22.04.09, 19:15
Minute wisial dzisiaj moj post na FP
Definitywnie przestaje tam pisac.
Polonisto!
Nie pozwol, zeby krapol plul ci w twarz.
Nie pisz na FP!
Obserwuj wątek
    • ratpole UP, w morde n/t 22.04.09, 19:52
      ratpole napisał:

> Minute wisial dzisiaj moj post na FP
      > Definitywnie przestaje tam pisac.
      > Polonisto!
      > Nie pozwol, zeby krapol plul ci w twarz.
      > Nie pisz na FP!
      >
      • zawsze_pan_doktor Re: UP, w morde n/t 22.04.09, 20:13
        No nie ekscytuj się ściur tak, widzisz przecież że cały swój czas poświecam tym obiecanym 1000 postom dla ciebie. Pomyśl zdroworozsądkowo skoro ja tu jestem to zanczy że na poloni nie ma:
        michnika,
        japończyka pod 6 nickami,
        dr kellera pod 32 nickami,
        quadraliona czy jak mu tam a że
        odbytniak i jego 106 nicków też jest tutaj
        to ws2 został sam a że w australii jest wczesny ranek to nikt nie będzie tam pisał, a polonus5 nie potrfi się zdecydować który artykuł umieścić jako pierwszy.
        • ratpole gut gut, napieraj mongou n/t 22.04.09, 20:15
          zawsze_pan_doktor napisał:

> No nie ekscytuj się ściur tak, widzisz przecież że cały swój czas poświecam tym
          > obiecanym 1000 postom dla ciebie. Pomyśl zdroworozsądkowo skoro ja tu jestem t
          > o zanczy że na poloni nie ma:
          > michnika,
          > japończyka pod 6 nickami,
          > dr kellera pod 32 nickami,
          > quadraliona czy jak mu tam a że
          > odbytniak i jego 106 nicków też jest tutaj
          > to ws2 został sam a że w australii jest wczesny ranek to nikt nie będzie tam pi
          > sał, a polonus5 nie potrfi się zdecydować który artykuł umieścić jako pierwszy.
    • filipek.us Re: Bojkot! 23.04.09, 18:55
      ratpole napisał:

> Polonisto!
      > Nie pisz na FP!
      >

Może zmienią cenzora po 3 latkach he he he
      A może wcale nie
    • filipek.us Re: Bojkot! 03.05.09, 00:55
      ratpole napisał:

> Polonisto!
      > Nie pisz na FP!
      >
      Nie pisz na GW tyż
        • wowkowski Re: Bojkot! 03.05.09, 02:16
          poczekamy zobaczymy gliniasci myslom chyba strasznie
          wylecom z pomyslem a la sprawdzony system jeden dobry gliniak drugi
          zly
          wiecie jak za starych sprawdzonych czasow my siedzim w okopach a
          front siem przesuwa z seri spokojnie jak na wojnie
          wiec poczekajmy i zobaczymy najnowsza mysl tworcza tow. bulwiastych
          • filipek.us Panie generale 03.05.09, 02:53
            Rezultat poszczenia Zupy za rok 2008 wynosi 420 do 607 Forum Szukaj - Szukaj -
            Gazeta.pl.

O Jacusiu

via Forum Szukaj - Szukaj - Gazeta.pl. - porównaj liczby w lewej kolumnie z
            liczbami w nagłówku wyszukiwania - dla FP jest 604:417

Mój wynik to tylko 199 do 301

St, Wiarus ma 195 zachowanych na 228 zaposzczonych na samym tylko forum Jacusia.

w.s2 już trzeci rok wycina wszystko, czego nie jest w stanie pojąć. FP stało się
            prywatnym folwarkiem młocinianina z Kępy Potockiej. Zastanawia mnie tylko, jak
            wielka jest siła przyzwyczajenia stałych starych bywalców FP. Wstawki Luizy o
            forach GW jako najpopularniejszych na całym świecie jakoś nie trafiają mi do
            przekonania. Jeśli stary stały bywalec przyzwyczaił się do swojego nicka i
            międzymordzia GW, to już jest bardzo trudno zmienić czy to nicka, czy to
            międzymordzie. Tymczasem posiadam bardzo niską tolerancję na ingerencje cenzorskie.

via Re: nie kazdy lubi byc pieniaczem - Polonia - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl.

Inercja

Ludziska, obudźta się

Było sobie takie forum GW, co się nazywało Polonia. Pisywał na tym forum od lat
            St. Wiarus z artystą Zupą. Dopisywał się Warcholski i FlipFlap. Po reanimacji
            WSI przez Tuska forum zdominowane jest przez brygady internetowe. 30% wpisów
            usuwane jest przez “opiekuna społecznego” w.s2 Jacunia z Kępy Potockiej pod
            Młocinami. Usuwane są wszystkie lepsze wpisy.

Po kiego grzyba więc tam w ogóle zaglądać

Po pierwsze nikt z nas nie czuje się członkiem Polonii jako organizacji
            służebnej wobec W-wki. Jesteśmy emigrantami a nie żadnymi działaczami
            organizacji polonijnych. Dlaczego więc nie można przeskoczyć sobie na forum
            Emigracja - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl Tam jeszcze nie ma przydzielonego cenzora.

Jak można pozwalać Jacusiowi na takowe traktowanie emigrantów Moim skromnym
            zdaniem należy odwrócić się na pięcie i wyjść z ichniego forum. Po co robić z
            siebie poniżane i potulne homo oneticus

Niech no tylko ktoś mianuje mnie cenzorem na forum Radyja - samym tylko
            wycenzurowywaniem co 3-go wpisu uczynię charakter i klimat Radyja totalnie
            ateistyczny he he he

via FolwarkJacka - Polonia bez granic | Google Groups.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka