Dodaj do ulubionych

Winobranie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 14:10
Jeśli byliście we Francji na winobraniu to podzielcie się doświadczeniem bo
chciałbym w tym roku wybrać się na winobranie ( ile płacą, warunki i jak
załatwiliście sobie tę pracę)- z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: czax Re: Winobranie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 18:16
      od kumpla słyszałem że praca jest w miarę, sporo płacą jak za zbieranie owoców
      ale preferują osoby z doświadczeniem-można jechać w ciemno choć słyszałem że są
      agencje pośrednictwa, które oferują wyjazdy,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka