yoma 24.03.17, 22:47 na najlepsze oko w internecie :) mobile.twitter.com/SOKzBURAKApl/status/845373617076682754 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trusiaa Re: Konkurs 25.03.17, 08:00 Poza ostatnim rzędem/nawiasem. Czy to ma coś wspólnego z sortem? Odpowiedz Link
ave.duce Re: Konkurs 25.03.17, 08:29 Becia śni o "splendid isolation", a ...cien/i/as Waszczykowski łka we wraży niemiecki mankiet ("polskie interesy naruszane są "wszędzie"). Się popłaczę chyba. Odpowiedz Link
trusiaa Re: Konkurs 25.03.17, 09:02 > Becia śni o "splendid isolation" Haaa! Żartowałaś? Powiedz, żartowałaś? Każdy musi nieść swój krzyż/broszkę to tak, ale żeby zaraz sple... ple.. co? :) Odpowiedz Link
yoma Re: Konkurs 25.03.17, 10:13 Zdaje się, że po prostu nikt nie chciał stać koło Beci, jeszcze jakiś złośliwiec zrobiłby zdjęcie i na twittera wpuścił... Odpowiedz Link
yoma Re: Konkurs 25.03.17, 16:07 Nie znacie się. Pis w ten sposób pokazał Europie żółtą kartkę :) Odpowiedz Link
gat45 Re: Konkurs 25.03.17, 17:15 Wprawdzie nasycony, głęboki żółty to mój ulubiony kolor, ale... Po pierwsze jest trudno noszalny - mało komu do twarzy w takiej żółci. Trzeba mieć bardzo specyficzną karnację, o ile nie jest się czarnoskórym lub mieszańcem. Po drugie zaś - historycznie ma podłą prasę, bo to na przestrzeni wieków kolor zdrady i hańby : średniowieczne prostytutki w żółtych strojach i Żydzi z obowiązkowym żółtym "kółkiem" (la rouelle), potem żółty "paszport" wydawany francuskim ex-galernikom po zakończeniu kary, żółta karta dla prostytutek w XIX wiecznej carskiej Rosji. Żółty strój dla średniowiecznych fałszerzy pieniędzy, bo żółty, o dziwo, był przeciwieństwem złotego. Taki fałszowanym złotem dla ubogich. Tak, tak, to kultura, nasza stara, dobra europejska kultura. Nie na darmo u Leonarda to Judasz ma żółty płaszcz w "Ostatniej wieczerzy", a u Galena żółta żółć to gniew. Nic dobrego o tym kolorze nie da się powiedzieć. Tak więc na miejscu pani premier byłabym ostrożna z tym kolorkiem, i to z obu przyczyn. Odpowiedz Link
yoma Re: Konkurs 25.03.17, 18:11 No i jeszcze żółta flaga/bandera, wywieszana na znak, że w tym miejscu panuje zaraza. Odpowiedz Link
smutas13 Re: Konkurs 25.03.17, 20:49 ...:) ale już nie trzeba jej szukać. Sama wbija się w oczy. Odpowiedz Link