Dodaj do ulubionych

I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem...

16.06.09, 18:03
Czasem sobie mysle, czy ja nie jestem moze jedna z tych pustych mamusiek co to
im sie tak tylki obrabia... Bo wzielam dzis i na placu zabaw kurwą rzucilam
jak przecinkiem... I glupio mi sie mmomentalnie zrobilo... eh... jestem
idiotka...
Obserwuj wątek
    • asiaiwona_1 Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:04
      ale do dziecka to kurwą rzuciłaś? Nic się kurwie nie stało? Nie
      poobijała się za bardzo?
      • hellious Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:05
        Nie, do telefonu...
        • asiaiwona_1 Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:07
          e tam, żeby każda tam taka święta była. Jakbyś do dziecka kurwą
          rzuciła to też bym pewnie dziwnie na ciebie spojrzała, ale do telefonu
          też mi się pewnie zdarzyło na placu rzucić więc luzik
          • hellious Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:08
            Bylam tylko ja i jakis tatusiek i tak na mnie spojzal, ze malo nie wpadlam pod
            piaskownice...
            • dlania Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:14
              Ta, bo tatusiek to miodkiem tylko leci, na pewno.
        • madameblanka Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:09
          no bez przesady nic sie nie stało, zwłaszcz że pewnie było to w afekcietongue_out Ja tam
          nie trawie udawać świętej o nieskalanym języku.
    • deela Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:09
      ty ja to samo mam big_grin
    • margotka28 Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:14
      eeeeeee, no kurwa to przecinek jest. O co ci chodzi?
      • ceres9 Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 18:41
        ja przeklinam grubo,ale nie powiem zeby bylo mi z tym dobrze;/
        staram sie walczyc,a ze mi nie wychodzi to juz inna sprawa
        • agik82 ceres 16.06.09, 19:22
          mam dokładnie tak samo jak ty, nie wiem, może za mało się staramy? a zresztą i kurwami trza czasem rzucićbig_grin
    • ez-aw Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 19:27
      Facet się popatrzyła, bo na placu raczej ludzie starają się nie przeklinać.
      Pewnie się zdziwił, że taka ładna kobietka kurwami rzuca smile
    • carrymoon Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 22:22
      Hell Ty to jeszcze w normie
      ja będąc z młodą na koncercie dałam lepszy popis

      wychodzimy już z koncertu, dziki tłum, ludzie się pchają wiadomo. Jakiś młodzian
      za mną dobrze już wstawiony kopie pustą butelkę po coli czy innym napoju. Tak
      zawzięcie kopie, że ja oberwałam po nogach. Na koncercie byłam z moją młodą i
      jej koleżankę, dzieci lat 7.
      Zaaferowana zaczęłam opitalać chłoptasia, że gdzie się pcha i niech lepiej uważa
      bo "..kurwa tu są dzieci"

      moja znajoma do tej pory się ze mnie śmieje, jaka to obrończyni dzieci się
      znalazłam big_grin
    • mallard Re: I znowu sie okazalo, ze jestem burakiem... 16.06.09, 23:41
      hellious napisała:

      > kurwą rzucilam jak przecinkiem...

      Przed "że"? wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka