16.08.07, 12:49
Prosze o porade co mam zrobic jesli w polsce odbedzie sie moja
sprawa rozwodowa na ktorej nie chce byc a musze napisac oswiadczenie
notarialne ktore musze przedstawic w sadzie jako zeznanie podpisane
wlasnie przez notariusza.Przebywam w irlandii i chcialabym wiedziec
czy jest tutaj notariusz z ktorym moglabym sie skontaktowac.Dziekuje
i pozdrawiam wszystkich
Obserwuj wątek
    • izba.notarialna Re: rozwod 16.08.07, 17:04
      proszę skontaktować się z naszą ambasadą tam otrzyma Pani potrzebne
      informacje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka