki wewnątrz. Niczym ruszyć tego nie mogę
a widać to z daleka. Czym to umyć ???