efii 07.07.09, 23:06 dla mnie super www.youtube.com/watch?v=jiJn_EAm9tE www.widelec.pl/widelec/1,99759,4963809.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agusia79-dwa Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 07.07.09, 23:18 rozśmieszył mnie ten komentarz: cy3erbob (4 dni temu) O wstydzie przed rodzina. Zrobili z waznej uroczystosci dyskoteke. >>> a ja głupia myślałam, że wesele jest po to by się bawić. fajnie- to nie to co u nas ps. mój pierwszy taniec był mdły, nudny i taki przewidywalny, że głowa boli. Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 09:09 no fajny! moja kuzynka zarąbiście tańczyła z męzem u iebie - do rockowych kawałków - wprawdzie nie pierwszy taniec , ale i tak super wyglądali. Wstawiłabym foty, no ale nie mogę ze zrozumiałych względów Odpowiedz Link
denea Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 09:49 Drugiego nie widziałam, ale pierwszy krążył po forum ŚiW już lata temu Ta moda i do nas dotarła i kupa par bierze lekcje tańca u instruktorów, którzy opracowują im układy choreograficzne, bo i w tej kwestii im większy szoł i szpan, tym lepiej. Czasy remiz i wujka Zenka nad schabowym odchodzą do lamusa Dobrze mieć czekoladową fontannę, prezenty dla gości, fajerwerki i wyszukane menu Odpowiedz Link
magiczna_marta Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 10:05 na drugim filmiku ciagle sobie sukienke poprawia tak to jest jak wszystkie MUSZA miec gorsety bez ramiaczek, bo taka moda a pierwszy filmik rewela Odpowiedz Link
bernimy Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 10:12 No właśnie pierwszy super a druga nie mogła się zbytni powygłupiać, bo by się odsłoniła Odpowiedz Link
ceres9 Re: pierwszy taniec młodej pary ;) 08.07.09, 12:59 taaaa moj przyszly taki tancerz ze bede mu musiala po cichu co chwila przypominac PRZESUN NOGE SKARBIE Odpowiedz Link