IP: *.cec.eu.int 21.12.06, 16:36
Sa wyniki kontraktowcow.
Obserwuj wątek
    • Gość: anbxl Re: CAST 25 IP: *.181-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 21.12.06, 20:52
      Wszystkim,ktorzy maja BINGO najlepszego-niezly prezent na swieta...
      • Gość: misza52 Re: CAST 25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 21:13
        Ja akurat zdawalem w kategorii, ktorej wynikow jeszcze nie podali
        • Gość: anbxl Re: CAST 25 IP: *.181-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 21.12.06, 23:39
          Cierpliwosci....,bo ja raczej jak pisalam po egzaminie bylam pewna negatywnego
          info,bo pisalam z dokumentalizacji i na calkiem co innego liczylam-szczerze w
          wiekszosci pytan ,,strzelalam,,
          • nina2711 Re: CAST 25 22.12.06, 15:42
            Mam dobry prezent na święta. Zdałam. :)
            • maciek_11 Czy ktos nie zdal? 22.12.06, 18:16
              • Gość: :-( Re: Czy ktos nie zdal? IP: *.upc.chello.be 22.12.06, 20:30
                Niestety :-((
                • Gość: :-) kolejny krok IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.06, 22:29
                  Zdałam. Bardzo się cieszę. Zastanawiam się co teraz należy zrobić, żeby
                  powiększyć swoje szanse na zatrudnienie. Tylko czekać na propozycje rozmów? A
                  może być bardziej aktywnym i zgłaszać się w odpowiedzi na publicznie ogłaszane
                  wakaty (np. w agencjach). A może pójśc jeszcze dalej i pisać do unijnych
                  jednostek z prośbą o zatrudnienie? Może ktoś już pracujący w instytucjach UE
                  poradzi co jest praktykowane i akceptowane? Jestem w grupie funkcyjnej III,
                  stanowisko: Admin. Assistant (coordination, drafting). Z góry dziękuję za
                  podpowiedzi.
                  • Gość: zuza Re: kolejny krok IP: *.upc.chello.be 13.01.07, 23:57
                    badz aktywna, ja zdalam tez - w tej samej kategori, ale rezygnuje, wiec zawsze
                    o jedna mniej :) !
    • Gość: ona Re: CAST 25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 10:33
      a mi zabraklo 1%- na wymagane 60% mialam 59%
      grupa 4

      mam co prawda szanse byc rozpatrywana, gdyby nie bylo kandydatow, ale ten brak
      szczescia mnie zalamal

      po raz kolejny jestem o wlos
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka