24.03.17, 22:47
na najlepsze oko w internecie :)

mobile.twitter.com/SOKzBURAKApl/status/845373617076682754
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: Konkurs 25.03.17, 07:52
      12. od lewej - pod 6. świecznikiem ;)
      • trusiaa Re: Konkurs 25.03.17, 08:00
        Poza ostatnim rzędem/nawiasem. Czy to ma coś wspólnego z sortem?
        • ave.duce Re: Konkurs 25.03.17, 08:29
          Becia śni o "splendid isolation", a ...cien/i/as Waszczykowski łka we wraży niemiecki mankiet ("polskie interesy naruszane są "wszędzie"). Się popłaczę chyba.
          • trusiaa Re: Konkurs 25.03.17, 09:02
            > Becia śni o "splendid isolation"

            Haaa! Żartowałaś? Powiedz, żartowałaś? Każdy musi nieść swój krzyż/broszkę to tak, ale żeby zaraz sple... ple.. co? :)
            • yoma Re: Konkurs 25.03.17, 10:13
              Zdaje się, że po prostu nikt nie chciał stać koło Beci, jeszcze jakiś złośliwiec zrobiłby zdjęcie i na twittera wpuścił...
              • ave.duce Re: Konkurs 25.03.17, 15:00
                Kanarek!

                https://bi.gazeta.pl/im/4a/8c/14/z21546826Q,Beata-Szydlo-na-szczycie-UE-w-Rzymie.jpg
                • yoma Re: Konkurs 25.03.17, 16:07
                  Nie znacie się. Pis w ten sposób pokazał Europie żółtą kartkę :)
                  • ave.duce Re: Konkurs 25.03.17, 16:27
                    A cała para poszła w gwizdek.
                  • gat45 Re: Konkurs 25.03.17, 17:15
                    Wprawdzie nasycony, głęboki żółty to mój ulubiony kolor, ale...
                    Po pierwsze jest trudno noszalny - mało komu do twarzy w takiej żółci. Trzeba mieć bardzo specyficzną karnację, o ile nie jest się czarnoskórym lub mieszańcem. Po drugie zaś - historycznie ma podłą prasę, bo to na przestrzeni wieków kolor zdrady i hańby : średniowieczne prostytutki w żółtych strojach i Żydzi z obowiązkowym żółtym "kółkiem" (la rouelle), potem żółty "paszport" wydawany francuskim ex-galernikom po zakończeniu kary, żółta karta dla prostytutek w XIX wiecznej carskiej Rosji. Żółty strój dla średniowiecznych fałszerzy pieniędzy, bo żółty, o dziwo, był przeciwieństwem złotego. Taki fałszowanym złotem dla ubogich.
                    Tak, tak, to kultura, nasza stara, dobra europejska kultura. Nie na darmo u Leonarda to Judasz ma żółty płaszcz w "Ostatniej wieczerzy", a u Galena żółta żółć to gniew. Nic dobrego o tym kolorze nie da się powiedzieć.

                    Tak więc na miejscu pani premier byłabym ostrożna z tym kolorkiem, i to z obu przyczyn.
                    • yoma Re: Konkurs 25.03.17, 18:11
                      No i jeszcze żółta flaga/bandera, wywieszana na znak, że w tym miejscu panuje zaraza.
                      • k.karen Re: Konkurs 25.03.17, 20:12
                        ... wyskoczyła jak kanarek z konopi.
                        • smutas13 Re: Konkurs 25.03.17, 20:49
                          ...:) ale już nie trzeba jej szukać. Sama wbija się w oczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka