Dodaj do ulubionych

nowości dla dzieci

18.09.13, 12:38
dla maluchów polecam świeżutką, przezabawną książkę Janoscha:
www.mini-kultura.pl/1104-auto_ferdynand_wydawnictwo_format.html
a dla trochę starszych dzieci - opowieść o szczęściu w ciekawej formie książki-harmonijki:
www.mini-kultura.pl/1101-ksiaze_w_cukierni_wydawnictwo_format.html
Obserwuj wątek
    • pepperpotts Re: nowości dla dzieci 20.09.13, 21:35
      "Zielony, Nikt i ktoś" też zapowiada się bardzo ciekawie smile
      www.mini-kultura.pl/1077-zielony_nikt_i_ktos.html
    • pepperpotts Re: nowości dla dzieci 25.09.13, 12:44
      ostatnio Zielona Sowa wydała pierwszy tom ciekawej serii o przygodach Sherlocka Holmesa i Arsena Lupina, kiedy jeszcze byli dziećmi, myślę, że to fajna propozycja dla dzieciaków lubiących rozwiązywanie zagadek: www.mini-kultura.pl/1134-sherlock_lupin_i_ja__trio_czarnej_damy.html
    • miranova Re: nowości dla dzieci 25.09.13, 12:47
      niedawno pojawił się także nowy tom przygód Koszmarnego Karolka: www.mini-kultura.pl/1135-koszmarny_karolek__nie_cierpie_sie_uczyc.html
    • pepperpotts Re: nowości dla dzieci 02.10.13, 23:02
      polecam niezwykłe wydanie wierszy Tuwima: www.mini-kultura.pl/1164-tuwim_w_pieciu_odslonach.html
    • scarlet22 Re: nowości dla dzieci 08.10.13, 21:12
      Dla starszych dzieciaków 8+ polecam "CzarLę". Muszę przyznać, że skusiło mnie piękne wydanie i ilustracje autora.
    • pepperpotts Re: nowości dla dzieci 16.10.13, 17:55
      "O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podłogowych" - bardzo ciekawa propozycja, warto sprawdzić:
      www.mini-kultura.pl/1220-o_stephenie_hawkingu_czarnej_dziurze_i_myszach_podlogowych.html
    • pepperpotts Re: nowości dla dzieci 31.10.13, 13:00
      już niedługo w księgarniach "Wierszyki rodzinne" Michała Rusinka smile
      www.mini-kultura.pl/1261-wierszyki_rodzinne_michala_rusinka.html
      • miranova Re: nowości dla dzieci 31.10.13, 13:03
        polecamy też książkę "Tyranozaur i traktorzystki" smile

www.mini-kultura.pl/1262-tyranozaur_i_traktorzystki_wydawnictwa_czerwony_konik.html
    • pepperpotts Re: nowości dla dzieci 31.10.13, 13:06
      miłośnikom komiksów przypominamy o nowiutkim "Asteriksie" smile
      www.mini-kultura.pl/1264-asteriks_u_piktow_dla_malych_i_duzych_wielbicieli_komiksow.html
    • great_librarian Re: nowości dla dzieci 13.11.13, 08:35
      a ja polecam wszystkie części Tappiego autorstwa Marcina Mortki. A w szczególności tę najnowszą www.libroteka.pl/tappi-i-urodzinowe-ciasto.html
      • lesnapoznan Re: nowości dla dzieci 22.11.13, 11:16
        a ja polecam dla troche starszych, ktorzy maja duzo energii w sobie smile
        virtualo.pl/bieg_dlaczego_nie/i136236/?q=forecka
        z tym, ze to ebook ...
    • pepperpotts Re: nowości dla dzieci 14.11.13, 21:54
      ciekawa propozycja - książka wprowadzająca dzieci w świat słowiańskich wierzeń i tradycji:
      www.mini-kultura.pl/1310-paskudki_slowianskie_magdaleny_mrozinskiej_nowosc_wydawnictwa_myslanki.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka