01.07.09, 10:41
zamieszania narobiłam, ale już wyjaśniam: bobitką byłam krótką chwilę ale terza jestem znowu agik i już się nie bawię w zmiany nicka, sorry za bałagansmile

a pocztę ci znowu wusłałam

kużwa ta sprawa mnie wykończy!!!!!
Obserwuj wątek
    • cudko1 Re: Cudko 01.07.09, 10:58
      odpisałamsmile

      no faktycznie namąciłassuspicious

      agik nie dziwie się - bardzo mi przykrosad, szukaj dobrego adwokata -
      warto zainwestować w niego, chyba jedyne rozsądne wyjście
      • agik82 Re: Cudko 01.07.09, 12:21
        odpisałamsmile

        a i tak wogóle to wielkie dzięki za pomocsmilesmilesmile
        • cudko1 Re: Cudko 01.07.09, 12:28
          odpisałam smile
          • agik82 Re: Cudko 01.07.09, 12:37
            ja teżsmile
            • cudko1 poszło znowu do Ciebie:) 01.07.09, 12:55
              smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka