starsza idzie w niedzielę na urodziny, do chłopaczka z grupy i nie wiem, co mam jej kupić na prezent dla niego. Dla dziewczynki, to jeszcze bym wymyśliła, ale z sześcioletnimi chłopcami to ja nie mam za wiele do czynienia

Co niby mu kupić? Tak, żeby nie było ani za bardzo wypasione, ani za skromne...Myślałam o jakimś modelu samolotu, czy statku do sklejania, ale nieee wiem, czy nie za młody...aha tatuś to policjant, jak coś pomoże, a czym się chłopczyk interesuje - pojęcia zielonego ani niebieskiego nie mam
BABOLE POMÓŻCIE BOM W KROPCE!!!