Dodaj do ulubionych

Wydaje mi sie czy oni zajmuja cały pas?

29.07.09, 09:26
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6869810,Motocyklisci_chca_zablokowac_w_piatek_A4.html

Troche sie wkurzyłam, bo oczywiście w pt muszę ta "autostradą"
jechać.
Ale czy mi sie wydaje czy motory nie jada poboczem?
Czyli z jakiej paczki maja płaćic mniej?
Obserwuj wątek
    • carrymoon Re: Wydaje mi sie czy oni zajmuja cały pas? 29.07.09, 09:33
      olinka20
      > Ale czy mi sie wydaje czy motory nie jada poboczem?


      motocykle jeżdzą pasem jezdni tak jak samochody
      Opłaty uzależnione są od min wagi pojazdu a przyznasz sama, że
      jednak motocykl waży mniej niż auto nawet małe.
      Po za tym mają zamiar jechać z maxymalną dopuszczalną prędkością,
      więc zgodnie z prawem. Jeśli będzie ci to przeszkadzać znaczy, że
      zamierzasz prawo łamać tongue_out

      Sama jestem motocyklistką. I też uważam,że ta sama opłata za auto i
      motocykl to nieporozumienie. Ale z drugiej strony rozumiem, że jazda
      wszystkimi pasami (nawet jeśli jest to maxymalna dopuszczalna
      prędkość) będzie utrudnieniem i może powodować negatywne emocje.

      P.S. nie biroę udziału w tej akcji smile
      • olinka20 Carrymoon 29.07.09, 09:41
        Nie doczytalas, albo ja nie doczytalamsmile
        Chodzilo mi bardziej o wloski strajk przy bramce.
        co do predkosci to mam w dupie bo jeżdze zgodnie z przepisami i
        przez to nie jezdzi mi sie komfortowo tamta droga.
        Chyba wiesz o czym mowię smile
        • carrymoon Re: Carrymoon 29.07.09, 09:52
          nie napisałaś tego wyraźnie smile

          co do włoskiego strajku też rozumiem, że może być to niewygodne i
          uciążliwe.
          Ale prawda jest też taka, że gdyby większa grupa motocyklistów miała
          zamiar przejechać autostradą i mialabyś pecha stać za nimi to
          wyglądało by to tak samo. Nawet nie w czasie demonstracji. Jadąc
          moto trudno przygotowac sobie wcześniej pieniądze. Trzeba się
          zatrzymać, zdjąć rękawice, odpiąć kieszenie, wyjąć kasę, zapłacić,
          założyć rękawice i dopiero ruszyć.

          Tak będzie to wyglądało zawsze ponieważ pewnych rzeczy nie da się
          uniknąć.
          • olinka20 Re: Carrymoon 29.07.09, 09:58
            Ja to rozumiem, ze w tym waszym "osprzecie" to trwa, niemniej jednak
            placi sie za przejazd, czyli odniesiona korzysc.
            chyba pojadę przez Olkusz smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka