ave.duce 20.11.12, 10:41 Podejrzany twierdzi, że kierował się względami narodowymi, nacjonalistycznymi, ksenofobicznymi i antysemickimi twitter.com/RadioZET_NEWS/status/270820273773744128 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ave.duce Re: Prawdziwy Polak > Bruno K. 20.11.12, 10:50 ... Twierdzi, że wzorował się na norweskim terroryście Andersie Breiviku ... Odpowiedz Link
ave.duce Re: Prawdziwy Polak > Bruno K. 20.11.12, 11:01 ... dr inż. Bruno Kwiecień ... Odpowiedz Link
inna57 Re: Prawdziwy Polak > BrunoN K. 20.11.12, 11:23 Tak oto człowiek popełnia cywilne samounicestwienie i nie ważne przed czy po. Choć szczęśliwie dla większości udało się przed złapać go za rękę. Nie będzie współczesnym Eligiuszem choć mentalnie jest równie żałosny. Odpowiedz Link
lumpior Re: Prawdziwy Polak > BrunoN K. 20.11.12, 11:28 A jego życie prywatne,rodzinne,zna ktoś? Odpowiedz Link
inna57 Re: Prawdziwy Polak > BrunoN K. 20.11.12, 11:44 Ponoć zaczęło się od donosu żony czyli rodzinnie Wieńczysław Nieszczególny. Odpowiedz Link
dzidzia_bojowa Re: Prawdziwy Polak > BrunoN K. 20.11.12, 12:16 Nieważne! Nieważne!!!Nieważne!!!- Przepraszam, że poprawiam ale denerwuje mnie to. Nerwy mam bo PSM albo i co innego, ale denerwuje mnie ten błąd. Nieważne pisze się razem. Poczytałam komentarze do profilu na NK. Skóra mi cierpnie! Odpowiedz Link
inna57 Re: Prawdziwy Polak > BrunoN K. 20.11.12, 12:42 Jako szczęśliwa "nie posiadaczka" NK nie miałam okazji na cierpnięcie skóry. A poważnie czas zauważyć że dalsze tolerowanie głoszenia pewnych postaw może doprowadzić do tragedii. Odpowiedz Link
ave.duce Re: Prawdziwy Polak > 20.11.12, 13:28 ... Przeciez juz nie wolno pisac negatywnych opini na temat zydostwa bo to przeciez "antysemityzm". Oczywiscie oczerniac Polakow i pisac klamstwa tak jak to robi wielu pseudohistorykow w US-rAelu czy w POlsce miedzy innymi Gross to juz oczywisciw wolno. Taka mamy wybiorcza-koszerna wolnosc slowa. ... Odpowiedz Link
magdolot Re: Prawdziwy Polak > 20.11.12, 16:02 Nie wyczymałam i dubluję się [bez antypolskiego byka]: To mamy tylko 400 lat historycznego poślizgu już, panie Rymkiewicz? A polskie dzieci wreszcie będą w listopadzie paliły ogniska miast zniczy i oglądały fajerwerki? Guy Fawkes odfajkowany, teraz poczeba tylko jakiegoś króla, żeby go ściąć. Kaczyński pono potomkiem Mieszka I, ale piastowie przecież są całuśni. Jak pęta się tu jakiś potomek Wazów, albo najlepiej Augusta Mocnego, to przy okazji pomścimy biedną Cosel... Może Gat pomoże wypożyczyć starą gilotynę, żebyśmy mogli nareszcie dołączyć do rodziny wielkich cywilizowanych naroduf uropejskich jednym ruchem skacząc o 200 lat do przodu? Paczę na komentarze i widzę, że sporo plusów mają przypuszczenia, że Tusek zły zmaścił pretekst do przykręcenia śruby biednym patriotom i wreszcie będzie mógł wypuścić to ZOMO. Może by porządnie przesłuchać tego Niemca, co ostatnio pisał, że do Polski wraca duch czasów, co utrupiły Narutowicza... Odpowiedz Link
gat45 Gat pomoże, a jakże 20.11.12, 16:15 i to jeszcze łatwiej będzie niż myślita, moi drodzy od przynajmniej 12 lat na gierkówce, po prawej jadąc w stronę Warszawy i prawie zaraz za Rawą Mazowiecką stoi na zarośnietym terenie niegdyś biała tablica ogłoszeniowa, a na niej czarnymi kulfonami : GILOTYNĘ SPRZEDAM ... i nr tel komórkowego. Może wreszcie ten włościanin znajdzie kupca. Odpowiedz Link
ave.duce GILOTYNĘ 20.11.12, 16:19 ale jaką? pl.wikipedia.org/wiki/Gilotyna_%28ujednoznacznienie%29 Odpowiedz Link
gat45 Re: GILOTYNĘ 20.11.12, 16:23 No przecież jasne, że tę Hume'a ! Staroświecki model brzytwy Ockhama już dawno ludzie na aukcjach posprzedawali. No i brzytwy Ockhama polski włościanin centralny w życiu nie posiadał. Odpowiedz Link
ewa9717 Re: GILOTYNĘ 20.11.12, 16:29 Może i brzytwy nie posiadał, ale posiada wiedzę. Nie wiem, co gorsze... wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Antoni-Macierewicz-zamach-byl-wymierzony-w-PiS,wid,15109994,wiadomosc.html Odpowiedz Link
ave.duce Re: GILOTYNĘ 20.11.12, 17:17 Na to tez gilotyna Hume'a najlepsza. Wszak jego autorstwa są "Badania dotyczące rozumu ludzkiego ". Odpowiedz Link
gat45 Re: GILOTYNĘ 20.11.12, 17:24 No to w otoczeniu Zespołu pana AM mógłby znakomicie spędzać czas wolny od pracy. Bez zakłóceń. Odpowiedz Link
ave.duce Re: GILOTYNĘ 20.11.12, 17:31 No, ale ta wszechobecna ciemność, która otacza i wypełnia Zespół Antka o łagodnym spojrzeniu M. nie przyprawiłaby umysłu pana Hume'a o cierpienie? Odpowiedz Link
inna57 Re: Prawdziwy Polak > 20.11.12, 16:39 A my durne dwa z Kolegą M. porządną gilotynę która pozostała po firmie teścia za flaszkę koniaczku oddaliśmy ;) Odpowiedz Link
ave.duce Re: Prawdziwy Polak > 20.11.12, 19:22 Trudno nią ścinać łebki. ps. a jaki to był koniak? Odpowiedz Link
ave.duce To miał być zamach wymierzony w Pi$, 20.11.12, 17:41 a Pi$=Prezes! Loża pana prezydenta znajduje się bezpośrednio nad klubem parlamentarnym PiS. Rozumiem, że zamach byłby wymierzony w klub PiS i pana prezydenta - stwierdził poseł PiS, Antoni M. wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Antoni-Macierewicz-zamach-byl-wymierzony-w-PiS,wid,15109994,wiadomosc.html?ticaid=1f8fa&_ticrsn=3 Odpowiedz Link
magdolot Re: To miał być zamach wymierzony w Pi$, 20.11.12, 18:41 Loża pana prezydenta znajduje się bezpośrednio nad klubem parlamentarnym Pi > S. Rozumiem, że zamach byłby wymierzony w klub PiS i pana prezydenta - stwierdz > ił poseł PiS, Antoni M. Ależ panie Antoni, prawdziwy chrześcijanin wie, że rżnie się jak leci, a Bóg rozpozna swoich. Odpowiedz Link
ave.duce Re: To miał być zamach wymierzony w Pi$ ;) 20.11.12, 19:26 Antek chyba zapomniał, że kiedy prezydent wchodzi do Sejmu - prezes wychodzi z sali ;) Odpowiedz Link
gat45 Re: Prawdziwy Polak > 20.11.12, 19:05 Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Już Cię namierzyli Pssssssssst : azotyn sodu to saletra dobranoc ! Odpowiedz Link
ave.duce Re: Prawdziwy Polak > 20.11.12, 19:20 Ładnie to tak podrzucić sssssssss i dobranoc?! ps. NaNO3 - hasło czy odzew? Odpowiedz Link
tojajurek Re: Prawdziwy Polak > 21.11.12, 23:42 ave.duce napisała: > nie jest antysemitą, ale... ...jest po cichu wdzięczny Hitlerowi, że nie musi po nim poprawiać. Odpowiedz Link
zapijaczony_ryj Dla "prawdziwych Polaków" i "patriotów " 22.11.12, 09:43 miejsca na FK niet: forum.gazeta.pl/forum/w,396,140625956,140625956,Prawdziwi_polscy_patrioci_i_jedyn_prawdziwi_Polacy.html Odpowiedz Link
ave.duce Re: Dla "prawdziwych Polaków" i "patriotów " 22.11.12, 09:59 Z "Oślej..." zanim zniknie > ... pan_ryj_zapijaczony_banow_26 21.11.12, 14:11 ... Kilku takich by się znalazło: www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/633935705209203268.JPG www.gover.pl/userfiles/publikacje/macierewicz_21-large.jpg cdn9.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/192382/zamach_na_sejm_brunon_k_640x480.jpg Odpowiedz Link
ave.duce Prawdziwy Polak > dobry katolik 22.11.12, 12:10 ... matka Brunona K.: - Przecież mój syn to dobry katolik. Głosował na Jarosława Kaczyńskiego ... Odpowiedz Link
sebaa2 Re: Prawdziwy Polak > 26.05.20, 12:36 Witam zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gilotyny www.zdz-lodz.pl Odpowiedz Link
magdolot Re: Prawdziwy Polak > 27.05.20, 02:31 Seba to nowa ksyweczka? Robcio Spierrek już się zużył czy znużył? Odpowiedz Link