Gość: highlander
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.12.04, 14:10
Jeśli byliście we Francji na winobraniu to podzielcie się doświadczeniem bo
chciałbym w tym roku wybrać się na winobranie ( ile płacą, warunki i jak
załatwiliście sobie tę pracę)- z góry dzięki