Dodaj do ulubionych

pierwszy taniec młodej pary ;)

07.07.09, 23:06
dla mnie super smile

www.youtube.com/watch?v=jiJn_EAm9tE

www.widelec.pl/widelec/1,99759,4963809.html
Obserwuj wątek
    • agusia79-dwa Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 07.07.09, 23:18
      rozśmieszył mnie ten komentarz:
      cy3erbob (4 dni temu) O wstydzie przed rodzina. Zrobili z waznej
      uroczystosci dyskoteke. >>> a ja głupia myślałam, że wesele jest po
      to by się bawić.

      fajnie- to nie to co u nas

      ps. mój pierwszy taniec był mdły, nudny i taki przewidywalny, że
      głowa boli.
    • slimakpokazrogi Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 09:09
      no fajny! moja kuzynka zarąbiście tańczyła z męzem u iebie - do
      rockowych kawałków - wprawdzie nie pierwszy taniec , ale i tak super
      wyglądali. Wstawiłabym foty, no ale nie mogę ze zrozumiałych
      względówsmile
    • denea Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 09:49
      Drugiego nie widziałam, ale pierwszy krążył po forum ŚiW już lata
      temu smile
      Ta moda i do nas dotarła i kupa par bierze lekcje tańca u
      instruktorów, którzy opracowują im układy choreograficzne, bo i w
      tej kwestii im większy szoł i szpan, tym lepiej.
      Czasy remiz i wujka Zenka nad schabowym odchodzą do lamusa smile Dobrze
      mieć czekoladową fontannę, prezenty dla gości, fajerwerki i
      wyszukane menu wink
      • magiczna_marta Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 10:05
        na drugim filmiku ciagle sobie sukienke poprawia
        tak to jest jak wszystkie MUSZA miec gorsety bez ramiaczek, bo taka
        moda

        a pierwszy filmik rewela
        • bernimy Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 10:12
          No właśnie pierwszy super a druga nie mogła się zbytni powygłupiać,
          bo by się odsłoniła sad
    • ceres9 Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 12:59
      taaaa
      moj przyszly taki tancerz ze bede mu musiala po cichu co chwila przypominac
      PRZESUN NOGE SKARBIE
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka