Dodaj do ulubionych

A może by tak stały konkurs

12.06.09, 19:42
przyszpilony?
Na:
1. najnudniejszy wątke tygodnia
2. najgłupszy watek tygodnia
3. najorginalniejszy wątek tygodnia.
Konkursy z jajem, of kors, nie żeby sie fochaćwink)))
Obserwuj wątek
    • prigi Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 19:51
      hehe, ciekawe ile nowych osób strzeli focha, gdy sie okaże, ze ich
      wątek został zaliczony do pkt 1 lub 2 suspicious
      • dlania Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 19:54
        Kurde, a ja sie na pierwsza kategorie próbuje załapac juz któryś tydzien... Ale
        w ten weekend mi sie uda, mam plan;-0
        • pina_colada88 Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:03
          Dlania, pijesz do mnie?suspicious
    • esofik Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:16
      a nagrody jakie bedom za zajęcie piwrwszego miejsca? Złoty magiel
      abo co? A w jury bedom modelki czy wybór przez głosowanie całego
      zacego grona forumek?
      • dlania Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:30
        a nie wiem, jak to bedziewink na razie rzucam pomysł. Oczyma wyobraźni widze juz
        te rankinki za kilka lat: zdobywczynie największej ilości pucharów za nude
        tygodnia...
        • esofik Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:36
          i to zwruszenie malujące sie na twarzy przy odbiorze Złotego Magla i
          podziękowania dla małżów, dzieciów i przyjaciół za wsparcie. Niemal
          jak na gali oskarowej
          Ahhh
        • nutka07 Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:57
          Mam pomysl.
          Panie Modelujace beda wybieraly od 1 do 5 watkow ( w zaleznosci od plodnosci
          forumek wink ) i zrobimy z tego sonde smile
          • prigi Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 21:07
            ostrzegam, że będę głosowac na siebie. i będę miała super ważkie
            argumenty. a co!
          • ez-aw Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 23:43
            Nutka, dobry pomysł dałaś smile
            A właśnie, że to ja zdobędę taki tytuł (chodzi mi o numer 1 i 2 )
            I nie będę się dąsać smile
    • zuzanka79 Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 21:42
      Ja mam duże szanse w kategorii 1 i 2. I wcale się nie będę fochać
      jak wygram tongue_out
    • semida Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 21:43
      Dlanka jestem ZA!smile
      • babowa Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 23:09
        tak czuje ze mam duze szanse big_grin
    • emigrantka34 Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 23:16
      A moze na najbradziej sympatyczny ? Albo najsmieszniejszy ?
      Bo cos dziwnawo ostatnio. I niesmiesznie.
    • eva_mendez ja miałam być najnudniejszym 12.06.09, 23:36
      watkiem... Moje bbllleee było ekstra nudne czyż nie? wink
    • annabetka Re: A może by tak stały konkurs 13.06.09, 00:05
      No to ja obstawiam siebie i Ba-warke za najnudniejszy wątek z gratisemtongue_out wirtualne siostry mentalne się przy okazji znalazłytongue_out
      Proszę zwrócić uwagę na temat wątku i godzinę wysłaniasmile
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88104&w=96559626&a=96559626
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88104&w=96559601&a=96559601
      • bernimy Re: A może by tak stały konkurs 13.06.09, 19:39
        dobre! siostrzyczki big_grin
    • dlania Ok... 13.06.09, 18:30
      ... to spróbujemy z tym systemem, że my 5 wybieramy, a wy z tego.
      ja sie zajme najgłupszymi, Aśka tradycyjnie najnudniejszymi, a
      najorginalniejszeymi kto? Która chętna z pozostałych królewien?
      • bernimy nie 13.06.09, 19:41
        Mnie się nie podoba pomysł! I już! Jestem przeciw!
        Bo..
        bo mam szansę tylko na najnudniejszy, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
        Ale zapodaję jeszcze pomysł na wątek niesmaczny!
        • asiaiwona_1 Re: nie 13.06.09, 22:32
          no wiecie co. Dodatkowy obowiązek ma na mnie spocząć i to tak o suchym
          pysku??? Kolę z lodem zapodajcie to się zastanowię. Bo jak nie będzie
          to normalnie dlania ten wątek wygra w kategorii najgłupszy tongue_out big_grin
          • bernimy Asiu, dla Ciebie i to nie jedna! 14.06.09, 08:39
            https://img113.imageshack.us/img113/5340/cocacola7tt.jpg
          • dlania Aśka 14.06.09, 11:00
            Tak na marginesie: nie pomiń mojej kandydatury tym razem, bo bardzo sie starałamwink)
      • nutka07 Re: Ok... 13.06.09, 22:51
        Dlania nie musi byc 5 moze byc i mniej smile ja nie umiem zrobic sondy.
        Dziewczyny cos milcza. Trzeba zrobic probny watek smile
        • dlania proponuje 14.06.09, 10:24
          inauguracje dzis wieczorem - niech sie jeszcze troche nudnych i głupich
          nazbierawink))
          • esofik Re: proponuje 14.06.09, 10:28
            i jeszcze Tytuł Wielkiego Focha
          • madameblanka Re: proponuje 14.06.09, 10:37
            no ale sprawiedliwie będzie jak to forumki będą głosować a nie jury. Tak jak sie
            głosowało na sygno emagla. Wtedy jury nie będzie posądzone o stronniczość czego
            wykluczyć nie możnatongue_out

            Np: W kategorii najnudniejszy wątek nominowane są /tadann/.....i tu 5 wątków
            nominowanych.
            w kategorii najciekawszy /czy jak/ nominowane są....i tu znowu 5 wątków.
            i tak dalej i tak dalej.

            forumki w postach wpisują numer wątku w danej kategorii, ten który ma najwięcej
            jest winnerem w danej kategorii. Pisania mało, tylko jedna do liczenia głosów
            potrzebnatongue_out
            • dlania madamblanka 14.06.09, 10:41
              A ty przeczytałas wszystkie posty?wink Bo nie chce cie martwic, ale wyważasz
              otwarte drzwiwink))
              • madameblanka Re: madamblanka 14.06.09, 10:58
                eeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyynnooooonoooonooooo doczytałam. No to mój post weźmie
                teraz udział w kategorii "kretyński"big_grin
                • dlania Re: madamblanka 14.06.09, 10:58
                  wink))))))))))
      • mathiola no tak ale 14.06.09, 10:36
        jak królewna będzie nieobecna?
        I co to znaczy najoryginalniejszy? Najbardziej głupi? Najbardziej rozbrajający?
        Powodujący najszybszy opad rąk? smile
        • madameblanka Re: no tak ale 14.06.09, 10:39
          to znaczy ilość i temperatura postów w danym wątku, hehe
        • dlania Re: no tak ale 14.06.09, 10:43
          No raz w tygodniu królewna łaskawie może chyba byc obecna, niekoniecznie zawsze
          w ten sam dzieńwink
          A co to znaczy najoryginalniejszy? - nie mam pojęciawink
          • mathiola Re: no tak ale 14.06.09, 11:03
            no dobra.
            Ja mogę oceniać najoryginalniejszy wink
            I będę stosować się do definicji podanej przez madameblamkę smile
            • doral2 Re: no tak ale 14.06.09, 12:00
              mathiola, to ja do tych najoryginalniejszych zgłaszam watki kozy i mendezowej, w
              moim mniemaniu wygrywają bezapelacyjnie big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
              • mathiola Re: no tak ale 14.06.09, 12:04
                też o tym myślałam wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka