IP: *.icpnet.pl 20.07.04, 09:55
Chcielibyśmy bardzo z mężem wyemigrować do Australii.Czy ktoś może wiem jak
nastawiony jest tamtejszy urząd emigracyjny do tych,którzy chcą zostać na
stałe?Słyszeliśmy już różne opinie,ale może ktoś tam mieszkał przez dłuższy
czas?Pozdrawiam serdecznie i przy okazji życzę przyjemnych wakacji!
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Australia IP: *.customer.m-online.net 16.09.04, 17:25
      bardzo szluszna decyzja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka