olinka20
29.07.09, 09:26
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6869810,Motocyklisci_chca_zablokowac_w_piatek_A4.html
Troche sie wkurzyłam, bo oczywiście w pt muszę ta "autostradą"
jechać.
Ale czy mi sie wydaje czy motory nie jada poboczem?
Czyli z jakiej paczki maja płaćic mniej?