Dodaj do ulubionych

rady kcem - prezent dla 6-latka

20.05.09, 11:07
starsza idzie w niedzielę na urodziny, do chłopaczka z grupy i nie wiem, co mam jej kupić na prezent dla niego. Dla dziewczynki, to jeszcze bym wymyśliła, ale z sześcioletnimi chłopcami to ja nie mam za wiele do czynienia confused Co niby mu kupić? Tak, żeby nie było ani za bardzo wypasione, ani za skromne...Myślałam o jakimś modelu samolotu, czy statku do sklejania, ale nieee wiem, czy nie za młody...aha tatuś to policjant, jak coś pomoże, a czym się chłopczyk interesuje - pojęcia zielonego ani niebieskiego nie mam

BABOLE POMÓŻCIE BOM W KROPCE!!!
Obserwuj wątek
    • demonii.larua Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:09
      Lego jakiegoś smile Bionicla może?
      • matysiaczek.0 Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:13
        bosze...a co to jest, tzn lego wiem, a te drugie? ja w zabawkach chłopackich jeszcze nie na czasie, młody dopiro rok kończy niedługo
        • demonii.larua Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:27
          https://s7v1.scene7.com/is/image/JohnLewis/230419857?$product$
          • demonii.larua Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:32
            Lego Bionicle to się nazywa, w pip serii już wyszło, najnowsze to Glatorianie big_grin
            bionicle.lego.com/en-us/Products/Glatorian/Default.aspx
    • zuzanka79 Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:16
      Moj dziec na niedawny kinderbal z okazji jego 6 urodzin od kolegów i
      koleżanek z przedszkola dostał:
      puzzle i teczkę ze Scooby Doo, Autka Hotwhles w takiej tubie szt.
      pięć, zestaw do gry w mini hokeja na trawie, tarczę do darka (
      tarcza wisi przybita do drzewa), zestaw samochodów pomoc drogowa,
      robota do składania Lego Bionicle. A radochy co niemiara.
      • e.logan Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:18
        W sumie zalezy ile chcesz wydac. Bo jeszcze fane sa klocki
        magnetyczne. Moi maja firmy magnetix. I jestesmy bardzo
        zadowoleni.Ja bo to spuer zjadacz ich czasu gdy sie nudza.Oni bo
        ciagle zawody robia w budowaniu.
        • matysiaczek.0 logan 20.05.09, 11:22
          daj jakiś link do tych klocków jak możesz...finansowo to sama nie wiem..powiedzmy 30-40 zł, nie za dużo? może dzieciarnia z kredkami albo ciastoliną przylezie, a ja tu wyskoczę z takim prezentem..no nie wiem no
    • e.logan Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:16
      Moze te samochody nowe co zmieniaja kolory.
      U mojego syna w klasie to hit.Tak jak dlugopis chyba PILOT ktory
      mozna mazac( 9,9zł)


      www.swistak.pl/a4191418,HOT-WHEELS-samochod-zmieniajacy-kolor-PIRANIA.html#
    • deela Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:20
      cokolwiek zwiazane z Ben Ten - jesli dziecina oglada CN
      • matysiaczek.0 Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:23
        raczej nie oglada...jesu, jak ja nie na czasie, w ogóle nie wiem o czy piszecie...chyba muszę się podszkolić gdzie
        • e.logan Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:34
          www.allegro.pl/item630288793_klocki_magnetyczne_magnetix_60_czesci_2853.html


          Prosze oto link .Ceny uzaleznione od miejsca zakupy i ilosci
          elementow.Ale wiesz fajne sa jeszcze z tego dinozaury do zbydowania
          (szkielety.Kupilam na dzien dziecka i jestem pewna ze sie spodobaja.
          Ceny dinozaurow w hipermarkecie wachaly sie od 30-55zł.
          • matysiaczek.0 Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:35
            ok dzięki, to ja już chyba wiem wsio
        • endi100 Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:37
          U mojego syna w zerówce fororę robia postacie z Ben 10, omnitrixy,
          hot wheels, w tym te zmieniajace kolor. Wiem też że dziciaki chcą
          dostawać na urodziny jakieś dyskopiłki.
          A jak dziueciak ma tatusia policjanta to raczej nie kupuj mu
          radiowozów, kajdanek itp. bo wiem z doswiadczenia, że nie będzie
          zbyt zainteresowany uncertain
          • e.logan Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:43
            Pozwolisz ze sie nie bede wyrazac ale wiekszego G od tych dyskopilek
            i durnych zmylek nie kupilam. Masakra i szkoda kasy.Nie dzialaly
            nawet w 1/2 tak jak to przedstawiono w reklamie.
            • endi100 Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 11:50
              Pojęcia nie mam co to są te dyskopiłki, tylko mój syn cały czas mi
              truje żeby mu to kupić. Ja nawet reklamy nie widziałam. Ale dobrze
              wiedzieć, że to chłam.
            • moofka Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 13:39
              e.logan napisała:

              > Pozwolisz ze sie nie bede wyrazac ale wiekszego G od tych dyskopilek
              > i durnych zmylek nie kupilam. Masakra i szkoda kasy.Nie dzialaly
              > nawet w 1/2 tak jak to przedstawiono w reklamie.

              o nie nie smile
              dyskopilke mam moj starszy od roku i ciagle sie nia bawi
              mojemu dzidziuchowi tez sie podoba
              czasem sie o nia kloca nawet smile
    • bernimy Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 12:18
      Nie pomogę, bo po 1. same baby w rodzinie, a po 2. moja ma kolegów w
      wieku 1,5-2 latka big_grin
    • igooska Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 12:35
      Dyskopiłka,cos z Ben 10 albo fajne wg mojego syna Hot whels samochodziki
      zmieniające kolor jak dasz do zimnej wody.Na dzieciowych kanałach bajkowych
      reklama autek idzie non stop czyli musi być na czasiesmileA i z reguły nie są
      koszmarnie drogie
      • agusia79-dwa Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 20.05.09, 13:36
        dyskopiłka od jutra w tesco w promocji, ja kupiłabym hot wheelsy lub
        puzzle bo wiem, że mój bratanek je uwielbia. Albo jakieś gry
        planszowe.
        • garniacco [...] 12.10.09, 10:54
          Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
          • bernimy Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 12.10.09, 11:05
            A juz myślałam, że Matysiak wróciła, buuuuuu sad
            • milva_barring Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 12.10.09, 11:40
              ja tak samo sad

              ale wątek u mnie na czasie, bo niedługo bratanek ma urodziny i chyba z tych podpowiedzi skorzystam
              • pina_colada88 Re: rady kcem - prezent dla 6-latka 12.10.09, 11:42
                Ja też myślałam, że wróciła crying
                Choć to nierealne chyba....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka