aniuta75 04.08.09, 22:04 Bo mnie nie było jakieś 2 tygodnie czy cuś a czkawki nie miałam . Ktoś tęsknił, czekał...? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amoreska Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:05 Nawet ktoś wątek poszukiwawczy założył...Nie pamiętam, kto... Odpowiedz Link
cudko1 Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:05 hej aniuta - ja pamiętam za Toą też nikt nie założył wątku poszukiwawczego -listu gończego?? bo za mną to nie Odpowiedz Link
cudko1 Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:07 ehhh doczytałam maiłąś swój watek a więc nie jetseś moją najlepsiejszą emagielką za Tobą tesknili myśleli a o mnie nie więc po co ja się w ogóle tu produkuję??? ehhhh walnę chyba focha Odpowiedz Link
madame_zuzu Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:13 aniuta toz to poszukiwania były... gdzie sie podziewałas babo i dlaczego tak daleko ? Odpowiedz Link
aniuta75 Cudaczku 05.08.09, 09:23 To na drugi raz jak zanikniesz w tajemniczych okolicznościach to ja od razu wacika poszukiwawczego założę nooo . Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:11 właśnie !!! wątek poszukiwawczy był!!! dlaczego się nie odmeldowała, hę?? co robiła przez te 2 tygodnie?? streszczenie dawać!!! Odpowiedz Link
edycja_kopiuj_wklej Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:14 ja pamietam, no i smoczki ci porozmnazalam jakbys chciala sie nimi pobawic Odpowiedz Link
minerallna Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:20 A wątek pytająco-poszukiwawczy? Jejku, ja bym znikła i na rok i tak nikt nie będzie szukał Odpowiedz Link
deela Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:20 noooooooooooo a co gdzies sie szlajala? Odpowiedz Link
ololla Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:52 Cześć kochana! opowiadaj szybciutko co porabiałaś przez te 2 tyg? Chłop ci do domu zjechał na wakacje? ojojojojo Jak dzieciaczki? Odpowiedz Link
aniuta75 Re: ja, ja, ja! 05.08.09, 09:31 Najpierw nawiedziła mnie koleżanka forumowa a potem komp mi padł i musiałam na złożenie nowego czekać. Ale teraz już jestem i się tak łatwo mnie nie pozbędziecie babolce . Odpowiedz Link
ololla Re: ja, ja, ja! 05.08.09, 09:44 Aniuta a jak będę przelatywała przez Twój gród to co? kawka chociaż? Odpowiedz Link
aniuta75 Re: ja, ja, ja! 05.08.09, 10:07 No ba! Pewnie, że kawka albo nawet dwie, albo i drynie jak na noc zechcesz zostać . Odpowiedz Link