20.08.09, 11:24
gdybyś miała jakieś info w sprawie krynickiego tortu, będe wdzięczna
Obserwuj wątek
    • dtz Re: aurinko 20.08.09, 22:59
      podbijam
      • aurinko Re: aurinko 20.08.09, 23:07
        Zapomniałam napisać Ci rano sorki wielkie.
        Moi znajomi tort kupują w cukierni u Samsela, ale w Krynicy jest kilka cukierni i można kupić na miejscu ale nie wiem czy wszędzie tak "z ulicy" czy trzeba zamawiać wcześniej.
        • dtz Re: aurinko 20.08.09, 23:09
          wielkie, wielkie dzięki, rano "uderzam" do Samsela. Komus trzeba
          ufać smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka