Dodaj do ulubionych

Ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

04.08.09, 22:04
Bo mnie nie było jakieś 2 tygodnie czy cuś a czkawki nie miałam tongue_out.
Ktoś tęsknił, czekał...? suspicious
Obserwuj wątek
    • amoreska Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:05
      Nawet ktoś wątek poszukiwawczy założył...Nie pamiętam, kto...
    • cudko1 Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:05
      hej aniuta - ja pamiętam

      za Toą też nikt nie założył wątku poszukiwawczego -listu gończego??

      bo za mną to niesad
      • agik82 Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:06
        no jak to kto? JA!!!
      • cudko1 Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:07
        ehhh doczytałam maiłąś swój watek

        a więc nie jetseś moją najlepsiejszą emagielką

        za Tobą tesknili myśleli a o mnie nie

        więc po co ja się w ogóle tu produkuję???

        ehhhh walnę chyba fochasuspicious
        • madame_zuzu Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:13
          aniuta toz to poszukiwania były... gdzie sie podziewałas babo i dlaczego tak
          daleko ?tongue_out
        • aniuta75 Cudaczku 05.08.09, 09:23
          To na drugi raz jak zanikniesz w tajemniczych okolicznościach to ja od razu
          wacika poszukiwawczego założę nooo smile.
    • slimakpokazrogi Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:11
      właśnie !!! wątek poszukiwawczy był!!! dlaczego się nie odmeldowała,
      hę?? co robiła przez te 2 tygodnie?? streszczenie dawać!!!
    • edycja_kopiuj_wklej Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:14
      ja pamietam, no i smoczki ci porozmnazalam jakbys chciala sie nimi pobawic big_grin
    • minerallna Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:20
      A wątek pytająco-poszukiwawczy?
      Jejku, ja bym znikła i na rok i tak nikt nie będzie szukał sad
    • deela Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:20
      noooooooooooo a co
      gdzies sie szlajala?
      • ololla Re: Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? 04.08.09, 22:52
        Cześć kochana!
        opowiadaj szybciutko co porabiałaś przez te 2 tyg?
        Chłop ci do domu zjechał na wakacje?
        ojojojojo
        Jak dzieciaczki?
    • tabakierka2 ja, ja, ja! 05.08.09, 06:41
      Ja pamiętam i tęskniłamsmile
      baaaaardzo!smile
      • aniuta75 Re: ja, ja, ja! 05.08.09, 09:31
        Najpierw nawiedziła mnie koleżanka forumowa a potem komp mi padł i musiałam na
        złożenie nowego czekać. Ale teraz już jestem i się tak łatwo mnie nie
        pozbędziecie babolce tongue_outbig_grin.
        • ololla Re: ja, ja, ja! 05.08.09, 09:44
          Aniuta a jak będę przelatywała przez Twój gród to co? kawka chociaż?
          • aniuta75 Re: ja, ja, ja! 05.08.09, 10:07
            No ba! Pewnie, że kawka albo nawet dwie, albo i drynie jak na noc zechcesz
            zostać big_grin.
    • bernimy i ja, i ja, i ja 06.08.09, 11:49
      O Tobie pamiętam big_grinsmile
    • ceres9 no ba! 06.08.09, 11:59
      jaaaaaaaaaaaaa;ppamintam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka