nikitabb2
16.08.07, 12:49
Prosze o porade co mam zrobic jesli w polsce odbedzie sie moja
sprawa rozwodowa na ktorej nie chce byc a musze napisac oswiadczenie
notarialne ktore musze przedstawic w sadzie jako zeznanie podpisane
wlasnie przez notariusza.Przebywam w irlandii i chcialabym wiedziec
czy jest tutaj notariusz z ktorym moglabym sie skontaktowac.Dziekuje
i pozdrawiam wszystkich