03.02.17, 14:22
W informacji o róży dla Wałęsy podano nieprawidłowy nr konta praz adres strony.
Co jest????
Obserwuj wątek
    • 99venus Re: AFERA 03.02.17, 15:35
      Po kolejnej próbie zlecenie przelewu przeszło.
      • gat45 Re: AFERA 03.02.17, 16:14
        Ufff.
        Bo mnie rano przeszło za pierwszym zamachem (stanu, oczywiście) i po Twoim wpisie przestraszyłam się, że wpłaciłam pieniądze na konto jakiegoś oszusta :( Niby 11 plnów i da się odżałować, ale bardzo bym nie lubiła.
    • magdolot Re: AFERA 03.02.17, 23:32
      Latego dodałam na dole własny linek, po uprzednim sprawdzeniu że kwiaciarnia ISTNIEJE i takie róże ma w akompaniamencie, znaczy wewtym takim, no, a sortymencie. Troszku żem zworowana. :-)
    • yoma Re: AFERA 04.02.17, 13:02
      Znajomy, któremu przesłałam, rozmawiał z kwiaciarnią i akcja jak najbardziej jest, kilkaset róż już przyszykowanych. Zapytani, co będzie, jeśli się tego zbierze np. 100 000, zapewnili, że dadzą radę. O.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka