dlania 12.06.09, 19:42 przyszpilony? Na: 1. najnudniejszy wątke tygodnia 2. najgłupszy watek tygodnia 3. najorginalniejszy wątek tygodnia. Konkursy z jajem, of kors, nie żeby sie fochać))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prigi Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 19:51 hehe, ciekawe ile nowych osób strzeli focha, gdy sie okaże, ze ich wątek został zaliczony do pkt 1 lub 2 Odpowiedz Link
dlania Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 19:54 Kurde, a ja sie na pierwsza kategorie próbuje załapac juz któryś tydzien... Ale w ten weekend mi sie uda, mam plan;-0 Odpowiedz Link
esofik Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:16 a nagrody jakie bedom za zajęcie piwrwszego miejsca? Złoty magiel abo co? A w jury bedom modelki czy wybór przez głosowanie całego zacego grona forumek? Odpowiedz Link
dlania Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:30 a nie wiem, jak to bedzie na razie rzucam pomysł. Oczyma wyobraźni widze juz te rankinki za kilka lat: zdobywczynie największej ilości pucharów za nude tygodnia... Odpowiedz Link
esofik Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:36 i to zwruszenie malujące sie na twarzy przy odbiorze Złotego Magla i podziękowania dla małżów, dzieciów i przyjaciół za wsparcie. Niemal jak na gali oskarowej Ahhh Odpowiedz Link
nutka07 Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 20:57 Mam pomysl. Panie Modelujace beda wybieraly od 1 do 5 watkow ( w zaleznosci od plodnosci forumek ) i zrobimy z tego sonde Odpowiedz Link
prigi Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 21:07 ostrzegam, że będę głosowac na siebie. i będę miała super ważkie argumenty. a co! Odpowiedz Link
ez-aw Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 23:43 Nutka, dobry pomysł dałaś A właśnie, że to ja zdobędę taki tytuł (chodzi mi o numer 1 i 2 ) I nie będę się dąsać Odpowiedz Link
zuzanka79 Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 21:42 Ja mam duże szanse w kategorii 1 i 2. I wcale się nie będę fochać jak wygram Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: A może by tak stały konkurs 12.06.09, 23:16 A moze na najbradziej sympatyczny ? Albo najsmieszniejszy ? Bo cos dziwnawo ostatnio. I niesmiesznie. Odpowiedz Link
eva_mendez ja miałam być najnudniejszym 12.06.09, 23:36 watkiem... Moje bbllleee było ekstra nudne czyż nie? Odpowiedz Link
annabetka Re: A może by tak stały konkurs 13.06.09, 00:05 No to ja obstawiam siebie i Ba-warke za najnudniejszy wątek z gratisem wirtualne siostry mentalne się przy okazji znalazły Proszę zwrócić uwagę na temat wątku i godzinę wysłania forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88104&w=96559626&a=96559626 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88104&w=96559601&a=96559601 Odpowiedz Link
dlania Ok... 13.06.09, 18:30 ... to spróbujemy z tym systemem, że my 5 wybieramy, a wy z tego. ja sie zajme najgłupszymi, Aśka tradycyjnie najnudniejszymi, a najorginalniejszeymi kto? Która chętna z pozostałych królewien? Odpowiedz Link
bernimy nie 13.06.09, 19:41 Mnie się nie podoba pomysł! I już! Jestem przeciw! Bo.. bo mam szansę tylko na najnudniejszy, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Ale zapodaję jeszcze pomysł na wątek niesmaczny! Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: nie 13.06.09, 22:32 no wiecie co. Dodatkowy obowiązek ma na mnie spocząć i to tak o suchym pysku??? Kolę z lodem zapodajcie to się zastanowię. Bo jak nie będzie to normalnie dlania ten wątek wygra w kategorii najgłupszy Odpowiedz Link
dlania Aśka 14.06.09, 11:00 Tak na marginesie: nie pomiń mojej kandydatury tym razem, bo bardzo sie starałam) Odpowiedz Link
nutka07 Re: Ok... 13.06.09, 22:51 Dlania nie musi byc 5 moze byc i mniej ja nie umiem zrobic sondy. Dziewczyny cos milcza. Trzeba zrobic probny watek Odpowiedz Link
dlania proponuje 14.06.09, 10:24 inauguracje dzis wieczorem - niech sie jeszcze troche nudnych i głupich nazbiera)) Odpowiedz Link
madameblanka Re: proponuje 14.06.09, 10:37 no ale sprawiedliwie będzie jak to forumki będą głosować a nie jury. Tak jak sie głosowało na sygno emagla. Wtedy jury nie będzie posądzone o stronniczość czego wykluczyć nie można Np: W kategorii najnudniejszy wątek nominowane są /tadann/.....i tu 5 wątków nominowanych. w kategorii najciekawszy /czy jak/ nominowane są....i tu znowu 5 wątków. i tak dalej i tak dalej. forumki w postach wpisują numer wątku w danej kategorii, ten który ma najwięcej jest winnerem w danej kategorii. Pisania mało, tylko jedna do liczenia głosów potrzebna Odpowiedz Link
dlania madamblanka 14.06.09, 10:41 A ty przeczytałas wszystkie posty? Bo nie chce cie martwic, ale wyważasz otwarte drzwi)) Odpowiedz Link
madameblanka Re: madamblanka 14.06.09, 10:58 eeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyynnooooonoooonooooo doczytałam. No to mój post weźmie teraz udział w kategorii "kretyński" Odpowiedz Link
mathiola no tak ale 14.06.09, 10:36 jak królewna będzie nieobecna? I co to znaczy najoryginalniejszy? Najbardziej głupi? Najbardziej rozbrajający? Powodujący najszybszy opad rąk? Odpowiedz Link
madameblanka Re: no tak ale 14.06.09, 10:39 to znaczy ilość i temperatura postów w danym wątku, hehe Odpowiedz Link
dlania Re: no tak ale 14.06.09, 10:43 No raz w tygodniu królewna łaskawie może chyba byc obecna, niekoniecznie zawsze w ten sam dzień A co to znaczy najoryginalniejszy? - nie mam pojęcia Odpowiedz Link
mathiola Re: no tak ale 14.06.09, 11:03 no dobra. Ja mogę oceniać najoryginalniejszy I będę stosować się do definicji podanej przez madameblamkę Odpowiedz Link
doral2 Re: no tak ale 14.06.09, 12:00 mathiola, to ja do tych najoryginalniejszych zgłaszam watki kozy i mendezowej, w moim mniemaniu wygrywają bezapelacyjnie Odpowiedz Link