Gość: Michalina
IP: *.icpnet.pl
20.07.04, 09:55
Chcielibyśmy bardzo z mężem wyemigrować do Australii.Czy ktoś może wiem jak
nastawiony jest tamtejszy urząd emigracyjny do tych,którzy chcą zostać na
stałe?Słyszeliśmy już różne opinie,ale może ktoś tam mieszkał przez dłuższy
czas?Pozdrawiam serdecznie i przy okazji życzę przyjemnych wakacji!