agik82 01.07.09, 10:41 zamieszania narobiłam, ale już wyjaśniam: bobitką byłam krótką chwilę ale terza jestem znowu agik i już się nie bawię w zmiany nicka, sorry za bałagan a pocztę ci znowu wusłałam kużwa ta sprawa mnie wykończy!!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cudko1 Re: Cudko 01.07.09, 10:58 odpisałam no faktycznie namąciłas agik nie dziwie się - bardzo mi przykro, szukaj dobrego adwokata - warto zainwestować w niego, chyba jedyne rozsądne wyjście Odpowiedz Link